خانه » دنیای مد » چگونه با پلیور خوش پوش و خوش استایل باشید +تصاویر

چگونه با پلیور خوش پوش و خوش استایل باشید +تصاویر

در این روزها و هفته هایی كه از پاییز می گذرد، خانه تكانی كمد همه ما انجام شده؛ تاپ ها و تی شرت ها رفته اند و جای خودشان را به پلیورها و سویی شرت های گرم داده اند. به نظر من، روزهای سرد سال، یك فرصت ایده آل برای خوش پوشی است چون لباس های زمستانی امكان خلق ست های جذاب و متفاوت از همیشه را به شما می دهند. شاید تا امروز از منظر لباسی خاص و زیبا به پلیور خود نگاه نكرده باشید؛ پیشنهاد می كنیم همین لحظه نگاه تان را عوض كنید و اصول خلق ست های زیبا با پلیور را یاد بگیرید.

چگونه با پلیور خوش پوش و خوش استایل باشید

بوم نقاشی

این مدل پلیورها را كه مثل یك بوم نقاشی فرض شده اند و یك تصویر نقاشی شده روی آنها به چشم می خورد، امسال در بازار پوشاك زیاد خواهید دید؛ طرح و نقشی تازه برای پلیور كه پینشهاد طراحان برای پاییز و زمستان است.

چگونه با پلیور خوش پوش و خوش استایل باشید

در تولید این نوع پلیورها از پارچه های پنبه ای استفاده می شود و به همین دلیل نرمی دلچسبی دارند. این مدل پلیور تیپ های اسپرت مثل بوت و شلوار جین را به تیپی نیمه رسمی و خاص تبدیل می كند.

فرصت هنرمندی

جیب های بزرگ، راز درگوشی امسال است. برای پاییز و زمستان 2014، تن پوش های زمستانی با جیب های بزرگ محبوبیت زیادی پیدا كرده اند.

چگونه با پلیور خوش پوش و خوش استایل باشید

چنین پلیور با تركیب رنگ سفید و مشكی برای شما كاربرد زیادی خواهد داشت چون در كنار دستمال گردن ها و شال گردن های مختلف می توانید برای موقعیت های مختلف استفاده كنید. یك دستمال گردن قرمز و یك كیف قرمز با شلوار و نیم بوت مشكی از این تركیب ساده، یك ست آراسته می سازد.

لباسی بدون سایز

چگونه با پلیور خوش پوش و خوش استایل باشید

اشتباه نكنید؛ این پلیور برای یك خانم چاق طراحی نشده است. پلیورهای گشاد و بزرگ از جریانات مد 2014 هستند كه در تن پوش های مختلف از پالتو و بارانی تا پلیور دیده می شود. تركیب دو یا چند مدل پارچه در تولید یك پلیور هم از ابتكارات امسال است. هنگام ست كردن این مدل پلیورها دقت كنید؛ هر چه پلیور گشادتر باشد، باید از شلواری تنگ تر استفاده كنید. شلوارهای تنگی كه در داخل بوت قرار می گیرند، انتخاب خوبی برای این پلیورها هستند.

برای کلاسیک پوش ها

چگونه با پلیور خوش پوش و خوش استایل باشید

خانم هایی كه ست های كلاسیك را دوست دارند، بهتر است از میان پلیورهای محبوب امسال، سراغ نمونه های بافت درشت بروند؛ پلیورهایی كه داخل بافت نقشدار آنها سوراخ های درشت ایجاد شده است. این پلیورها را می توانید روی بلوزهای شومیز بپوشید تا هم گرمای لازم را به شما بدهد و هم به ست اسپرت نزدیك شود. شلوار جین راستا و شلوارهای كتان كلاسیك انتخاب خوبی برای این پلیور هستند. این پلیور با كفش های پاشنه دار هم هماهنگی دارد؛ به شرط اینكه پاشنه پهن و كلاسیك باشد. پاشنه نازك زیبایی این ست را نابود می كند.

انتخاب 2014

چگونه با پلیور خوش پوش و خوش استایل باشید

از فرم جلوی این پلیور تعجب نكنید؛ پلیورهایی كه قسمت جلویی كوتاه تر از قسمت پشت است، امسال بازار گرمی دارند اما پوشیدن این مدل پلیور را فقط به خانم هایی توصیه می كنیم كه چاقی موضعی در ناحیه شكم ندارند چون هر چند این پلیور گشاد است اما بیرون زدگی را به خوبی نشان می دهد. این مدل پلیور انتخاب خوبی برای ست دامن و بوت است و در كنار دامن بیشتر از شلوار زیبایی و آراستگی خودش را نشان می دهد.

گرم تر از هرسال

چگونه با پلیور خوش پوش و خوش استایل باشید

اگر قصد خرید یك پلیور بافتنی دارید، حتما یك نمونه بلند بخرید. پلیورهایی كه قسمت كشباف آن در زیر باسن قرار می گیرد. خرید چنین پلیوری یك تیر و دو نشان است؛ هم چاقی موضعی ناحیه شكم و پهلو را می پوشاند و هم در كنار شلوار های لوله تفنگی و بوت، ستی زیبا برای شما می آفریند. بافت های نقشدار امسال بازار گرمی دارند و بهتر است از این نمونه خرید كنید چون لطافت بیشتری نسبت به بافت های ساده دارند. پلیورهای بافتنی به دلیل حجم زیاد، شما را چاق تر نشان می دهند اما نمونه های ظریف این خطای دید را ایجاد نمی كنند.

منبع: مجله زندگی ایده آل

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ست لباس نقره ای

30 مورد مدلهای رنگ ست با نقره ای و ست لباس نقره ای

رنگ نقره ای یکی از رنگهایی است که اکثرا به آن علاقه دارند و واقعا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *