خانه » اخبار روز » شلیک تیر خلاص پس از تجاوز به دختر بی گناه +تصاویر

شلیک تیر خلاص پس از تجاوز به دختر بی گناه +تصاویر

لیس پس از یافتن یک فیلم ویدئویی که توسط دوربین گوشی تلفن همراه ضبط شده بود موفق به شناسایی ودستگیری قاتلین ومتجاوزین دختر جوان در جشن “اسپرینگ بیچ” در فلوریدا شد. این فیلم به عنوان مدرکی انکار نشدنی از جانب فردی که نخواست نام و هویتش فاش شود به پلیس تروی تحویل داده شد. بنا بر این گزارش دو دانشجوی کالجی درشهر تروی در ایالت آلاباما در اعمالی”منزجر کننده و تهوع آور ” دختر نوجوان را پس از ضرب و شتم وحشانه مورد سوء استفاده غیر اخلاقی قرار دادند و پس از پایان اعمال بی شرمانه خود وی را به ضرب گلوله به قتل رساندند.

به گفته پلیس پس از دستگیری این دو متهم هویت آنان “دلون مارتیستی” 22 و” رایان آستن کالهون” 23 ساله که هر دو از دانشجویان یک دانشگاه بودند، اعلام شد. بسیاری از دانشجویان و مردم عادی به منظور برگزاری جشن “اسپرینگ بیچ” راهی شهرهای سواحلی به ویژه فلوریدا میشوند. این فیلم علاوه بر روایت انجام اعمال بی شرمانه دودانشجو است بیانگر بی تفاوتی مردم نسبت به آنچه در مقابل دیدگانشان رخ می دهد، است.

بر اساس این فیلم که توسط فرد دیگری که در این جشن حضور داشت پس از ضبظ به دفتر پلیس متقل شد. بر اساس این فیلم ویدئویی صدها نفر از مردم در حال تماشای این حادثه بدون تلاش در مانع شدن از آنچه که در حال رخ دادن بود تنها نظارگر آن بودند. به گفته کلانتر فرانک مارک مک کیدن این ویدیو ‘منزجر کننده ترین، فیلم مشمئز کننده ای است که تاکنون دیده ام.

همچنین به گفته پلیس پس از انجام تحقیقات بیشتر مشخص شد که پیش از حمله افراد دستگیر شده نوعی ماده مخدر را به وی خورانده بودند که وجود این مواد در خون دختر جوان با گزارش پزشک قانونی به تایید رسیده است. این حادثه تلخ که در اواخر روز جمعه در ساحل فلوریدا رخ داد منجر به خدشه دار شدن برقراری امنیت در شهرهای ساحلب فلوریدا شد. پس از پایان تحقیقات پلیس و دریافتن انگیزه “دلون مارتیستی” و” رایان آستن کالهون “پرونده آنان به منظور محاکمه شدن به دادگاه فرستاده خواهد شد.

شلیک تیر خلاص پس از تجاوز به دختر بی گناه +تصاویر

شلیک تیر خلاص پس از تجاوز به دختر بی گناه +تصاویر

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *