خانه » اخبار روز » قتل پسر به‌ خاطر گوش‌ های دراز توسط مادر +عکس

قتل پسر به‌ خاطر گوش‌ های دراز توسط مادر +عکس

یک زن 37 ساله در ترکیه پسر 10 ساله خود را به خاطر داشتن گوش های بزرگ کشت.

نورای ساکان این زن 37 ساله پسر 10 ساله خود را به دلیل داشتن گوش های درازش در بیمارستان بستری کرد تا گوش های او را تحت عمل جراحی زیبایی قرار دهد اما پس از جراحی متوجه شد پسرش چهره ای زشت تر پیدا کرده و گوش هایش همچنان دراز و بی قواره است، به همین علت این پسربچه را به دستشویی بیمارستان برد و با یک شال گردن خفه اش کرد.

پلیس آنکارا می گوید: این زن روانی پس از قتل پسرش، جسد وی را در دستشویی بیمارستان رها کرد و سوار بر اتومبیل از محل جنایت گریخت اما پس از طی مسافتی با اتومبیل دیگری تصادف کرد. این زن پس از دستگیری به قتل فرزندش اعتراف کرد و به اتهام قتل روانه زندان شد.

نورای در این رابطه به پلیس گفت: پسرش به دلیل داشتن گوش های بزرگ بسیار زجر کشیده و از دوستانش خجالت می کشید، او حتی پس از عمل جراحی زیبایی گوش هایی بزرگ داشت و چهره اش زشت تر شده بود به همین دلیل خواستم پسرم را از زجر و ناراحتی که دارد نجات بدهم.

دکتر کادری آلتوک جراح بیمارستان در این باره می گوید: جراحی بسیار موفقیت آمیز بود و این زن تصمیم داشت همراه فرزندش بدون هیچ اعتراضی بیمارستان را ترک کند. دوربین های مداربسته بیمارستان نیز از این لحظات فیلم گرفته اند ولی نمی توانیم واکنش جنون آمیز این زن را درک کنیم و به نظر می رسد او دچار مشکلات روانی بوده است.

قتل پسر به  خاطر گوش  های دراز توسط مادر +عکس

منبع: دیلی خبر ایران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.