خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » حضور همزمان پیمان معادی و شهره آغداشلو در یک فیلم خارجی +تصاویر

حضور همزمان پیمان معادی و شهره آغداشلو در یک فیلم خارجی +تصاویر

فیلم سینمایی «آخرین شوالیه ها» با بازی «مورگان فریمن» که فیلمبرداری آن از سال ۲۰۱۲ میلادی آغاز شده بود، پس از حدود ۳ سال سرانجام از روز جمعه در آمریکا اکران شد. فیلم اکشن و حماسی «آخرین شوالیه ها» که فیلمبرداری آن از نوامبر سال 2012 میلادی آغاز شده بود، سرانجام از جمعه گذشته با درجه 2 در آمریکا به نمایش درآمده است. دلیل قرار گرفتن این فیلم در این درجه وجود صحنه های خشن عنوان شده است.«آخرین شوالیه ها» به کارگردانی «کازوآکی کیریا»، فیلمساز ژاپنی، داستان رهبر و ریش سفید یک روستا به نام باروتوک (با بازی مورگان فریمن) است که رشوه مشاور پادشاه را نمی پذیرد و به همین خاطر به مجازات مرگ محکوم می شود و به همین خاطر شوالیه های باقی مانده در این روستا درصدد انتقام از پادشاه برمی آیند.

در این فیلم «پیمان معادی» نقش پادشاه خونخوار و ستمگر و «شهره آغداشلو» نقش زنی به نام ماریا را بازی می کند. «کلایو اوون» نیز در این فیلم نقش شوالیه ای شجاع را به عهده دارد. به گزارش سایت آی ام دی بی، «شوالیه تاریکی» محصول مشترک دو کشور کره جنوبی و جمهوری چک است و «مایکل کونیوس» فیلمنامه آن را نوشته است. بنا بر این گزارش، این فیلم قرار است 10 آوریل در لیتوانی و 17 آوریل در انگلستان به نمایش درآید.

حضور همزمان پیمان معادی و شهره آغداشلو در یک فیلم خارجی +تصاویر

حضور همزمان پیمان معادی و شهره آغداشلو در یک فیلم خارجی +تصاویر

منبع: خبرگزاری فارس

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *