خانه » سرگرمی » مادر زیبایی که بخاطر آرایش کردن تا آخر عمر فلج شد! +تصاویر

مادر زیبایی که بخاطر آرایش کردن تا آخر عمر فلج شد! +تصاویر

تنها یک دور استفاده از یک محصول آرایشی آلوده باعث یک عمر زمین گیری در یک زن جوان و فلج دائمی او شده است. یک مادر 27 ساله اهل کشور استرالیا مجبور است باقی عمر خود را بر روی صندلی چرخدار سپری کند زیرا دچار نوعی عفونت شدید باکتریایی به خاطر استفاده از برس آرایشی دوست خود شده است. گفتنی است این زن به نام Gilchrist دچار درد در اثر عفونت استاف شده است که به ستون فقرات او حمله کرده سبب فلج شدن او شده است.

بررسی ها نشان می دهند این زن از برس آرایشی دوست خود استفاده کرد که دارای این باکتری بر روی صورت خود بوده و او ناخواسته این برس آلوده را به جوش های صورت خود کشیده و به این ترتیب عفونت وارد بدن او شده است. پزشکان هنوز به شدت در تلاش هستند تا درمانی شامل آنتی بیوتیک های قوی برای مهار این عفونت در بدن این مادر پیدا کنند. این زن که در اثر این عفونت دچار کمای شدید شده بوده مجبور به گذراندن دوره های فیزیوتراپی برای بهبود تدریجی است.

مادر زیبایی که بخاطر آرایش کردن تا آخر عمر فلج شد! +تصاویر

مادر زیبایی که بخاطر آرایش کردن تا آخر عمر فلج شد! +تصاویر

باکتری استاف که از گونه استافیلوکوکوس اورئوس است در اغلب افراد روی پوست یا روی بینی قرار دارد و خطری برای آنها ایجاد نمی کند اما می تواند در افراد مستعد باعث چنین صدماتی شود. برهمین اساس پزشکان هشدار می دهند افراد تنها از وسایل شخصی خود استفاده کنند و از استفاده اشتراکی از وسایل مختلف تا حد امکان اجتناب کنند. پزشکان این نوید را به او داده اند که با انجام مرتب و پیگیری دقیق جلسات فیزیوتراپی در آینده قادرخواهد بود تا در روز یک ساعت بتواند راه برود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *