خانه » سرگرمی » جنجال ارتباط یک معلم ژاپنی با 12 هزار زن +عکس

جنجال ارتباط یک معلم ژاپنی با 12 هزار زن +عکس

«یوهی تاکاشیما» 64 ساله طی 25 سالی که به فیلیپین سفر داشته، با زنانی ببین سن 14 تا ۷۰ سال رابطه جنسی برقرار کرده است. این معلم 64 ساله وقتی در هتلی در مانالیا، پایتخت فیلیپین مشغول ارتکاب جرم و عکس برداری از اعمال خود بود، بازداشت شده است. پلیس تاکنون 147600 قطعه عکس از محل زندگی این فرد کشف کرده که در بیش از 400 آلبوم مختلف نگهداری می شده است. تاکاشیما، اهل یوکوهما، به پلیس گفته ارتکاب جرم را از سال 1988 زمانی که به مدرسه ای ژاپنی در شهر مانالیا انتقال یافت، آغاز کرده است.

او تاکید کرده رهایی از معنویات اخلاقی، از فشار سنگینی که روی دوش خود احساس می کرد، کاسته است. طبق گزارش منابع رسمی، یوکوهما بعد از اتمام دوره 3 ساله انتقال به مانالیا، طی سفرها و تعطیلات مختلف به فیلیپین بازگشته و به اقدامات خود ادامه داده است. یک افسر پلیس ژاپن می گوید: «تاکاشیما از سال 2013 تحت نظر بود و در نهایت در سال 2014 در مانالیا دستگیر شد». سرپرست وزارت آموزش و پرورش یوکوهاما نیز به رسانه ها گفته: «تاکاشیما در سال 1975 به عنوان معلم مشغول به کار شد و بین سال های 1988 تا 1991 در فیلیپین به سر برد. او همچنین از سال 2008 تا زمان بازنشستگی خود در سال 2011 به عنوان ناظم و مدیر ادامه فعالیت داد».

این مقام دولتی تاکید کرد: «اگر این ماجرا حقیقت داشته باشد، بسیار تاسف برانگیز خواهد بود و این اتفاق مسئولین دولتی را مجبور خواهد کرد تا با اعمال قوانینی سخت و جدید، از رخ دادن این گونه رفتارهای ناپسند پیشگیری کنند».

جنجال ارتباط یک معلم ژاپنی با 12 هزار زن +عکس

منبع: پرداد

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *