خانه » خوانندگان » تصاویر خوانندگان » جنیفر لوپز در برنامه امریکن آیدل +تصاویر دیدنی

جنیفر لوپز در برنامه امریکن آیدل +تصاویر دیدنی

امریکن آیدل (American Idol) برنامه ای تلویزیونی، محصول شبکه تلویزیونی فاکس آمریکا و به سازندگی سایمون فولر است. این برنامه در یازده ژوئن ۲۰۰۲ به منظور جستجوی ستاره جدید موسیقی آغاز شد و تاکنون به عنوان یکی از برنامه های پرمخاطب ادامه دارد. و بر پایه رتبه بندی “نیلسن” از سال ۲۰۰۲ تاکنون، یکی از محبوب ترین برنامه ها در تاریخ تلویزیون آمریکا محسوب می شود.

هدف این برنامه کشف بهترین خواننده در این کشور بر پایه رای بینندگان است. برندگان این برنامه توسط مردم و از طریق تلفن، اینترنت و پیام کوتاه انتخاب می شوند. تاکنون که دوازده دوره از این برنامه گذشته است برندگان به ترتیب: کلی کلارکسون، روبن استودارد، فانتازیا بارینو، کری آندروود، تیلور هیکس، جردین اسپارکس، دیوید کوک، کریس آلن، لی دوایز، اسکاتی مک کریری فیلیپ فیلیپس، و کندیس گلوور بوده اند.

در این برنامه همواره سه تا چهار داور در هر دوره حضور دارند، که از مهم ترین آن ها می توان به رندی جکسون برنده جایزه گرمی بهترین خواننده پاپ نام برد، که در تمامی دوره ها به عنوان داور حضور داشت. همچنین پائولا عبدل، سایمون کاول، کارا دیوگواردی، الن دی جنرس و جنیفر لوپز و استیون تایلر نیز در دوره هایی به عنوان داور حضور داشتند.

جنیفر لوپز در برنامه امریکن آیدل +تصاویر دیدنی

جنیفر لوپز در برنامه امریکن آیدل +تصاویر دیدنی

جنیفر لوپز در برنامه امریکن آیدل +تصاویر دیدنی

منبع: سیمرغ

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

کد آهنگ پیشواز همراه اول نظام شکارچیان

هر آهنگ پیشوازی که شخصی برای سیمکارت همراه اول خود انتخاب می کند نیازمند کد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *