خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » خانم های مشهوری که به خواستگاری رفتند +تصاویر

خانم های مشهوری که به خواستگاری رفتند +تصاویر

با وجود این که طبق آداب و رسوم این مردها هستند که از زن ها خواستگاری می کنند، حقیقت این است که در یکی از هر 20 زوج این زن است که از مرد خواستگاری می کند. برخی از زن های معروف هم از شریک زندگیشان درخواست ازدواج کرده اند و گاه حتی در مقابل آن ها زانو زده اند.

«آلیسیا مور» که بیشتر به عنوان «پینک» شناخته شده است از ستاره موتور سواری، «کری هارت»، در حالی که اومشغول مسابقه بود با در دست گرفتن تابلویی که روی آن نوشته بود «با من ازدواج می کنی؟» خواستگاری کرد. کری که فکر می کرد او دارد شوخی می کند به مسیر خود ادامه داد، ولی پینک در دور بعدی زیرنوشته هایش عبارت «جدی میگم» را اضافه کرد. آنها شش ماه بعد ازدواج کردند و حالا یک دختر کوچولو دارند.

خانم های مشهوری که به خواستگاری رفتند +تصاویر

هر چند این ازدواج خیلی طول نکشید، اما «بریتنی اسپیرز» در ژوئن 2004 از «کوین فدرلاین» خواستگاری کرد. آنها در پروازی از نیویورک به سوی ایرلند بودند که این اتفاق افتاد. چندی بعد بریتنی با یک انگشتر الماس پنج قیراطی دیده شد، که شایعاتی مبنی بر این که خودش این حلقه را خریده است در آن زمان منتشر شد.

خانم های مشهوری که به خواستگاری رفتند +تصاویر

وقتی «دیوید اوتانگا» در تولد 27 سالگی «جنیفر هادسون» از او خواستگاری کرد، او فکر کرد که دیوید هم باید این احساس را تجربه کند. پس او هم در تولد دیوید به همان جواهرسازی که حلقه نامزدی او را ساخته بود یک حلقه سفارش داد و با این هدیه از او خواستگاری کرد.

خانم های مشهوری که به خواستگاری رفتند +تصاویر

«هال بری»، از همسر اولش «دیوید جاستیس»، بازیکن بیسبال، در سال 1992 خواستگاری کرد. زندگی مشترک آنها سه سال به طول انجامید و هال بری در حال حاضر با «اولیویر مارتینز» ازدواج کرده است. اما این بار مارتینز بود که از او خواستگاری کرد، آن هم با یک حلقه بی نظیر زمرد، گویا ازدواج موفق تری نیز بوده است.

خانم های مشهوری که به خواستگاری رفتند +تصاویر

کارهای عجیب از «کریستن بل» اصلا بعید نیستند، اما زمانی که در توییتر از «دکس شپرد» خواستگاری کرد همه را تعجب زده کرد. آنها اعلام کرده بودند که فعلا تمایلی به ازدواج ندارند، اما درست در زمانی که هیچکس انتظار آن را نداشت در بورلی هیلز عهد بستند که در خوشی و ناخوشی در کنار هم باشند. آنها یک دختر به نام «لینکلن بل شپرد» دارند.

خانم های مشهوری که به خواستگاری رفتند +تصاویر

«بیلی پایپر»، هنرپیشه و خواننده انگلیسی، در هجده سالگی از دی جی «کریس ایوانز» سی و پنج ساله که تنها شش ماه بود با او آشنا شده بود خواستگاری کرد. این هنرپیشه فیلم «Doctor Who» در لاس وگاس با ایوانز ازدواج کرد. آنها پس از سه سال از هم جدا شدند، اما هنوز دوست های خوبی برای هم هستند.

خانم های مشهوری که به خواستگاری رفتند +تصاویر

«الیزابت تیلور» که در طول زندگی خود هفت بار ازدواج کرد تنها یک بار خودش از همسرش خواستگاری کرد. او در سال 1952 از «مایکل وایلدینگ»، هنرپیشه، خواستگاری کرد. آنها پنج سال با هم زندگی کردند و صاحب دو فرزند پسر شدند. او یک سال پس از جدایی از وایلدینگ در سال 1957 با «مایک تاد» ازدواج کرد.

خانم های مشهوری که به خواستگاری رفتند +تصاویر

«ژاژا گابور»، هنرپیشه سرشناس هالیوود، در زمینه تعداد ازدواج هایی که کرده است در میان ستارگان جزء رکورد داران محسوب می شود. او در طول زندگی اش با 9 مرد ازدواج کرد و این خودش بود که از هر نه تای آنها تقاضای ازدواج کرد. «کنراد هیلتون» و «جورج ساندرز» نیز در میان مجموعه همسرانش قرار دارند.

خانم های مشهوری که به خواستگاری رفتند +تصاویر

نظر شما در مورد این که زن ها از مردها خواستگاری کنند چیست؟ به نظرتان باید رسومات را کنار گذاشت و یا این که بهتر است مردها از زن ها تقاضای ازدواج کنند؟ آیا این مسئله روی زندگی مشترک آنها بعد از ازدواج تاثیر می گذارد؟

منبع: برترین ها

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

بدون دیدگاه

 1. النکاح السنتی

  ای کاربر پارسی وان.درخواب خیال تومرا یاد کند اید بر من دل مرا شادکند دل پندارد که من تورا یافته ام بیدارشوم هزارفریاد کند./پس چی شد این لینک همسریابی پارسی وان؟!

 2. ای کاش این رسم درایران هم می بود

 3. انسانها بايد حرف دلشون رو بزنن؛زنو مرد نداره؛
  احساسي كه هست بايد ابراز بشه؛
  خييييييلي هارو ديدم؛ازكسي كه دوست دارن ميكذرن بدون اينكه ب طرف بكن من دوستت دارم؛
  مطمئنأ دخترا بخاطر حيائي كه عرف جامعه براشون قائل هست؛بيشتردجار اين مشكلن؛
  در كل ب نظرم ايرادي نيست اكر دختري از بسري تقاضاي ازدواج كنه؛
  ؛
  خب خانوما خجالتو كنار بذاريد؛تقاضا هاتونو همينجا اعلام كنين من آماده ام !

 4. مرداجنبشوندارن تا تقی ب توقی میخوره میگن مقصرخودتی ک خاستی.

 5. النکاح والسنتی

  میگم پارسی وان تو هم بیا ی گوشه لینک همسریابی بامجوز مراجع قضایی وقانونی بازکن.خدارو چ دیدی این کاربران تقدیرشون اینجا نوشته شده باشه وب هم برسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.