خانه » اخبار روز » اجتماعی » جذاب ترین سمینار روانشناسی ایران +عکس

جذاب ترین سمینار روانشناسی ایران +عکس

در دنیای امروز بسیاری از افراد برای درک بهتر خوشبختی خود در زندگی به سمینارهای روانشناسی می روند. این در حالی است که عده ای به خاطر داشتن تفکرات عقب مانده هنوز هم روانشناسی را علمی برای بیماران روانی می دانند. تحقیقات بین المللی نشان می دهند کسانیکه از علم روانشناسی در زندگی خود استفاده می کنند جزو سالم ترین افراد در جامعه هستند.

همچنین آمارها نشان می دهند که قشر تحصیل کرده جامعه بیشتر از همه به دنبال کشف مفاهیم ارزشمند خودشناسی هستند. به هرحال اگر واقعیت گرا باشیم می بینیم که در بطن اجتماع فاصل زیادی بین روانشناسان و مردم ایجاد شده است.

این شکاف عمیق علت های زیادی دارد که مهمترین آنها کلیشه ای بودن بسیاری از سمینارها و سخنرانی های روانشناسان می باشد.

سید محمدعلی لوح موسوی ، روانشناس بین المللی که یکی از جوان ترین روانشناسان دنیا محسوب می شود با اجرای روشی جدید و جذاب توانسته است دنیایی جدید در زمینه سمینارهای روانشناسی دنیا به وجود بیاورد. این روانشناس جوان با استفاده از کلمات شفابخش خود توانسته است تحول بزرگی را در زندگی بسیاری از افراد به دست بیاورد.

شیوه سخنرانی این روانشناس در عین علمی بودن بسیار شاد و لذتبخش است. به صورتیکه بسیاری از افراد پس از شرکت در سمینارهای او از تحولی عجیب در زندگی شخصی و زناشویی شان حرف می زنند.

جو شاد و صمیمی که در این سمینارها وجود دارد باعث می شود افراد به راحتی وجود خودشان را بپذیرند و از آن لذت ببرند.

شما عزیزان می توانید جهت شرکت در سمینارهای این روانشناس بین المللی عدد 0 را به سامانه 50001025 ارسال کرده و یا به وبسایت رسمی ایشان مراجعه کنید.

حضور شما در سمینارهای روانشناسی این روانشناس جوان بهترین تجربه را برای شما به ارمغان می آورد.

منبع: پرشین وی

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.