خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » سوء قصد به جان الهام چرخنده در مشهد +عکس

سوء قصد به جان الهام چرخنده در مشهد +عکس

روز گذشته خبری مبنی بر سوءقصد به یکی از بازیگران مطرح کشور در مشهد منتشر شد که با بررسی های انجام گرفته مشخص شد این بازیگر، «الهام چرخنده» است.

«مشهد پیام» گزارش داده است: «الهام چرخنده که گویا از زیارت حرم مطهر رضوی بازمی گشت دریکی از خیابان های مشهد، توسط راکب یک موتورسیکلت که صورت خود را پوشانده بود مورد ضرب و شتم شدید قرارگرفته است.»

شنیده ها از آن حکایت دارد که وی از ناحیه دو پا دچار آسیب دیدگی شدید و شکستگی شده و به بیمارستان منتقل شده است.

طی تماس تلفنی برقرارشده با بیمارستان، حال عمومی وی خوب توصیف اما از ارائه اطلاعات بیشتر خودداری شد.

سوء قصد به جان الهام چرخنده در مشهد +عکس

در پی انتشار اخبار و شایعات گسترده مبنی بر سوءقصد به الهام چرخنده و و مضروب شدن این بازیگر سینما و تلویزیون، وی ضمن تعجب از بروز این شایعه به شدت آن را تکذیب کرد.

روز گذشته (جمعه 11 اردیبهشت) در چند وبگاه خبری آمده بود که الهام چرخنده هنگام بازگشت از زیارت حرم رضوی در یکی از خیابان های مشهد توسط راکب یک موتورسیکلت که صورت خود را پوشانده بود، مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفته و از ناحیه دو پا دچار آسیب دیدگی و شکستگی شده است.

در پی انتشار این خبر، خبرنگار فارس در تماس با این بازیگر سینما و تلویزیون چند و چون ماجرا را جویا شد که با تعجب و تأسف وی از شنیدن این خبر از مجاری مختلف رسمی و غیررسمی مواجه شد.

چرخنده در این گفت وگو تأکید کرد: کاملاً در صحت هستم و کماکان در حیرتم که این شایعات چطور و با چه نیتی منتشر می شوند؟!

چرخنده در ادامه ابراز داشت: در جوار صحن امام رضا(ع) هستم و هیچ سوءقصدی به بنده نشده است.

وی در ادامه گفت: اینجا شور و حال بسیار خوبی در همه مردم است و جای همه عزیزان در این جوار نورانی خالی است.

این بازیگر تلویزیون بیان داشت: از جایی که خیلی از عزیزان ناراحت و نگران شدند، می گویم کسی که شب میلاد حضرت علی(ع) در جوار حضرت رضا (ع) باشد، ایمن است.

چرخنده در پایان اظهار داشت: من سالروز ولادت امیرالمؤمنین(ع) را به مردان غیور کشورم، رهبر خاکی وطنم و به پدرم که به دخترش یاد داد مردانه فریاد بزنم «یا علی مددی» تبریک می گویم.

شب گذشته اخبار گسترده ای در شبکه های مجازی و همچنین پایگاه های خبری ازجمله این پایگاه خبری مبنی بر سوءقصد به سفیر حجاب ایران در مشهد منتشر شد که با پیگیری هایی از سوی جامعه رسانه ای مشهد مقدس همراه بود.

پس از پیگیری مشهدپیام از بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد و تأیید حضور ایشان در بیمارستان، توجه به دلیل حضور وی در بیمارستان بیشتر شد که با برقراری تماس تلفنی با فردی که به گفته خود از ماجرا مطلع بود، جزئیاتی از این حادثه منتشر کرد.

اما به دلیل حساسیت موضوع، به هتل محل اقامت خانم الهام چرخنده رفتیم و صحت این ماجرا را از زبان خودشان جویا شدیم.

باوجود آماده شدن خانم چرخنده برای بازگشت به تهران و زمان اندکی که در اختیار داشتیم، برای روشن شدن این موضوع گفت وگوی کوتاهی با مشهدپیام انجام دادند که در ذیل می خوانید:

خوش آمد عرض می کنم خدمت شما و ولادت امیرالمؤمنین (ع) را به شما و پسرتان تبریک می گویم، حتماً اخبار منتشرشده را شنیده اید، بفرمایید که اصل موضوع چه بوده؟

من هم این روز رو به همه مردان سرزمین و رهبر عزیزم تبریک می گویم و از شما که پیگیر این موضوع بودید تشکر می کنم؛ زمانی که انتشار خبر سوءقصد را شنیدم خیلی تعجب کردم و جای سؤال بود که چطور به این سرعت چنین خبری در فضای رسانه ای منتشرشده چون کیفیت ماجرا به آن شکلی که مطرح شده نیست.

اینجا مشهد امام رضا (ع) است، این حریم، حریم امن مؤمنان است و این که چنین اتفاقی بیفتد نمی تواند موضوعیت داشته باشد.

وی که در کنار پسر خود نشسته بود، با لبخند گفت: البته حساسیت و سرعت عمل رسانه های ارزشی مشهد قابل تقدیر است اما اصل موضوع این است که، من هم همچون دیگر زائران امام رئوف پس از زیارت در حال بازگشت به محل اقامتم بودم که هنگام عبور از جوی آب، پایم لغزید و به شدت زمین خوردم.

تردد وسایل نقلیه از نزدیکی من و احساس درد شدیدی که در من به وجود آمد این ذهنیت را به اشتباه برای اطرافیان ایجاد کرد اتفاقی جز زمین خوردن برای من حادث شده که متأسفانه کیفیت رخ دادن این اتفاق به این شکل منتشر شد.

من از حضور در مشهد و در این روز عزیز بسیار خوشحال هستم، ترک مشهد نمی تواند این احساس را در من از بین ببرد؛ شما اهالی مشهد نعمت بزرگی را در کنار خود دارید که باید بیشتر قدر آن را بدانید؛ وقتی حضور مردم از اقشار و ملیت های مختلف را در حرم رضوی می بینم، آرامشی به من دست می دهد که انگیزه فعالیت های فرهنگی را در من تقویت می کند.

بازهم از دغدغه و پیگیری شما برای روشن شدن این موضوع تشکر می کنم.

البته باید از پرسنل و مدیریت «هتل صادقیه توس» هم تشکر کنم که در مدت اقامت من، محبت ها و پیگیری های زیادی داشتند و باید گفت به این عزیزان زحمت دادیم.

مشهدپیام بر خود لازم می بیند تا با انتشار این گفت وگو و روشن کردن اصل موضوع، قدمی در جهت ایجاد آرامش در عزیزانی که نسبت به این موضوع دغدغه داشته و آن را پیگیری می کنند، برداشته باشد.

در پایان ضروری است تا بدانیم هر حرکت ارزشی و فرهنگی، موافقان و مخالفانی دارد که هرکدام با برداشت و ذهنیت خود از موضوعات، آن را نقل کرده و با آن برخورد می کنند.

منبع: خبرگزاری فارس

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *