خانه » سرگرمی » فال روز چهار شنبه 29 بهمن 1393

فال روز چهار شنبه 29 بهمن 1393

فروردین:

شرایط امروز طوری خواهد بود که اتحاد شما با افراد دیگر برای قدرت و استقامت مورد آزمایش قرار می گیرد. این آزمون، به سختی برای شما اسان خواهد شد. هیچ امیدی برای از بین رفتن ارتباطات آزار دهنده شما وجود ندارد. شما با حریف خود چندین بار روبرو خواهید شد.

اردیبهشت:

امروز از شما می خواهیم که سخت کوش، پر تلاش و شجاع باشید. سطح انرژی شما در این روز کاملا اهمیت دارد بنابراین سعی کنید که در هنگام صبح در بهترین شکل ممکن باشید. ممکن است روز کاری شما طوری باشد که انجام کار شخصی دیگران بالاتر از کار خودتان قرار گیرد.

خرداد:

شما ممکن است امروز به خاطر بحران به وجود آمده وارد یک بازی خطرناک شوید. شانس هایی برای شما وجود دارد که بد نیست اما نتایج خوبی از برخی تلاش های خود می گیرید. امروز ممکن است شما در برخی چیزهایی که قابل توجه شما هستند تغییر عقیده بدهید.

تیر:

امروز شما بیشتر بر روی مشکلات و مسائل خانوادگی یا زناشویی متمرکز خواهید بود. شما هرج و مرج در خانه تان را حل و فصل خواهید کرد و ممکن است برنامه های خود را به شدت تغییر دهید. استقلال یکی از نزدیکان ممکن است به احساسات شما آسیب بزند. شما باید به خودتان بیایید در خانواده تنها حق با شما نیست .

مرداد:

بیشتر شما امروز به سرعت مضطزب می شوید. مشکلات موقت در برخی موارد برای شما نتیجه خوبی دارند. در مورد مسائل مربوط به کسب و کار یا تاخیر در کارهاتون نگران نباشید، دیر یا زود این مسائل حل وفصل خواهد شد.

شهریور:

اگر شما یک فرد تنبل، منفعل یا محافظه کار وضعیت جسمی شما به خطر می افتد. عادات شما در زندگی تغییر خواهد کرد شما فرد فعالی خواهید شد و این نقش مثبتی در زندگی برای شما ایفا خواهد کرد. یک اتفاق غیر منتظره برای شما رخ خواهد داد که فرصت خوبی برای شما خواهد بود.

مهر:

در ابتدای روز ممکن است شما استرس های جزئی داشته باشید که نتایج مثبتی برای شما دارند. شما درک جدیدی از مشکلات قدیمی پیدا خواهید کرد یا نهایتا در راه رسیدن به موفقیت تسلیم و ناامید خواهید شد. شما قدرت لازم برای متقاعد کردن مخالفان را دارید.

آبان:

یک سری تغییرات ناگهانی شما را به سمت ارتباطات فشرده و حرکات فعال پیش خواهد برد. ممکن است شما راه رسیدن به موفقیت خود را طولانی کنید، پس تلاش کنید که راهتان را کوتاه تر کنید. به یاد داشته باشید که در این روز شما باید نیت درونی خود را محفوظ نگه دارید.

آذر:

شما ممکن است اعتماد خود را به همکاران خود از دست بدهید. شما ممکن است ناامید شوید و تا حدی خود را سرزنش کنید. روابط شما ممکن است تاثیر منفی بر روی امور مالی تان شما بگذارد. شما می توانید با بالاتر بردن حالت معنویتان احساس خوبی داشته باشید.

دی:

شما ممکن است تمامی جو امروز را دوست نداشته باشید. برای شما ممکن است یک بدشانسی ممکن است. خلق و خوی شما ممکن است امروز خیلی غیر قابل پیش بینی باشد و به همین دلیل برنامه هاتون دائما تغییر می کند. ممکن است مقداری تنش بین شما و دیگران وجود داشته باشد.

بهمن:

امروز انتظارات و محاسبات شما با شکست مواجه خواهد شد. شما پر از انرژی مثبت هستید اما زندگی دائما در تلاش است که این انرژی را در شما از بین ببرد. ممکن است توانایی متقاعد کردن دیگران، که همیشه باعث پیروزی شما بود را از دست بدهید. در این روزممکن است شما یک شهرت زیادی پیدا کنید.

اسفند:

این روز ممکن است روز سختی برای شما باشد اگر شما به آینده و تغییرات ناگهانی آن چشم بدوزید. شرایط مالی و روابط همکاری شما ممکن است به طور ناگهانی تغییر کند. یک درگیری با مردم ممکن است در شما ایجاد نگرانی کند.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *