خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » وقتی جنیفر لوپز از معشوقه جوانش میخواهد او را ترک کند اما قبول نمی کند!!

وقتی جنیفر لوپز از معشوقه جوانش میخواهد او را ترک کند اما قبول نمی کند!!

بعد از جدایی “جنیفر” از “مارک آنتونی” شایعه رابطه او با مردان زیادی به گوش می رسید اما نهایتا او “کاسپر اسمارت” 24 ساله را برای یک رابطه طولانی مدت انتخاب کرد وسیل انتقادات به خاطر این انتخاب را به جان خرید.

اکنون چیزی بیش از 1 سال از رابطه آنها می گذرد و جنیفر در یک مصاحبه رسانه ای صراحتا اعلام کرد اخیرا از کاسپر خواسته است از زندگی او خارج شود اما کاسپر حاضر به ترک کردن جنیفر نمی باشد! آنها بعد از پایان ازدواج 7 ساله نافرجام جنیفر و مارک آنتونی با هم آشنا شدند.

جنیفر می گوید اسمارت با ورودش به این رابطه به او کمک کرد تا با بحران بعد از طلاق روبرو شو د و کمتر آسیب ببیند. او اضافه می کند اگرچه این رابطه باعث شاد بودن او و کاسپر است و لحظات خوبی با هم دارند اما یک جریان بدون پایان است و باید خاتمه یابد.

وی مهمترین مشکل در این رابطه را اختلاف سنی زیاد خود و کاسپر می داند.

پیش از این نیز جنیفر لوپز در مقابل سوال خبرنگاران درباره نامزد شدن او  و “کاسپر اسمارت” گفته بود: شایعات پیرامون نامزدی ام را شدیدا تکذیب میکنم و دوست ندارم مسائل خصوصی ام را بازگو کنم. تنها میتوانم بگویم کاسپر بسیار جذاب و دوست داشتنی است.

جنیفر در مورد راز جوان ماندن خود می گوید تا کنون بوتاکس و جراحی زیبایی انجام نداده ام اما اگر روزی نیاز به این کار باشد حتما این کار را خواهم کرد. در حال حاضر تغذیه ، خواب کافی و مرطوب نگه داشتن پوست و ورزش مهمترین عوامل زیبا ماندن من در این سالهاست.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.