خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » علی دایی و چهره های محبوب فوتبال ایران چه گوشی ای دارند؟

علی دایی و چهره های محبوب فوتبال ایران چه گوشی ای دارند؟

شاید سوژه به نظر بی اهمیت بیاید اما انصافاً جالب است! ملت ایران نشان داده چه علاقه ای به گوشی های روز دنیا دارد. در بازار هر روز چندین و چند گوشی ظاهر می شود و مردم ایران سعی می کنند از دنیا عقب نباشند.

فوتبالیست ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. در بین وسایل لوکسی که دارند، موبایل برایشان اهمیت زیادی دارد. اینکه مثلاً موبایلی که به دست می گیرند به پورشه و بنز و مازراتی شان بخورد. آنها پول دارند و برایشان خریدن گوشی های گرانقیمت دغدغه نیست. به خاطر همین گاهی می بینید که چندین و چند گوشی شیک همراه شان دارند و گردشی از آنها استفاده می کنند.

* ورتو جای ورتو

علی دایی یکی از آن گوشی بازهاست. او که دنبال مارک و مارک بازی است، همیشه گران ترین گوشی های بازار را در جیبش دارد. او یکی از گران ترین گوشی های بازار ایران را در تصادفی که دو سال قبل داشت، از دست داد ؛ ورتو.

گوشی او 30 میلیون قیمت داشت اما همراه با ساعت رولکسش ناپدید شد. دایی پس از آن دوباره سراغ گوشی ورتو رفت و یکی از شیک ترین گوشی های این کمپانی را برای خودش سفارش داد.

* گوشی 70 میلیونی آرش برهانی

حدود 6 سال قبل برهانی یک گوشی شیک با برند فراری گرفت. آن موقع 40 میلیون تومان داد و حالا 70 میلیون تومان مشتری دارد. این گوشی نایاب سفارشی است و بسیار محدود تولید شده است.

* ورتوباز

کاپیتان سابق تیم ملی و بازیکن اوساسونا یکی از مشتریان پر و پا قرص ورتو است. آخرین گوشی شیک ورتو اش را با قیمت خوبی به یکی از بازیکنان تیم ملی فروخت. سرگرمی او در خارج از ایران، رفتن به بازار و دیدن آخرین مدل های ورتو است. نکونام در حال حاضر آیفون 6 دارد و شکستن صفحه گوشی جزو تخصص های اصلی اش است!

* نوکیا گولد آرت 880 ؛ محبوب خیلی از فوتبالی ها

نوکیا گولد یک گوشی ساده و معمولی است اما از گوشی های لوکس بازار ایران به حساب می آید. قیمت آن بین 3.5 تا 4 میلیون تومان است. کیفیت دوربینش پایین است و کلاً امکانات خاصی ندارد اما خیلی از فوتبالی ها عاشق این گوشی هستند.

اغلب بازیکنان تیم ملی نفری یک نوکیا گولد شیک همراه شان دارند اما ممکن است همیشه از آن استفاده نکنند. یکی از نزدیکان به تیم ملی، سه سال قبل برای بیشتر بازیکنان تیم ملی از آن سوی آب نوکیا گولد آورد.

امیر قلعه نویی هم عاشق این گوشی است و هر بار که به او می گویند چرا گوشی جدیدی نمی گیرد، می گوید: «این گوشی باکلاس است.» خیلی از مدیران فوتبالی هم سعی می کنند یک نوکیا گولد همراه خودشان داشته باشند.

* سامسونگ به خاطر پیغام گیر

عادل فردوسی پور مجری و تهیه کننده برنامه 90 گوشی سامسونگ دارد. او از این گوشی راضی است چون می گوید پیغام گیرش واقعاً به کار می آید. عادل یک بار گفته بود: «سامسونگ جزو معدود گوشی هایی است که هنوز پیغام گیر دارد به همین دلیل می فهمی چه کسی آشناست که زنگ زده.»

* آیفون بازها

بیشتر بازیکنان تیم ملی آیفون دارند. بعد از ورود آیفون 6 به بازار، در اولین اردوی تیم ملی همه با این گوشی وارد اردو شدند و یکی از بازیکنان با خنده گفت: «اینم که از مد افتاد.»

یکی از بازیکنان تیم ملی می گوید: «فعلاً آیفون 6 در اردوی تیم ملی جولان می دهد.» او درباره خرید و فروش گوشی در اردوهای تیم ملی می گوید: «آره، خرید و فروش که زیاد داریم. هر کس از یک گوشی خوشش بیاید، سریع آن را از بچه های دیگر می خرد.»

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی هم آیفون باز است. او البته آیفون 5 دارد و می گوید همان، کارش را راه می اندازد. اکثر چهره های محبوب و قدیمی فوتبال ایران از جمله عابدزاده و خداداد عزیزی هم آیفون باز هستند. علی نیکبخت هم جزو کسانی است که خیلی گوشی بازی می کند. او هم معمولاً 7، 8 میلیونی پولی بابت گوشی های ورتو می داد.

منبع: خبر ورزشی

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

بدون دیدگاه

  1. اب باریکه که میگن همینه !!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *