خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » گلشیفته فراهانی و جدیدترین خودنمایی اش! +عکس

گلشیفته فراهانی و جدیدترین خودنمایی اش! +عکس

«گلشیفته فراهانی» بازیگر سابق سینمای ایران که با هدف شهرت طلبی و خودنمایی در سینمای هالیوود به ملت خودش پشت کرد و به خارج از کشور رفت، در جدیدترین فعالیت خود در فیلمی باعنوان «بهشت» در نقش دوست دختر جوانی فرانسوی ایفای نقش می کند. این بازیگر نقش های سخیف و اکثراً کوتاه فیلم های درجه دو و سه هالیوودی، در فیلم های گذشته اش در نقش هایی همچون روسپی، رقاص، دوست دختر و … ظاهر شده بود.

گلشیفته در آخرین فیلم خود با نام «یاسمین» نقش یکی از دوست دخترهای جوانی فرانسوی را بازی کرده که در عالم موسیقی فعالیت می کند. زندگی «پل» و دوست دخترهای متعددش از جمله یاسمین (گلشیفته فراهانی) در این فیلم مصرف موادمخدر و مشروبات الکلی و بی قید و بندی جوانان غربی را ترویج می کند.

گلشیفته فراهانی و جدیدترین خودنمایی اش! +عکس

فیلم آمریکایی «یک مشت دروغ» (مجموعه دروغ ها) نخستین فیلم خارجی گلشیفته فراهانی بود. فیلمی با موضوع جنگ و البته بر ضد مردم عراق به کارگردانی «ریدلی اسکات» و بازی «لئوناردو دی کاپریو». گلشیفته در این فیلم نقش زنی عرب به نام «عایشه» را بازی می کند که با بازیگر نقش اصلی فیلم (لئوناردو دیکاپریو) ارتباط داشت.

گلشیفته فراهانی سال گذشته نیز در «اکسدوس؛ خدایان و پادشاهان» بازی کرد که به سبب تحریف های تاریخی فراوان، این فیلم در بسیاری از کشورهای اسلامی از مجله مراکش، مصرر، امارات و … اجازه اکران نگرفت.

به گزارش امپراتوری دروغ، گلشیفته چند ماه پیش نیز برای رسانه ای تر شدن، تصویری کاملاً عریان از خود منتشر کرد و اینگونه به طور رسمی وارد صنعت هرزه نگاری غرب شد. عمل شنیع و زشت این بازیگر فراری به قدری زشت و زننده بود که بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی در واکنش به این اقدام، از او به شدت انتقاد کرده و انتشار تصویر برهنه وی را بی ادبی به مردم ایران دانستند.

بازیگری که روزی با غرور و خودشیفتگی برای بازی مقابل «دی کاپریو» روسری از سرش انداخت، اکنون دیگر چاره ای ندارد جز اینکه هر پیشنهادی را برای بازی قبول کند و حتی برای امرار معاش، در فیلم های تبلیغاتی و ویدئوکلیپ های گروه های موسیقی منحرف غربی به عنوان زنی رقاص و هرزه ظاهر شود.

منبع: جام نیوز

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

بدون دیدگاه

  1. متاسفانه گلشیفته نقش های آبکی و بیخودی بازی می کنه لیاقتش در همین حده دیگه فیلماش که تا حالا بیخود بودن عین خودش

  2. خبر نداری گیر نده!پدرش تو این راه مُشَوقِش بود حمایتش کرد ک بره عوض سرزنش ونهی اینم آخر عاقبتش بیچاره اتفاقأ من درکش میکنم ودلم براش میسوزه!

  3. چه ربطی به پدرش داره؟؟؟هر کس طبق ذات خودش کاریو انجام میده…اون بدبختام حالشون بده…

  4. جا داره تبریک بگیم ب پدرش ….فراهانی!!!

  5. با اينكه كاراي كلشيفته از نظرم بسيار غلط و نادرسته …اماحالم از نويسنده اين مطلب بهم خورد؛ خيلي زياده روي شده؛

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.