خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » واکنش های اینستاگرامی هنرمندان به فاجعه سگ کشی با اسید +تصاویر

واکنش های اینستاگرامی هنرمندان به فاجعه سگ کشی با اسید +تصاویر

انتشار فیلم اینترنتی در خصوص کشتن تعدادی سگ با تزریق سم یا اسید در شیراز، واکنش هنرمندان را به دنبال داشته است.

در ادامه واکنش های هنرمندان به این اتفاق غم انگیز را می خوانید:

فریبا نادری: خدایا مگر تو نیافریدی این حیوانات را؟ پس چرا عده ای به جای تو تصمیم میگیرن برای زندگی کردن یا نکردن شان خدایااااا با اسید؟؟؟؟!!!!! با میله؟؟؟؟؟ خدایااااا با کوباندن به دیوار؟؟؟؟ خدایا گناه دارن این زبون بسته ها به خدا.

واکنش های اینستاگرامی هنرمندان به فاجعه سگ کشی با اسید +تصاویر

پرستو صالحی: بله صفحه سیاه می کنم اونم به خاطر دفاع از حق موجودات بی دفاع و مظلومی که خدا آفریده و توی انسان نما حق گرفتن جونش رو به خودت دادی اونم انقدر وحشیانه … حتی نتونستم اون تصویر رو ببینم چه برسه به اینکه بزارم روی صفحه ام… این صفحه ی سیاه اعلام انزجار از کشتار سگ هاست !!! در هیچ کجای دین اسلام اینو نگفته لامصب ها خدا لعنتتون کنه صدای زجه و ناله اون حیوانات بیگناه از درد کابوس شب های زندگیتون ای شبه آدم هایی که این جنایت رو انجام دادید

واکنش های اینستاگرامی هنرمندان به فاجعه سگ کشی با اسید +تصاویر

نعیمه نظام دوست: دوستان عزیز من چند روزی به خاطر مشکلات شخصی متاسفانه نتونستم در خدمتتون باشم از اینکه نگرانم شدین و پیگیر بودین سپاسگزارم ،باور کنید حال خوبی ندارم ولی موضوع مهمی باعث شد. که با اینکه بیمار هستم پستی در این رابطه بگذارم و باز هم آزار حیوانات اون هم سگ من و غمگین تر کرد ، به کی باید بگیم حرف دل رو که تورو خدا اینکار درست نیست حیوانات بی زبان و بیگناه رو آزار ندین و نکشید خداوند جواب اینکار زشت و میده و جلوی چشمتون عزیزانتون رو به همین شکل ازتون میگیره از خشم خدا بترسید و هم به انسانها و هم به موجودات بی گناه و بی پناه آسیب نرسونید به خدا گناه داره ، در حدیث آمده است که در راه پیشروی برای فتح مکه، لشگر پیامبر (ص) به سگی که چند توله داشت رسید. پیامبر (ص) نه تنها دستور دادند که کسی به آن سگ و توله هایش آسیبی نرساند، بلکه شخصی را کنار سگ گماردند تا از این امر اطمینان حاصل کنند.

در اسلام بر مهربانی به حیوانات و ظلم نکردن به آنها تاکید شده است. ولی به رغم تعالیم اسلامی و مهربانی و لطفی که پیامبر (ص) به حیوانات و حتی سگ ها نشان میدادند، قانون ممنوعیت ها و مجازاتهای را برای داشتن سگ و در رابطه با رسیدگی به نقل و انتقال آنان تعیین کرده است.

از این بدتر آنکه فعالیت وسیعی برای از بین بردن تمام سگ های بی پناه در جریان است. بعضی مردم ایران نیز در کشتن سگ ها و حتی با پاداش هایی برای این کار تشویق شده اند. بسیاری از این تلاش های بیرحمانه چیزی جز زجر و شکنجه طولانی قبل از مرگ برای این حیوانات بی پناه و گرسنه به همراه ندارد.

با توجه به دیدگاه های اسلام که برای ما قابل درک و محترم میباشند،با توجه به دستورات خدا و دین اسلام باید برای ما جان مخلوقات بیزبان خداوند نیز ارزشمند باشد و کشتار و رساندن آسیب و درد به آنان گناه محسوب میشود. ما به عنوان شهروندانی بدون هیچ ارتباطی جز با وجدان خود از رئیس محیط زیست تقاضا داریم که از کشتن غیر ضروری حیوانات و به ویژه سگ ها دوری نماید و حتی با آن مقابله کند.

واکنش های اینستاگرامی هنرمندان به فاجعه سگ کشی با اسید +تصاویر

پریناز ایزدیار: حیف از نام انسان .. حیف .. قابل توجه عزیزانى که میگن دروغه یا میگن اهمیت به حیوانات از بیکارى و بى دردیه و … فیلم این جنایت وحشتناک در آپارات هست ، هرچند دیدنش رو توصیه نمیکنم چون خیلى خیلى دردناک هست ما خواهان پیگیرى هرچه سریعتر این جنایت هستیم ..

واکنش های اینستاگرامی هنرمندان به فاجعه سگ کشی با اسید +تصاویر

بهنوش بختیاری: خودتون قضاوت کنید…..یاعلی.

واکنش های اینستاگرامی هنرمندان به فاجعه سگ کشی با اسید +تصاویر

رضا صادقی با گذاشتن این عکس در اینستاگرامش نوشت:

سلام به جانان .. بابت این پست و تصویرش قبلا عذرخواهى میکنم .. اما نتونستم ببینم و بى تفاوت رد بشم … “

سوره کهف : ایه ١٨

و آنها را بیدار می پنداشتی ، در حالی که آنان خواب بودند و ما آنان را به راست و چپ می گرداندیم و سگ ِ ( نگهبان ) آنها دستانش را بر دهانه غار نهاده بود .) ازهـمراهان اصحاب کهف یک حیوان اجازه داشت حضور داشته باشه ، و خداوند او رو هم بخواب برد در کنار اون بزرگان …. این که بعضى هااعتقادات ویژه خودشون رو دارن مبنى بر نزدیک نشدن به این حیوان قابل احترام اما چرا زجرکُش ؟؟؟؟

این تصویر تزریق یه ماده سمى به این مخلوق بى گناه خداست … و در ادامه تصویر جان دادن با رنج این حیوان و امثالش …… میدونم یه عده الان قیافه نکته بین میگیرن و میگن ادمها دارن میمیرن و ما از کشتن سگ میگیم …. !!! وقتى به این مخلوق خدا رحم نکنیم فکر میکنید به خودمون رحم میکنیم … !؟ این اتفاق در یکى ازشهرهاى زیبا با مردمان نازنینش افتاده که مطمئنم نود و نه درصدشون مخالف این ماجرا هستن …. من در باغچه کوچکى که یه گوشه از سرزمین زیبامون هست ، سگ نگهبانى دارم که حاضره بخاطر سلامتى و امنیت من از جانش بگذره .. حاضره شب تا صبح بیدار باشه و نزاره انسانى گرگ صفت به ارامشم نزدیک بشه .. جایی نمیاد که نماز میخونم . به حریم من احترام میذاره .و و و و .. حالا واقعا این موجود لایق چنین رفتاریه ؟

از من و ماى ایرانى بخدا بعیده و شرم آور .. این راهش نیست به مولا .. دیدن این تصویر رو پیشنهاد نمیدم اما پیشنهاد میدم به این حرف فکر کن …. میزان مدنیت یک جامعه را با معیار رفتارشان با حیوانات می توان فهـمید ..( گاندى )

شک دارم کسانى که این کارو کردن ، ارامش داشته باشن که اگه داشته باشن ؟ واویلا

واکنش های اینستاگرامی هنرمندان به فاجعه سگ کشی با اسید +تصاویر

بهرام رادان در پست جدید خود نسبت به ماجرای تزریق مرگبار به تعدادی سگ در شهرک صنعتی شیراز واکنش نشان داد و نوشت :

واکنش های اینستاگرامی هنرمندان به فاجعه سگ کشی با اسید +تصاویر

تزريق كن ، با افتخار اسيد را در ستون فقرات سگها تزريق كن، به ضجه ها و ناله هايشان رحم نكن، براى تحويل هر لاشه آن زبان بسته ها، اربابانت انعامت ميدهند. به فرزندت بگو شغل تو را در مدرسه اش با افتخار اعلام كند: “پدر من سگ كش است، با اسيد سگ ميكشد.” هرچند لحظات تلخى را از ديدن ويديوى نفرت انگيزت برايمان خلق كردى، اما هيچ شكايتى از تو نداريم. خداى من و خداى تو و خداى آن سگها يكى ست، حسابت را به او واگذار ميكنيم

مهناز افشار با انتشار عکس زیر در صفحه اجتماعی خود نوشت:

سلام و روزتون بخير

براي همدردي ، براي مخالفت و نشان دادن خشم در مورد هر حادثه دردناك ، هميشه واقعي برخورد كردم نه احساساتم را عجولانه بكار گرفتم و نه عجولانه قضاوت كردم …. حادثه هاي دردناك غير انساني… اسيد پاشيدن به يك انسان و هم نوع ، كه اين روزها شاهد فوت بانويي شديم ( خانم سميه ) كه قرباني اين حادثه دردناك بود …

شاهد رفتار غير انساني در فرودگاه جده…. و اين روزها شاهد كشتن سگها ….

جنايت و رفتار هايي كه در آن خدا ، ناديده گرفته ميشه و انسانيت از بين ميرود از هر فرد و هر قوم و نژادي كه باشد ، تاسف آور است و درد آور ….

اين عكس انتخابي من مخالف با زشتي اون اتفاقات است ، تا كمي قبل هر ناسزا ، قبل هر حركت بي ثمر، اول به فكر همدردي باشم و بعد راه حل مناسب …. و ببينم حيف خوبي و زيبايي نيست كه اينچنين رنگ سياه به خود گرفته …..

پي نوشت : قبل از اينكه اصل موضوع فراموش بشه و برسيم به ديدار من با خانم آمنه بهرامي قرباني أسيد ، اعتراف ميكنم شايد بخشش كار درستي نباشه ، شايد داشتن روح بزرگ در مقابل كوچك دلها اشتباه باشه … نميدانم .

واکنش مهناز افشار به حادثه هاي دردناك غير انساني اخیر

منبع: شبکه خبری فرهنگ و هنر

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

بدون دیدگاه

  1. سید مصطفی حسینی

    برا شما تاسف میخورم شما از بام افتاده اید،سگ کشی با اسید کار ناشایستیست،اما،اما آدم کشی اونم زن و بچه تو غزه تو یمن کار ناشایست نیست؟؟؟؟هان آقای بهرام رادان؟؟هان آقای خواننده؟؟؟هان خانم بازیگر؟؟؟؟؟واقعا برا خودمون متاسفم که به اصطلاح هنرمندانی مثل شما داریم که یکبار اومدین از اون بی گناهان دفاع کنید،برید،برید با سگاتون حال کنید،لیاقتتون اوناست

  2. shoma az koshte shodan sag narahatid ke jaye khodesh taasof barangiz in jury narahat mishid un vaght tu donya ensanhaiy ro bad tar az saga mikoshan be hich jatun bar nemikhore…….vagean ke …..hastin.berid vase gondegy payam bezarid ya aksaye khoshgele 100atfaratuno pakhsh konid.motmaenam be hich jatunam bar nakhorde

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *