خانه » اخبار روز » بازیگران سریال مهران مدیری در زندان!!

بازیگران سریال مهران مدیری در زندان!!

سید غلامرضا میرحسینی مدیر شبكه سه سیما در این زمینه تصریح كرد: همزمان با تولید قسمت های آغازین، تصمیم گرفته شد تا این مجموعه تلویزیونی در نوروز ۹۴ و پس از ایام شهادت حضرت زهرا (س) پخش شود كه این موضوع به فرایند تولید، شتاب و سرعت بیشتری داد.

وی با اشاره به اینكه مجموعه تلویزیونی «درحاشیه» با استقبال مخاطبان مواجه شده است، گفت: البته انتقادات و پیشنهادهایی هم دریافت كردیم كه بابت این اظهار نظرها از همه مخاطبان سپاسگزاری می كنیم.

میرحسینی افزود: به تدریج و پس از پخش ۱۵ قسمت با توجه به شرایط ویژه تولید، روند فیلمنامه و تعداد زیاد هنرپیشگان تصمیم گرفته شد كه این مجموعه در فاز اول با ۲۷ قسمت به كار خود پایان دهد و پس از آن مجموعه «شمعدانی» به كارگردانی سروش صحت از شبكه سه سیما پخش شود.

مدیر شبكه سه سیما با توضیح این مطلب كه تولید فازدوم مجموعه «در حاشیه» پس از وقفه ای كوتاه آغاز می شود، گفت: از بین چند سوژه ای كه مدنظر است، یك موضوع نهایی و انتخاب خواهد شد؛ البته شخصاً از بین سوژه های مطرح شده با موضوع حضور شخصیت های این سریال در زندان بیشتر موافقم و معتقدم كه لوكیشن واحد و حضور آدم های مختلف از اقشار جامعه و ماجراهای متعدد این آدم ها، خود به خود كشش و جذابیت تولید ۳۰ قسمت را دارد.

وی اظهار امیدواری كرد فاز دوم مجموعه «در حاشیه» هم با كیفیت و مطلوبیت بیشتری تولید تا درمعرض دید علاقمندان به این سریال قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *