خانه » بازیگران و هنرمندان » تلویزیون با ممنوع الچهره کردن من ضرر می کند!!

تلویزیون با ممنوع الچهره کردن من ضرر می کند!!

سحر قریشی بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران که چند سالی می شود برچسب ممنوع الکاری در تلویزیون بر پیشانی اش چسبانده شده، خود را مدیون تلویزیون می داند اما می گوید تلویزیون بابت نداشتن او بیشتر ضرر می کند. گفتگوی اختصاصی با سحر قریشی را بخوانید:

به نظر می آید که با حضور در فیلم شیفت شب نیکی کریمی، قصد دارید از سینمای عامه پسند و گیشه ای فاصله بگیرید و بیایید به سمت فیلم هایی که به قول معروف از لحاظ منتقدین، لِول بالاتری دارند، درست است؟

نمی توانیم اینجوری تقسیم بندی کنیم؛ لول بالا یا لول پایین ، چون منتقدین می شوند یک تعداد خاص! من فیلم های زیادی بازی کرده ام که به اصطلاح مردم پسند هستند اما اسمش را گذاشته اند تجاری یا عامه پسند! برای منِ بازیگر تفاوتی ندارد؛ من بازیگرم و فارغ از سینما بیزینس دیگری ندارم، بنابراین بعضی وقت ها مجبور می شوم سراغ سینمایی بروم که سلیقه واقعی خودم نیست.

نمی دانم تا حالا متوجه این قضیه شده اید یا نه؟ طی چند سال اخیر جشنواره فیلم فجر، بازیگر های یکسری فیلم های خاص را دوباره در یکسری کارهای دیگر و کنار هم می بینیم! یعنی یک ترکیب تکراری! یعنی هنوز جسارت این را ندارند که از بازیگرهای دیگر استفاده کنند، چرا؟ چون آن خانم یا آقا آمده فیلم های عامه پسند بازی کرده است. ما هم می توانیم در چنین فیلم هایی بازی کنیم. من با بازی در فیلم شیفت شب خانم نیکی کریمی فقط خواستم ثابت کنم که برایم کوتاهی یا بلندی نقش فرقی نمی کند. من عاشق کارم هستم برای همین برایم مهم نیست بگویم با این کارگردان کار کنم یا دیگری. دوست داشتم این جنس را تجربه کنم و ببینند که من هم این جنس کار را در کارنامه شغلی ام دارم.

صحت دارد که سحر قریشی از حضور در تلویزیون ممنوع شده؟

سحر: والله خودم هم نمی دانم! خیلی جالبه! چون این را هر کسی از من می پرسد اما خودم دلیلش را نمی دانم! بعد از سریال دلنوازان که به زعم آمار تلویزیون، پر بیننده ترین سریال بود، این اتفاق برایم افتاد. جالب اینکه دیگر شبیه آن سریال در تلویزیون تکرار نشد و همین هم باعث شده مردم بنشینند پای سریال های ماهواره ای و دیگر تلویزیون خودمان را نمی بینند. من هر بار که خواستم در تلویزیون کار کنم و اتفاقا چند پیشنهاد خوب هم داشتم، گفته اند صلاح نیست سحر قریشی باشد! نمی دانم شاید صلاح است که حریم سلطان باشد! جای ما قرار نیست باشد! خب باشد اشکالی ندارد ولی من چیزی از دست نمی دهم. با وجودی که مدیون تلویزیون هستم و حضور در سینما را از کنار تلویزیون دارم، ولی تا الان چیزی را از دست نداده ام، چون اصلا کار یا سریال جذابی نبوده که بگویم ای کاش من در آن بازی می کردم.

پس به صورت رسمی به شما ابلاغ نشده فقط گفته اند که صلاح نیست.

به هیچ عنوان به من نگفته اند که شما ممنوع الفعالیت هستی، چون دلنوازان را سه چهار بار تلویزیون پخش کرد و تکرار هم شد. البته اوایل کارم چندتا تله فیلم بازی کردم که مناسبتی بود و هر سال به مناسبت های مختلف از تلویزیون پخش می شود. اما اینکه چرا از فعالیت جدید من در تلویزیون جلوگیری می کنند، معلوم نیست! خودشان ضرر می کنند!

منبع: تی وی پلاس

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

بدون دیدگاه

  1. لجاجت نکنین.همه رو بایک چوب نرونین.

  2. همه ی بازیگران به خاطر چهرشون معروف هستند فکر کنین اگه اینا به جای بازیگران هالیوود بودند چه کار می کردند دریک کلام درایران بازیگری یعنی آرایش زیاد،بدحجابی،لخت شدن مثل غرب شیفته فراهانی خودشون اینو ثابت کرده اند

  3. ن اتفاقا سحر قریشی خیلی بازیش عالیه خیلی بهتر از …..

  4. خانم سحر قریشی اصلا بازیگر خوبی نیست.اما وقتی در نقش باید گریه کند چشماش واقعا حالت گریه دارن اینرو میشه در تموم صحنهی گریه کردنشون دید.از این نظر درجه یک هستن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *