خانه » سرگرمی » فال روز دوشنبه 27 بهمن 1393

فال روز دوشنبه 27 بهمن 1393

فروردین:

اشتهای شما به طور موقت کم خواهد شد. کمترین انتظار شما از امروز این است که بیشتر رضایت شما را جلب کند. اطمینان حاصل کنید که صرفه جویی به شما آسیبی نمی رساند. سعی نکنید که روی مسائل مانند روش های ارایشی، ماساژ و دیگر مسائل جزئی تمرکز کنید.

اردیبهشت:

عملگرا بودن ذاتی شما به سختی می تواند مانعی عاشقانه برای شما باشد. در مقابل شما واقعا قادر خواهید بود که زیبایی ها را درک کنید. شما برای الهامات خلاقانه آزاد هستید. اگر شما در یک رابطه ی عاشقانه هستید به این نکته توجه داشته باشید که چطور در مقابل فرد مورد نظر ابراز احساس کنید.

خرداد:

امروز برقراری ارتباط و تعامل برای شما تا حدودی دشوار خواهد بود. ممکن است شما در دسترس کسانی که خواهان گفتگو با شما هستند نباشید. نگاهی به محدودیت ها بیاندازید: تمامی تاخیرها جنبه مثبت داشته و به شما این فرصت را می دهد که بر روی نیازهای فوری خود متمرکز شوید.

تیر:

این روز، یک روز فوق العاده برای بهبود روابط آسیب دیده می باشد. اگر شما در انتخاب های خود دچار شک و تردید شدید، لذت بخش ترین واقعیت این خواهد بود که همه دو دلی های خود را از بین ببرید. اگر شما فکر می کنید که شریک زندگی شما قدرتان را به انازه کافی نمی داند، سعی کنید به او علاقه و وفاداریتان را در تمامی موقعیت های زندگی نشان دهید.

مرداد:

این روز، روزی مناسب برای خرید کردن می باشد. چیزهای زیبا و با کیفیت را انتخاب کنید که چشم شما را نوازش می دهد و شما می توانید برای سال ها از آن استفاده کنید. پول خود را برای چیزهایی که مد روز هستند به هدر نده چرا که به زودی از مد خواهند افتاد. اولویت را در انتخاب بر آیتم های کلاسیک که همیشه ارزش خود را حفظ می کنند قرار دهید.

شهریور:

همه چیز برای خانم ها شکل زیبایی پیدا می کند. حتی با کمترین تلاش همه چیز زیبا یه نظر می آید. مردان باید به زنان نشان دهند که چطور به آنها علاقه دارند و برای آن ها ارزش قایل هستند. این روز، یک روز عالی برای دادن هدیه ای که با عشق انتخاب کرده اید می باشد.

مهر:

در درجه اول شما باید هماهنگی درونی در خودتان به وجود آورید. به خاطر داشته باشید که آرام نگه داشتن محیط خانه، رابطه ی مستقیمی با وضعیت روانی شما دارد. کاری نکنید تا تعادل شما بهم بخورد.

آبان:

امروز یکی از روزهایی است که شما کاملا خودکفا هستید. هیچ چیزی قادر نخواهد بود که آرامش عاطفی شما را بر هم زند. این یک شرایط فوق العاده است که مردم راستگو صادق به سمت شما جذب می شوند. روابط زناشویی شما هماهنگ تر خواهد شد.

آذر:

بخش مادی زندگی در این روز اهمیت بیشتری نسبت به بخش معنوی دارد. ممکن است شما تمامی موفقیتهای خود را در موفقیت های مالی ببنید. ممکن است شما بخشی از پولی که به سختی به دست آوردید را مصرف کنید. این روز بهترین زمان برای رسیدن به اهداف می باشد.

دی:

امروز ما شیوه گفتار صادقانه را در پیش می گیرید و یک حس زیبایی دوستی در درون شما وجود دارد. در هر وضعیتی شما در بهترین حالت به سر می برید و هیچ خطری این وضعیت شما را تهدید نمی کند.

بهمن:

امروز روزی است که برای شراکت از جمله خانواده می تواند خوب باشد. در این زمینه بسیار دقت کنید به خصوص اگر قصد گرفتن وام دارید. اگر شما در توانایی های مالی دچار محدودیت هستید، عصبی نشوید و در آرامش تمامی گزینه های ممکن را بررسی کنید.

اسفند:

وضعیت امروز نیازمند یک سیاست و رویکرد خرفه ای دقیق می باشد. در این روز منافع مشترک برای شما بسیار قابل توجه می باشد و در صورت حفظ منافع مشترک شما موقعیت خود را در حال حاضر وآینده تثبیت خواهید کرد.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *