خانه » اخبار روز » دردسر خواهران دوقلو به خاطر دوست داشتن یک مرد +تصاویر

دردسر خواهران دوقلو به خاطر دوست داشتن یک مرد +تصاویر

یک مدل اهل کشور کرواسی شنبه شب، به دلیل تلاش برای کشتن خواهر دوقلویش و چاقو زدن به او دستگیر شد. طبق گفته پلیس ” سارا گرکویک” به دلیل اینکه از رابطه خواهر دوقلو و همسانش با مردی که هردوی آنها دوستش داشتند ناراحت بود، اقدام به تلاش برای کشتن او کرد. “سارا” 22 ساله وخواهر دوقلویش “داجانا” به همراه مادرشان درخانه ای در شهر ریجکا کرواسی زندگی می کردند.

شنبه شب همسایه ها بعد از جرو بحث خشونت آمیز آنها که منجر به فرو کردن چاقوی سارا در بدن خواهرش شد، با پلیس تماس گرفتند. گفته می شود که اکنون قربانی ” داجانا” با جراحات وخیم وارد آمده در اثر چاقو،برای زنده ماندن مبارزه می کند و در شرایط بحرانی در بیمارستان به سر می برد.

یکی از همسایه های آنها به پلیس گفت: آنها دائما در ارتباط با مردی که هردویشان به او علاقه داشتند، با یکدیگر دعوا می کردند و به نظر می رسید آن مرد، به ” داجانا” علاقه داشت و با او صمیمی بود،بنابراین این چیزی نبود که خواهر دوقلویش ” سارا” بتواند آن را تحمل کند. او افزود: ما هرگز گمان نمی کردیم او تا این حد ناراحت باشد که بخواهد به خاطر این موضوع دست به کشتن خواهرش بزند.آنها همیشه دخترانی مودب و معصوم بودند.

این همسایه در ادامه بیان کرد: با اینکه آنها مانند سیبی بودند که از وسط به دونیم تقسیم شده باشد و با اینکه با یکدیگر زندگی می کردند، اما خیلی کم همراه با یکدیگر دیده می شدند. با وجود حقیقت همسان بودن آنها اما یک کینه و حسادت بین هر دویشان بر سر اینکه کدامیک جذاب تر و بهتر است، همیشه وجود داشت! او اضافه کرد: هردوی آنها زیبا و موفق بودند و به عنوان مدل فعالیت می کردند.با این حال به نظر نمی رسید آنها از رقابت با زنهای دیگر نگران باشند بلکه آن دو فقط به یکدیگر حسادت می ورزیدند.

“داجانا” اکنون با یک جراحت عمیق چاقو در ناحیه قفسه سینه و شکم در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان است. طبق گزارشات پلیس و بازجویی ها از خانواده و دوستان آنها ، گفته می شود که مادراین دو خواهر دوقلو، مدتی بود که برای کار کردن به کشور آلمان رفته بود و پدر خانواده نیز از زمان کودکی خانواده را رها کرده بود و هیچ تماسی باآنها نداشت.

یکی از دوستان نزدیک این دو خواهر به خبرگزاری های محلی گفت: این دو خواهر از زمانی که مادرشان از آنها دور شده است ، خشن و کمی حساس شده بودند اما هرگز گمان نمی کردیم اوضاع میان آنها به این خرابی باشد. طبق گفته پلیس،”سارا” تا مشخص شدن اوضاع ” داجانا” که در شرایط بحرانی در بیمارستان است و زمان محاکمه اش در جلسه دادگاه ، در بازداشتگاه پلیس به سر می برد.

دردسر خواهران دوقلو به خاطر دوست داشتن یک مرد +تصاویر

دردسر خواهران دوقلو به خاطر دوست داشتن یک مرد +تصاویر

دردسر خواهران دوقلو به خاطر دوست داشتن یک مرد +تصاویر

منبع: پارسینه

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. فنچ های زشت سیاه سوخته هر ریغویی این روزا عاشق میشه شما چطور؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *