خانه » اخبار روز » تولد نوزادی با قلب نصفه +تصاویر

تولد نوزادی با قلب نصفه +تصاویر

جک استیونز کوچک تنها ۱۵ ماهش است اما با بیماری هیپوپلازی چپ سندروم قلب (HLHS) به دنیا آمد و این یعنی نیمه ی چپ قلبش به درستی کار نمی کند. او نیمی از عمر کوتاهش را در بیمارستان سپری کرده و تا به حال ۹ عمل بر روی او انجام شده که چهارتای آن عمل قلب باز بود. در این بین دچار سکته ی مغزی شد و ناگزیر سه بار او را احیا کردند. اما حالا در ۱۵ ماهگی در خانه و در کنار خانواده اش زندگی می کند و حالش خوب است.

پدرش می گوید: «او در این مدت کوتاه مشکلات بسیار زیادی را گذراند اما عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد. ما از پیش شرایطش را می دانستیم و مجبور شدیم که قبول کنیم تا پنج ماه اول زندگی اش را در بیمارستان تحت مراقبت باشد. دیدن این صحنه که روی تخت خوابیده و هزار نوع دستگاه به وی وصل بوده بسیار برایمان دشوار و دردناک بود.»

او برای نخستین بار در ماه آپریل از بیمارستان مرخص شد اما طولی نکشید که به خاطر سکته ی مغزی سه ماه بعد به بیمارستان نیوکسل منتقل شد. در حالی که باید چهار بار در روز دارو مصرف کند و در مقطعی از زندگی اش باید عمل پیوند قلب انجام دهد٬ با این حال پدر و مادرش از این که او در کنارشان است بسیار خوشحالند.

تولد نوزادی با قلب نصفه +تصاویر

تولد نوزادی با قلب نصفه +تصاویر

منبع: ایران مطلب

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *