خانه » اخبار روز » خاخام مشهور آمریکایی و دید زدن زنان برهنه +تصاویر

خاخام مشهور آمریکایی و دید زدن زنان برهنه +تصاویر

یک خاخام مشهور آمریکایی به ۵۲ مورد دیدزدن زنان برهنه از طریق فیلمبرداری از آنها در حمام کنیسه اش اقرار کرد و گناهکار شناخته شد. دادستان این پرونده می گوید بری فرویندل، ۶۳ ساله، خاخام کنیسه یهودیان ارتدکس در شهر واشنگتن احتمالا از ۱۵۰ زن برهنه فیلم گرفته است اما این خاخام به دستکم ۵۲ مورد اعتراف کرده است. فرویندل تا پیش از آنکه در اکتبر ۲۰۱۴ بازداشت شود برای ۲۵ سال خاخام کنیسه کشر اسرائیل در محله اعیان نشین جورج تاون در واشنگتن بود.

این خاخام یهودی پس از آن بازداشت شد که یکی از افراد مسئول بخش حمام کنیسه، دوربین مخفی جاسازی شده را در این محل پیدا کرد.

در پی این کشف، آقای فرویندل از عضویت در کنیسه اخراج شد. از جمله اعضای مشهور عضو این کنیسه، جک لو وزیر خزانه داری آمریکا و جو لیبرمن سناتور پیشین هستند.

اسناد دادگاه نشان می دهد که فرویندل ابزار فیلمبرداری را در ساعت دیجیتالی مخفی کرده بود که در محوطه تعویض لباس و استحمام قرار داشت. او ابتدا به شش مورد چشم چرانی متهم شد اما بازرسی از محل سکونتش، افشای فیلم هایی دیگر را در پی آورد که بر ابزار دیجیتال ذخیره شده بود.

رونالد ماکن دادستان این پرونده گفته است که برای فرویندل، حکم زندانی سنگین درخواست می کند تا منعکس کننده سنگینی جرم او در نقض حریم خصوصی و کرامت قربانیان باشد.

خاخام مشهور آمریکایی و دید زدن زنان برهنه +تصاویر

خاخام مشهور آمریکایی و دید زدن زنان برهنه +تصاویر

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *