خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » تصاویر : این سه زن مشهور ایرانی چطور وارد سینما شدند ؟

تصاویر : این سه زن مشهور ایرانی چطور وارد سینما شدند ؟

تمام علاقه مندان به سینما دوست دارند بدونند که بازیگران حال سینما چه گونه به این حرفه وارد شدند. بعضی از این بازیگران با بازی در یک پلان درخشیدند و نامی برای خو دست و پا کردند.

 

هانیه توسلی

جزو کسانی است که رشته تحصیلی اش با کاری که اکنون انجام می دهد، متناسب است. تحصیل کرده ادبیات نمایشی

 

تصاویر : این سه زن مشهور ایرانی چطور وارد سینما شدند ؟

است و کار بازیگری را از تئاتر شروع کرده است تا بالاخره در فیلم کوتاه «روی جاده نمناک» به کارگردانی مهدی کرم پور، جلوی دوربین می رود. تست دادن او در دفاتر مختلف سینمایی آن قدر پیش رفت که تنها یک سال و نیم بعد از آمدنش از همدان به تهران، در مجموعه تلویزیونی «غریبه» بازی کرد.

 

 

 

لاله اسکندری :

 

لاله اسکندری وقتی خیلی بچه بود جلوی دوربین ظاهر شد. عمویش کارگردان و فیلم نامه نویس بود و وقتی او 5 ساله بود، جلوی دوربین فیلم

 

تصاویر : این سه زن مشهور ایرانی چطور وارد سینما شدند ؟

 

8 میلی متری عمویش رفت تا جرقه بازیگر شدن به سرش بیفتد. چند سال بعد هم در فیلم کوتاه «بازیگر فیلم زن لر» از روح انگیز ساقی نژاد بازی کرد و پایش به سینما و تلویزیون باز شد؛ هرچند درس خواندن او در دانشکده هنر و معماری هم او را به فضاهای هنری نزدیک کرد. سال 78 برای اسکندری سال دیده شدن بود؛ یک نقش کوتاه در «متولد ماه مهر» کافی بود تا لاله اسکندری جا پایش را در سینما محکم کند.

 

 

ترانه علیدوستی:

او حالا بازیگر توانای سینماست. ترانه از طریق کلاس های بازیگری وارد سینما شد. دبیرستانی بود که در کلاس های امین تارخ ثبت نام کرد و با معرفی او به صدرعاملی برای نقش ترانه پرنیان، انتخاب شد؛ نقشی که او را در نخستین حضور

 

تصاویر : این سه زن مشهور ایرانی چطور وارد سینما شدند ؟

 

سینمایی اش به سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن رساند. جالب این جاست که هنوز هم در کلاس های بازیگری امین تارخ، فیلم نخستین تست بازیگری ترانه برای تازه واردها پخش می شود.

 

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *