خانه » اخبار روز » دختر 9 ساله پس از ساعت ها تعرض و شکنجه گردنش شکست +تصاویر

دختر 9 ساله پس از ساعت ها تعرض و شکنجه گردنش شکست +تصاویر

“ویرجینیا تریمبل ریتر” مادر “مارسیا”دختر 9ساله که 40 سال پیش مورد تجاوز قرار گرفت و به قتل رسید با دیدن عکس های مشمئز کننده از بدن دخترش با گفتن جمله “اگر مسلح بودم اورا میکشتم”در حضور قاضی خواستار اشد مجازات برای قاتل دخترش شد.

بنا بر این گزارش ” مارسیا ” دختر 9 ساله در سال 1975 توسط “جرمی سیدنی بارت” بد نام ترین قاتل درشهر نشویل ربوده و جسدش پس ازگذشت 33 روز در نزدیکی محل زندگی اش در نشویل مرکز ایالت تنسی آمریکا توسط پلیس کشف شد.

دختر 9 ساله پس از ساعت ها تعرض و شکنجه گردنش شکست +تصاویر

غم از دست دادن فرزند برای ریترز به حدی بود که تحمل دیدن جسد و عکس های گرفته شده از جسد دخترش و حتی صحنه جرم را از همان زمان تا کنون نداشت و بنا به درخواست محققان و گاراگاهان این پرونده حاضر به انجام این کار پس از 44 سال شد.

دختر 9 ساله پس از ساعت ها تعرض و شکنجه گردنش شکست +تصاویر

در سال 1975 مارسیا دختر بچه 9 ساله پس از ربوده شدن توسط جرمی مورد تعرض جنسی قرار گرفت وپس از تحمل شکنجه و آزار جنسی به مدت 33 روز توسط جرمی خفه شد وجسد نیمه برهنه اش را در یک انبار متروکه در نزدیکی محل زندگی اش در نشویل رها کرد.

ریتر مادر مارسیا دختر بچه 9 ساله که 40 سال پیش به قتل رسید در نهایت خواست تا عکس ها ی مربوط به صحنه جرم از بدن دخترش را ببینید و در حال حاضر می گوید او می خواهد انتقام بگیرد و از مقامات دادگاه خواستار اشد مجازات برای وی شد.

بدن مارسیا یافت شد 33 روز بعد از ناپدید شدن او توسط چارلی شوهر ریترکشف و به پلیس در جریان قرار گرفت. او در سال 1989 فوت کرد و قبل از مرگش همیشه تلاش میکرد تا همسرش را برای دیدن عکس و صحنه جرم متقاعد سازد.

دیویدسون رییس هیئت منصفه دادگاه جنایی جرمی سیدنی بارت، 68،را شش سال پیش در سال 2009 به جرم قتل درجه دوم متهم کرد اما میزان محکومیت برای وی تعیین نشد.

دختر 9 ساله پس از ساعت ها تعرض و شکنجه گردنش شکست +تصاویر

ریتر پس از دیدن عکس های دخترش در دادگاه گفت دهان او کبود و سیاه و سفید بود، صورت و سر او متورم بود. این مثل مارسیا به نظر نمی آید.

او در حالی که از توصیف عکس های دخترش می گریست گفت : بر روی سراسر بدن دخترم آثار تهوع واستفراغ ناشی از سوء مصرف مشروبات الکلی بود، بخشی از موهای سر او کنده شده بود و آثار خون مردگی خون در پوست سر او به وضوح قابل روئت بود.

دختر 9 ساله پس از ساعت ها تعرض و شکنجه گردنش شکست +تصاویر

بدن مارسیا 150 متری از خانه اش در میان انبار ضایعات درهم و برهمی که به ندرت استفاده می شود، پیدا شد.

پزشکی قانونی در مورد جسد مارسیا در گزارش خود به پلیس نوشت :آثار شکنجه در قلب کوفتگی ،جراحت های سطحی و عمیق ناشی از برخورد شئ تیز نظیر چاقو و امثال آن در همه جای بدن یافت می شد وعلت مرگ دختر 9 ساله حین خفه شدن با شکسته شدن گردنش توسط جرمی به قتل رسید.

این پرونده قتل حل نشده به عنوان بدنام ترین قتل ها در نشویل در 33 سال گذشته بی سابقه بوده است.

در سال 1979 پلیس به همسایه “ویرجینیا تریمبل ریتر” را به اتهام قتل دستگیر کرد که نبودن مدارک و شواهد کافی برای دادستان موجب کاهش یافتن اتهامات در حدود یک سال گذشته شد که همین امر دادگاه را از اعلام رای نهایی دورتر می ساخت.

“جرمی سیدنی بارت”، 68 ساله در سال 2006 زمانی دستگیر شد که در ممفیس زندگی می کرد در زمان ارتکاب جرم 15 ساله بود و پس از انجام آزمایش DNA به عنوان قاتل دستگیر شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *