خانه » سرگرمی » طنز کار ایرانی بی حکمت نیست!

طنز کار ایرانی بی حکمت نیست!

این روزها مردم کشور درگیر مسئله آزار و اذیت جنسی به دو نوجوان ایرانی در عربستان هستند. این اتفاق البته به غایت بی شرمانه و ضد انسانی است که باید مورد اعتراض جدی قرار می گرفت، اما بعضی از هموطنان به کمتر از نابودی عربستان رضایت نمی دهند. اگر به این دسته بگویید با این حساب برزیل هم باید ایران را به خاطر آزار جنسی شهروندش توسط آقای متفاوت فرهنگی نابود می کرد، در عرض 5 دقیقه ثابت می کنند که شما ایرانی نیستید و نسب تان به اطراف گینه بیسائو یا جزایر فاکلند بر می گردد که البته من نمی دانم چرا استکبار چنین نام هایی را روی این جزیره ها می گذارد.

به هرحال باید به این گروه از آریایی ها هم حق داد. چون اگر یک ایرانی خدای نکرده مرتکب چنین عملی شود حتما حکمتی در آن نهفته است ولی کار اجانب علی القاعده از روی بی حکمتی، کینه توزی و عداوت است.

گروه دیگر هم وایبریونی هستند که آدم وقتی پیام های گروهی شان را می خواند فکر می کند صبح تا شب دارند برای مظلومیت دو نوجوان ایرانی ضجه می زنند ولی هر لحظه ممکن است در خلوت به شما پیام بدهند که: جوک آزار و اذیت جنسی جدید چی داری. من خطاب به والدین این گروه می گویم به دنیا آوردن اینها اصلا شوخی قشنگی نبود. لطفا دیگر از این شوخی ها نکنید. گروه سوم بهره برداران سیاسی هستند. برای این گروه که از جا به جایی شیر آب گرم و سرد توالت های عمومی بین راهی هم بهره برداری سیاسی می کنند، مسئله آزار و اذیت جنسی و عربستان در حکم باقلوا محسوب می شود.

حالا شما فرض کنید اشخاص قربانی این واقعه بعد از آن حادثه تلخ و دلخراش به میهن عزیز برگشته اند و به محض ورود با موج نژادپرستی، فحاشی، جوک وایبری و بهره برداری سیاسی در قالب حمایت از آنها مواجه می شوند. خب این قربانی یا خانواده قربانی حق ندارد کله خود را به دیوار بکوبد؟ به طورکلی اگر کسی در خارج از مرزها از دست بیگانگان متخاصم بتواند جان سالم به در ببرد، در داخل کشور ما عمرا بگذاریم زنده بماند.

راستی … گفتم شکایت یاد یک موضوعی افتادم … این عزیزانی که به شوخی با خط قرمز ها (همان انواع مشاغل و حرف!) حساسیت نشان می دهند آیا همان حساسیت را روی جوک های سیاه با موضوع آزار و اذیت جنسی هم دارند؟ یا مخالفت با این یکی صرف ندارد؟ یا اصلا شوخی با همه چیز اوکی است غیر از شوخی با ما؟

لطفا در نظرهای خود الفاظ زشت به کار نبرده، و از توهین به افراد حقیقی و حقوقی به هر نحوی بپرهیزید . در صورت عدم رعایت، نظر درج شده منتشر نخواهد شد.

منبع: ایران مطلب

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *