خانه » اخبار روز » سرنوشت نوعروس 16 ساله با عضویت در شبکه اجتماعی لاین

سرنوشت نوعروس 16 ساله با عضویت در شبکه اجتماعی لاین

سکینه تنها 16 سال دارد. او تن به ازدواجی داده بود که اصلاً نظرش را درباره آن نپرسیده بودند. در خانه آنها حرف آخر را پدر می زد.

مدتی پیش مرد جوانی به نام عزیز با مراجعه به پلیس آگاهی ادعا کرد همسرش به طرز اسرارآمیزی ناپدید شده است. او در این باره افزود: تنها چندماه پیش بود که ما با هم ازدواج کردیم. من همه تلاشم را انجام دادم تا او در زندگی کم و کسری نداشته باشد. این اواخر رفتارش عجیب شده بود، دائماً خود را در اتاقش حبس می کرد.

باتوجه به اطلاعاتی که از نشانی های ظاهری این دختر در اختیار مأموران قرار گرفته بود آنها تجسس های گسترده ای را برای به دست آوردن ردی از نوعروس ناپدید شده آغاز کردند.

در حالی که چند روزی از این ماجرا می گذشت بررسی روی تلفن همراه وی مشخص کرد او روز های آخر پیش از ناپدید شدن در شبکه های اینترنتی عضو شده و با افراد مختلفی چت کرده است.

بررسی های تخصصی روی این اطلاعات نشان داد پسر جوانی با مشخصات محمد با او تماس تلفنی هم داشته است. بدین ترتیب تلاش ها برای به دست آوردن ردی از این پسر دانشجو آغاز شد تا اینکه مخفیگاه او در یکی از خانه های ویلایی حاشیه شهر به دست آمد.

مأموران برای بازداشت او وارد عمل شدند و نوعروس 16 ساله به همراه پسر جوان بازداشت شدند.

عروس نوجوان درباره ماجرای ازدواج و فرارش از خانه گفت: به اصرار خانواده ام با عزیز که 27 ساله بود و در یک مکانیکی کار می کرد ازدواج کردم چون او کسی نبود که من دوستش داشتم زندگی برایم تیره و تارشده بود و برای دور بودن از وی صبح به مدرسه می رفتم و بعد از آن هم به اتاق خوابم پناه می بردم و خانواده ام را چون خائنی می دیدم که مرا در آتش ناخواسته انداخته اند و مرا درک نمی کنند.

امتحانات سال دوم را خراب کرده بودم، اندوهگین و کسل بودم، دیگر از این زندگی خسته شده بودم، احساس تنهایی و بی کسی به سراغم آمده بود، نمی توانستم خودم را به کاری مشغول کنم، نیاز به کسی داشتم که در کنارش احساس آرامش کنم این در حالی بود که از عزیز متنفر بودم، او هر کاری می کرد که دل مرا به دست آورد من هر روز از او دورتر می شدم.

یک روز در مدرسه از طریق دوستانم و به پیشنهاد آنها برای اینکه از این حالت کسالت بار رها شوم با شبکه مجازی« لاین» آشنا شدم. ابتدا نمی دانستم چطور شبکه ای است اما چون دختری تنها بودم این فرصت را غنیمت شمردم تا بتوانم از طریق آن اوقات و فکرم را مشغول کنم.

با گوشی که داشتم عضو شبکه لاین شدم و این ابتدای کشیده شدن من به منجلابی بود که از آخرش بی اطلاع بودم.

در این شبکه با افراد مختلفی آشنا شدم. در میان آنها پسر جوانی که خود را دانشجو معرفی می کرد توجه را جلب کرد. وقتی او با چرب زبانی به من ابراز علاقه کرد ناخواسته در دامی که برایم پهن کرده بود گرفتار شدم. با حرف هایش مرا به خود وابسته کرد. آنقدر حرف های خوب می زد که فکر می کردم او شاهزاده قصه های من است و شوهرم را کاملاً فراموش کرده بودم.

در هر فرصتی با او تماس می گرفتم و با هم ساعت ها حرف می زدیم. یک روز او پیشنهاد داد که با هم بیرون برویم. ابتدا ترسیدم اما وقتی احساس کردم ناراحت شده است، پذیرفتم. به اتفاق هم ساعتی را در خیابان های شهر چرخیدیم، ناگهان او مرا به خانه ویلایی در حاشیه شهر برد. نمی خواستم داخل خانه بروم اما او با اجبار مرا به داخل برد. دیگر فهمیده بودم که در چه دامی گرفتار شده ام اما کاری از دستم برنمی آمد. او تهدید کرده بود اگر به خواسته اش تن ندهم همه صحبت ها و عکس هایی که از من دارد را در اختیار خانواده و شوهرم قرار خواهد داد.

وی در پایان گفت: اگر مادر و پدرم با من رفیق بودند و به جای کتک زدن و استفاده از حرف های رکیک که مرا به جنون نزدیک می کرد، تن به ازدواج اجباری نمی دادند، زندگی من اینچنین نبود و چون در خانوده من ایمان و معنویت رنگی نداشت، من به بیراهه کشیده شدم و دوستی از طریق لاین فقط تنهایی مرا پر کرد که اول به صورت تفننی بود که با هوسرانی شکل گرفت.

منبع: روزنامه ایران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

 1. بیچاره سکینه خوب پدر مادرا یکم ب فکر باشید

 2. والا راست گفتن عزیزی.

 3. حمید ‏five(5)star

  داش مهسا لطف داری،من همیشه هرجا ک بودم سر کار،خدمت،تفریح و… میگفتن بی تو خوش نمیگذره!عزیزانم چ درشادی چ درغم همیشه مهربان باشید وباهم گرصد سال دردنیابمانی نیابی لذتی چون مهربانی.

 4. "خوش بین"و"دیرباور" باشید.
  درضمن دآش حمید بیشترشون عین….پاچه میگیرن ای شمایی مهربونی.

 5. زگیل؟
  پارسی وان بوگو!

 6. حمید ‏five(5)star

  قبلأ تو کامنتم ب این برنامه های فساد اشاره کرده بودم،بیاین تواین مجلات اینترنتی فضای سالم ازاین پستای گوناگون برای آگاهی وموفقیت درزندگی تجربه کسب کنید:نظربدید،درد دل کنید،همو راهنمایی کنید،پند بدید.البته متأسفانه جو اینجاهم اکثرأ درجنگ وجدله،و ب بعضی ازسؤالات کاربران ک از هم میپرسند پاسخی داده نمیشه !ی کم صمیمانه ترباشیم.

 7. سلام. توروخدا پدرومادر عزیزی ایرانی توروخدا یه کم فکر کنید یه دختره 16 ساله تازه اول زندگیشه تازه می فهممهم دنیا چیه زندگی چیه. اون چی می فهمه شوهر چیه بچه چیه اون تازه خودش بچه است تورو خدا یه کم فکر کنید حداقل نمیدونید چی کار کنید با مشاور خانواده برید کسی به شما نمیگه مشکل روانی دارید اون باید تازه تحصیل کنن و ورزش کنن وغیره خواهش میکنم یه کم فکر کنید. سکینه فنا شد توروخدا لطفا به بچه‌ها تون مخصوص دختران توجه کنید تا امثال مثل سکینه ها دیگه نبینیم.از عوامل سایت زگیل هم تشکر می کنم به این موضوعات می پردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.