خانه » سرگرمی » کودک ترسناک هندی که آن را می پرستند (15+) +تصاویر

کودک ترسناک هندی که آن را می پرستند (15+) +تصاویر

افرادی که این دوقلو را می پرستند بر این باورند که «گانش» تناسخی دوباره در کالبد این کودک داشته است. لازم به ذکر است که گانِش یکی از خدایان در مذهب هندوئیسم است که شکمی بزرگ با سری فیل گونه دارد. این گونه تصور می شود که گانش بر روی زمین نشسته و پاهایش را زیر خود جمع کرده است.

پیروان گانش به این روستای دورافتاده رفته اند تا تناسخ گانش را از نزدیک مشاهده کنند. این دوقلو یک سر داشته و از ناحیه سینه به هم متصل شده است. هندی ها گانش را به عنوان «برطرف کننده مشکلات و موانع» پرستش می کنند، به ویژه زمانی که می خواهند کار جدیدی را انجام دهند از او کمک می خواهند و امیدوارند که کارشان به بهترین شکل ممکن انجام شود. «کونتالِش پاندِی» یکی از همین عابدان پس از شنیده خبر تولد، بیش از 100 کیلومتر را طی کرده تا به ملاقات این کودک بی نام در منطقه «جارخاند گریدیح» برود.

پاندی به یک روزنامه نگار در این رابطه گفته است: «وقتی که یکی از دوستانم عکس او را برای من فرستاد به او گفتم که این فتوشاپی است. اما وقتی او گفت که عکس واقعی است، بلافاصله به اینجا آمدم.»

کودک ترسناک هندی که آن را می پرستند (15+) +تصاویر

دوقلوهای به هم چسبیده ناقص هندی اغلب چنین داستانی دارند. البته باید اشاره کرد که آن ها در برخی موارد منبع درآمدی خوبی برای خانواده خود محسوب می شوند. چندی پیش نیز نیز یک دختر در «اوتار پرادش» به دنیا آمد که بینی بدشکلی مانند خرطوم داشت. در مورد او نیز گفته شد که تناسخی از گانش است و همین امر سبب شد تا افرادی برای نیایش او عازم شوند.

کودک ترسناک هندی که آن را می پرستند (15+) +تصاویر

در سال 2007 نیز دختری با شرایط تقریبا مشابه به دنیا آمد. اما در آن مورد فقط عابدان گانش به سراغ او نرفتند، بلکه یک سیرک نیز قصد خرید او را داشت.

نام این دختر «لاکشمی» بود. لاکشمی ایزدبانوی ثروت در آیین هندی ها است. مدتی بعد اما دست و پاهای اضافی او در یک عمل جراحی برداشته شد تا او بتواند به صورت عادی راه برود. یک موسسه خیریه هزینه های او و خانواده فقیرش را به عهده گرفته بود.

کودک ترسناک هندی که آن را می پرستند (15+) +تصاویر

منبع: پرداد

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

بدون دیدگاه

  1. اون بچه اگه با این شرایط بزرگ بشه چه ضجری میکشه بعد یه عده میرن برای عبادتش ! بجای اینکه پول جمع کنن تا جراحیش کنن و نجاتش بدن . واقعا بعضی آدما به اندازه جلبک هم عقل ندارن . خدا به هممون عقل بده همون عقلی که امام علی علیه السلام صفاتش رو فرمودند

  2. واییییی
    بسم الله
    خدایاشکرت

  3. واقعا چیزی نميشه گفت
    فقط میشه گفت خدایا شکرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *