خانه » سرگرمی » فال روز سه شنبه 21 بهمن 1393

فال روز سه شنبه 21 بهمن 1393

فروردین:

امروز شما دوست دارید که با خانواه خود همراه باشید. امروز اخبار هیجان انگیزی به شما می رسد که بیشتر جنبه احساسی و عاطفی برای شما دارد. شما دوست ندارید که ارتباط خود با دوستان قدیمی را از سر بگیرید. شما امروز دوست دارید که پدر ومادر خود را ببینید و با آنها صحبت کنید یا اینکه برای آنها از خودتان بنویسید.

اردیبهشت:

روزی خوبی برای برگزاری جلسات، مصاحبات، خواندن خاطرات گذشته و یا کتابهای تاریخی می باشد. تمامی ارتباطات شما در این روز کاملا عاطفی خواهد بود.

خرداد:

این روز زمان مناسبی است برای تغییر لباس پوشیدن ، خرید کردن و تغییر شیوه زندگی و اینکه بفهمید چه کسانی در زندگی شما تاثیرگذار هستند. خودتان بیشترین اهمیت را دارید. شانس هایی برای شما وجود دارد که شما به آنها فکر نمی کنید بنابراین شما از تمام فرصت های خود استفاده نمی کنید.

تیر:

عواطف و احساسات شما امروز مثبت می باشد. شما امروز خودتان را محک می زنید. در هر صورت شما تصور فوق العاده ای از خودتان دارید. شما امروز چیزهای خوبی یا می گیرید و روابط شما با یک انسان معنوی عالی خواهد بود.

مرداد:

امروز روز خوبی برای برخورد منطقی با مسائل نیست. اختما اینکه تحت تاثیر عواطف تصمیمات غلطی بکیرید وجود دارد.شما ممکن است یک تصمیم غیر منطقی بگیرید.

شهریور:

شور و شوق شما برای دستیابی به آرمان های قدیمی در شما افزایش می یابد. بیشتر افراد این برج اخبار خوبی را دریافت می کنند. امکان یک درگیری با دوستان سابقتان وجو دارد. اگر شما تصمیماتی برای شروع یک زندگی جدید بگیرید ممکن است از آن پشیمان شوید.

مهر:

10 فوریه یک روز خوب برای گفتگو با پد و مادر ، رئیس ، مربی می باشد. یک اتفاق جدید برای شما می افتد که این ممکن است تغییر دفتر محل کار شما ، تغییر همکاران ، تغییر شرایط بازار یا تغییر شرایط مالی شما باشد.

آبان:

یک واقعه جدید برای شما اتفاق میفتد. چیزهای جدیدی را کشف خواهید کرد. فرصت خوبی برای پیشرفت برای شما محیا می شود. شما شانس خوبی برای اجرای ایده های جدید خود پیدا خواهید کرد.

آذر:

امروز روز آرامی برای شما نخواهد بود و حوادثی برای شما رخ خواهد داد که شما را نگران می کند. عادت ها و موسیقی های قدیمی به طور ناگهانی بر می گردد.

دی:

در این روز یک سورپرایز برای شما وجود دارد. شما ممکن است یک نامه یا یک پیشنهاد که مدت ها منتظر آن بودید دریافت کنید.

بهمن:

10 فوریه روز مناسب برای دیدن آشنایان و انجام کارهایتان می باشد. ممکن است امروز همکاران سابق شما در کارهایتان به شما کمک کنند و اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرا ر دهند.

اسفند:

آشنایان شما نقش بسیار مهمی را در این روز برای شما بازی می کنند. ممکن است دوباره با نامزد یا همسر قبلیتان رابطه عاشقانه برقرار کنید بخصوص که شما از این رابطه فرزند داشته باشید. امروز شما می توانید با بچه ها ارتباط خوبی برقرار کنید. ممکن است شما با مدیر خود گفتگویی داشته باشید و یا اینکه زمانی را در آرامش به شنیده هاتون فکر کنید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *