خانه » اخبار روز » تصاویر کمک رسانی آمریکا به داعش منتشر شد! +تصاویر

تصاویر کمک رسانی آمریکا به داعش منتشر شد! +تصاویر

گردان های حزب الله در عراق تصاویری از یک ویدئو، منتشر کرده که نشان می دهد بالگرد ی آمریکایی با پرواز در ارتفاع کم در منطقه «الآبار» که محل استقرار عناصر گروهک تروریستی داعش در شرق فلوجه است برای تروریست های داعشی مهمات ارسال می کند.

پایگاه خبری «سومریه نیوز»، این ویدئو را منتشر نکرده اما گزارش داد که این ویدیو در تاریخ 5 فوریه جاری ضبط شده و بالگرد «شینوک» آمریکایی پیش از غروب آفتاب به دو خودروی وابسته به داعش نزدیک شده و اشیائی را برای آنها پرتاب می کند.

حوادث فرود بالگردهای آمریکایی در مناطق تحت تصرف تروریست های داعش پیش از این نیز بارها تکرار شده است، پیشتر نیز یک بالگرد آمریکایی در یک ورزشگاه در فلوجه فرود آمده بود، حضور بالگرد دیگری در منطقه «دخیله» وابسته به شهر «زرباطیه» مشاهده شده بود که گمانه هایی را درباره کمک های تسلیحاتی آمریکا به داعش تحت پوشش ائتلاف علیه داعش مطرح شد و برخی نمایندگان پارلمان عراق از دولت این کشور خواستند تحقیقی در این زمینه صورت بگیرد.

بعد از انتشار تصاویر بریده شدن سر 21 مسیحی مصری به دست داعش در لیبی، کاربران مصری در شبکه های اجتماعی تصاویری از تجهیزات نظامی شاخه داعش در لیبی منتشر کردند که ویژه نیروهای ارتش آمریکاست.

خنجر کلمبیایی که ویژه اجرای عملیات اعدام به وسیله داعش است نمونه ای از تجهیزات نظامی ارتش آمریکاست که فقط در دسترس نیروهای ارتش این کشور قرار دارد

تصاویر کمک رسانی آمریکا به داعش منتشر شد! +تصاویر

تصاویر کمک رسانی آمریکا به داعش منتشر شد! +تصاویر

منبع: خبرگزاری فارس

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. حمید ‏five(5) star

    برهمه روشنه ک آمریکای کثیف پشتیبان این ضعیف کشهای داعشه! آمریکای جنایتکاری ک سرزمین آبا واجدادی سرخپوستان رابا نسل کشی،عقیم کردن زنان،کوچ اجباری،شیوع 97نوع بیماری مرگبارشامل 41نوع آبله،‏4نوع طاعون،17نوع سرخچه،‏10نوع آنفولانزا،25نوع سل دیفتری وکولیرا،را تصرف کرده است..وهزاران جنایت دیگر درجهان،همچنان ب زورگویی وحشی گری وتفرقه بین مسلمانان مشغول است،گویا هیچ اعتقاد وترسی نسبت ب وجود خداوند ندارند، افحسبتم أنماخلقناکم عبشاوأنکم إلینا لاترجعون.آیا پنداشتیدکه شمارا بیهوده آفریدیم و به سوی ما باز گردانده نمی شوید؟! قرآن کریم.سوره مؤمنون ۱۱۵.

  2. مرگ بر آمریکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *