خانه » بازیگران و هنرمندان » احسان علیخانی بمیرم هم از این پول‌ ها نمی دهم +عکس

احسان علیخانی بمیرم هم از این پول‌ ها نمی دهم +عکس

احسان علیخانی می گوید که برای آوردن مهمان به برنامه سال تحویل، بمیرد هم 20 میلیون تومان به کسی نمی دهد تا بیاید و عید را به مردم تبریک بگوید. برنامه او که امسال یکی از برنامه های ویژه تحویل سال سیما بود، با حاشیه هایی در ایام نوروز مواجه شد. برخی در فضای مجازی و رسانه های آنلاین به این ماجرا پرداختند و عنوان کردند که علیخانی با کمک اسپانسر برنامه اش رقم های چند میلیونی به مهمانانش داده است. علیخانی اما در این گفت و گو چینی اتفاقی را از اساس رد می کند و می گوید که هیچکدام از مهمانانش برای حضور در برنامه «بهار نارنج با او در مورد گرفتن پول صحبتی نداشته اند.

احسان علیخانی بمیرم هم از این پول‌ ها نمی دهم +عکس

مجری برنامه «ماه عسل» با بیان این مطلب که من به مهمانانم عیدی دادم ، اما یک مهمان هم نداشتیم که بگوید اینقدر می گیرم و می آیم؛« از مریلا زارعی بگیر تا محسن تنابنده تا کی روش و بقیه، بازیگرها و همه، من مدیون شما و جد و آبادتان هستم حتی اگر یک نفر گفته باشد من یک ریال می خواهم. اینقدر بیچاره ها محبت داشتند و به من احترام گذاشتند.»

او معتقد است، این سوءتفاهم از آنجا به وجود می آید که از برنامه دیگری زنگ می زنند به یک نفر تا دعوتش کنند، اما طرف شاید نمی خواهد برود، یا دل چرکین است یا مثلا دوستی و رفاقتی ندارد و ممکن است آن وسط عددی مطرح شود اما دعوت ما را شاید از سر دوستی و محبتشان است که می پذیرند. هرچه که هست، وقتی به کسی زنگ می زنم، یک نفر از بازیگرها یا خواننده ها نیست که بگوید احسان بحث مالی چطور است؟ اصلا و ابدا. من خودم برای مهمان هایم کادو گرفتم.

علیخانی در مورد اسپانسربرنامه هم گفته:«اسپانسر مربوط به شبکه است، مال سازمان است و به ما ربطی ندارد. پول را به خود سازمان می دهد و ما طرف حساب سازمان می شویم.»

او با بیان این مطلب که برنامه امسال از همه برنامه های دیگری که من برای اول سال ساخته ام، ارزان تر بوده، گفته که ما امسال کمتر خرج کردیم و اوضاع سازمان هم از نظر مالی خراب است.

این مجری تلویزیون، می گوید:«وقتی این شایعات مطرح شد، اوایلش خنده ام گرفت. بعد دیدم که موضوع را باور کرده اند. آخر مهمان 30-20 میلیونی؟ برایم خیلی خنده دار بود. تو فکر کن که یک درصد! مگر اینکه بمیرم به یک آدم 20 میلیون پول بدهم که بگویم بیا تلویزیون به مردم تبریک عید بگو. بمیرم هم حاضر نیستم چنین پولی بدهم، بمیرم. حاضرم خداحافظی کنم از تلویزیون.»

علیخانی معتقد است که اگر به مهمان برنامه اش 20 میلیون پول بدهد که بیاید بنشیند روبروی او به عنوان مجری،در واقع گور خودش را کنده است:«این پول را بدهم دیگر می توانم از کسی سوال و جواب کنم؟ من صندلی را در برنامه تحویل سال برداشته ام که همه به احترام مردم بایستند.»

به گفته او، «این آدم ها زنده اند و هستند. می توانید بپرسید اما وقتی فضای رقابتی پیش می آید، وقتی کسی دستش نمی رسد به یک مهمان، می آید می گوید در آن برنامه فلان میلیون تومان داده اند که طرف را برده اند. یک کلاغ چهل کلاغ می شود دیگر. من دیوانه ام؟ وقتی تلویزیون به من پول نمی دهد، از کجا بیاورم به کسی 20 میلیون بدهم؟ خدا شاهد است حتی یک نفر هم نبود که صحبت پول بکند. می خواهم همین را مردم بدانند.»

منبع: تماشاگران امروز

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

بدون دیدگاه

  1. سلام . حسادت چکارایی میکنه . من نمیدونم با خراب کردن علیخانی کی چه سودی میخواد ببره ؟ یا میان 2 3 روز قبل سال تحویل عکسشو با نامداری میذارن وکلی حاشیه تزدواجش با نامداری رو علم میکنن یا میان تهمت بهش میزنن که چند میلیون برا آوردن مهموناش داده . واقعا چرا ؟ چرا بعضیا چشم ندارن موفقیت کسی رو ببینن وتا میبینن یکی موفقه ممیخوان به حاشیه بکشوننش و زیرآبشو بزنن . فکر کنم این حرفا از طرف بعضی مجریهای کنارگذاشته شده عقده ای باشه . چون تو صنف مجریها بازار زیر آبزنی خیلی داغه . خدا همه رو به راه راست هدایت کنه

  2. سلام
    چه شایعاتی درست میکنن یه عده ای. اگه کل برنامه رو فقط خود احسان اجرا میکردم خوب بود نیازی نبود پول بده تا بیان برنامه شو جذاب کنن خودش بسه .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *