خانه » سرگرمی » فال روز سه شنبه 28 بهمن 1393

فال روز سه شنبه 28 بهمن 1393

فروردین:

شور و شوق ذاتی شما باعث می شود که امروز ضعیف تر باشید. در این روز چیزی که شما را برای تلاش دوباره ترقیب می کند از دست خواهید داد. این روز، روزی مناسب برای یک استراحت کوتاه در بین وظایف مهم می باشد. همچنین این روز روزی مناسب برای انجام دادن کارهایی است که شما به انجام دادن آن عادت کرده اید.

اردیبهشت:

در این روز شما آزاد هستید که زندگی خود را بیشتر به سمت کسب و کار ببرید. بزرکترین مزیت امروز آرامش و اعتدال است. شما می توانید برای یک هفته دشوار انرژی خود را ذخیره کنید.

خرداد:

امروز در هر دو زمینه کاری و خانوادگی برای شما وجود دارد. درک شما از وظایف ممکن است اشتیاق شما برای ارتباطات رسمی و زندگی خصوصی را تحت الشعاع قرار دهد. برای امروز هیچ برنامه ریزی ای در زمینه سرگرمی، ارتباطات عاشقانه و پروژه های غیر رسمی در نظر نگیرید.

تیر:

نیمه اول این روز زمان مناسبی برای انجام طرح هایی که به تازگی به دست شما رسیده می باشد. چیزی مانع افزایش اعتماد به نفس در شما خواهد شد. هیچ چیزی مانع از تحقق پروژه های شما نخواهد بود.

مرداد:

شما باید برنامه ریزی بهتری داشته باشید بدون اینکه نشان دهید که استقلال زیادی دارید. در این زمان شما هرگز نباید افسوس بخورید . بیشتر افراد این ماه در این روز نگاهی بر کارهایی که در گذشته انجام داده اند می اندازند.

شهریور:

شما امروز بیشتر بر روی مسائل خصوصی خود تمرکز دارید. عادات قدیمی و ناخودآگاه شما نفش مهمی را در این روز ایفا می کنند. نیمه ی اول روز زمان مناسبی برای تماس های رسمی و ملاقات با همکاران قدیمی یا بستگان می باشد. صبح این روز پر بارترین بخش روز شما مس باشد.

مهر:

مهم ترین نکته امروز نگرانی از تاثیرات خارجی می باشد. شما سلامتی، توجه و پشتکار بسیار خوبی دارید. احتیاط، درور اندیشی، حرفه ای گری و توانایی درس گرفتن از اشتباهات می تواند از شما یک انسان کارامد بسازد.

آبان:

امروز عشق آخرین چیزی است که در ذهن شما وجود دارد. بیشتر افراد این ماه به حل کردن طرح های خود می پردازند و حتی به هیچ موضوع بزرگ دیگری توجه نمی کنند. تنها حالت انفعالی شما ممکن است یک مشکل برای شما ایجاد کند.

آذر:

امروز شما به این نتیجه خواهید رسید که تجارب منفی گذشته ممکن است برای شما بسیار مفید باشد و این به شما کمک خواهد کرد که بتوانید از پس حل مشکلاتی که هرگز فکر نمیکردید توانایی مقابله با آن ها را داشته باشید برآیید. کسانی که برخورد خوبی با مشتریان یا رییس خود داشتند مورد توجه قرار خواهند گرفت.

دی:

نیازمندی و توانایی های شما با توجه به محیط اطراف شما خواهند بود. شما احساس می کنید که در مرکز توجه قرار دارید. محیط آزاد به شما کمک خواهد کرد که با هر مشکلی به بهترین شکل ممکن برخورد کنید. این برای شما الهام بخش خواهد بود و به شما کمک خواهد کرد که بدون اینکه گذر زمان را احساس کنید به سختی کار کنید.

بهمن:

در صورت اجرای قوانین و منظم بودن شما بهترین منفعت را کسب خواهید کرد. بسیاری از افراد این برج بر روی یگ مشکلات حیاطی و پروژه های حرفه ای مهم تمرکز می کنند. برای شما بهتر است که بدن خود را در بهترین وضعیت ممکن نگه دارید.

اسفند:

در این روز برای شما اجباری وجود ندارد که از خود ابتکار عمل نشان دهید. مهمترین روش برای شما این است که در کنار شما فردی قابل اعتماد وجود داشته باشد که شما هیچ دلیلی برای شک کردن به او نداشته باشید. حفاظت از منافع مشترکتان را به شریک یا همسر خود سپرده، آن ها بهتر می توانند از پس این کار برآیند.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *