خانه » گوناگون » گردشگری » با برترین هتل های زیر آب دنیا آشنا شوید +تصاویر

با برترین هتل های زیر آب دنیا آشنا شوید +تصاویر

در بسیاری از زیردریایی های گردشگری، سوییت های ساخته شده، از جهات مختلفی طبقه بندی می شوند. در ایجاد این مکان ها سعی شده محیطی انحصاری و یا یک محل خلوت و دنج ساخته شود. از سویی دیگر، انسان مرزهای موجود بر روی زمین را پشت سرنهاده و قدم به اقیانوس ها گذارده است. با توجه به دسترسی سخت به این مکان ها، در این مطلب سعی شده چند مورد از بهترین مکان های اینچنینی ایجاد شده توسط بشر مورد بررسی قرار گیرند.

در بسیاری از زیردریایی های گردشگری، سوییت های ساخته شده، از جهات مختلفی طبقه بندی می شوند. در ایجاد این مکان ها سعی شده محیطی انحصاری و یا یک محل خلوت و دنج ساخته شود. از سویی دیگر، انسان مرزهای موجود بر روی زمین را پشت سرنهاده و قدم به اقیانوس ها گذارده است. با توجه به دسترسی سخت به این مکان ها، در این مطلب سعی شده چند مورد از بهترین مکان های این چنینی ایجادشده توسط بشر موردبررسی قرار گیرند.

Utter Inn، سوئد

با برترین هتل های زیر آب دنیا آشنا شوید +تصاویر

عکسی که مشاهده می کنید، اتاقی است با فاصله ۱۰ فوت پائین تر از سطح یک دریاچه در سوئد. این مکان در نگاه اول تنها یک اتاق است، درحالی که اگر نگاهی دقیق تر داشته باشیم، یک مسافرخانه یا یک هتل غیرمعمولی است.

ازنظر موقعیت، در وسط دریاچه ای سوئدی در شرق استکهلم به نام FLOATEL قرارگرفته و در پشت آن یک آکواریوم پر از ماهی برای مهمان ها به نمایش گذاشته شده است. در اینجا منظور از مهمان ها فقط ۲ نفر است. در این مسافرخانه منحصربه فرد، تنها یک اتاق با دو تخت خواب مجزا وجود دارد و البته یک تجربه فوق العاده برای مهمان ها که به وسیله«میکائیل جنبرگ» هنرمند سوئدی در نظر گرفته شده است.

با برترین هتل های زیر آب دنیا آشنا شوید +تصاویر

مهم ترین ویژگی آن را می توان موقعیت این زیردریایی و فاصله آن از ساحل برشمرد، درصورتی که به وسیله یک قایق موتوری نیز می توان به این مکان دسترسی داشت. «من فکر نمی کنم چنین زیردریایی با این موقعیت و جای خواب گران باشد. بسیاری از اشخاص که در پی چنین مکان هایی هستند به اینجا می آیند.» جنبرگ در مورد این زیردریایی این گونه ادامه می دهد: «کسانی به اینجا می آیند که مایل اند از فضای آشپزخانه یا عرشه آفتاب گیر دور باشند.»

لوژ زیرآبی جولز، فلوریدا

با برترین هتل های زیر آب دنیا آشنا شوید +تصاویر

زیردریایی که می بینید شبیه یک جایگاه سرپوشیده سری است. این زیردریایی با نام Jules در Key largo در فلوریدا واقع شده است. در این زیردریایی مهمان ها حتماً باید با لباس غواصی تا عمق ۲۱ فوت از سطح دریا بروند. این زیردریایی به عنوان یک آزمایشگاه تحقیقاتی در دهه ۱۹۷۰ کار خود را آغاز کرد اما امروزه به غواصانی که می خواهند در این زمینه موقعیت خود را تثبیت کنند، کمک می کند. هر اتاق یک پنجره بزرگ دارد که فضای داخلی دریا را نشان می دهد. هنگامی که زیردریایی Jules در تالاب منگرو جای می گیرد، تبدیل به یک صخره دریایی برای نگهداری انواع آبزیان در یک منطقه طبیعی می شود. فضای زیردریایی یک جایگاه عظیم برای تداوم جفت گیری آبزیان و یک مکان تشریفاتی منحصربه فرد و کامل کننده دوره “mer-chef” برای غواصان است. این زیردریایی همچنین به مدت ۳ روز برای غواصان ماهر گواهی غواصی صادر می کند و آن ها می توانند در قلمرو دریایی، بی دغدغه به کاوش بپردازند.

آتلانتیس، جزایر نخل، دبی

با برترین هتل های زیر آب دنیا آشنا شوید +تصاویر

وقتی صحبت از آتلانتیس می شود، خدای دریاها در ذهن تداعی می شود. این نام، خود یک مهر تأیید بر روی سوئیت هایی است که با نام نپتون همراه می شوند. “Ultra-tuxer hotel”و”The perfect hide-awey” با مساعدت یکدیگر برای زیباتر و باسلیقه تر کردن زیردریایی همکاری کرده اند. این مکان شامل اتاق های خواب و حمام می شود. با پنجره هایی از کف به سقف، داخل مرداب Ambassado که بیننده را شیفته خود می کند، پیداست. درنهایت این سفر رمانتیک شما با یک مستخدم خصوصی، بلیت افتخاری برای تماشای دلفین ها، استفاده از بخار، سونا و استخر شیرجه، یک کابین اختصاصی در استخر و اسکله Aquarenture همراه می شود.

هوافن فوشی، مالدیو

با برترین هتل های زیر آب دنیا آشنا شوید +تصاویر

وعده های داده شده توسط “Huvafen fushi” چنین است: چشمه هایی در زیردریایی و نوشیدنی های زیرزمینی در کوتاه ترین زمان، همانند یک رؤیا در بیداری است. اگر شما در پی یک لیوان آب طبیعی از کف اقیانوس و خانه های ییلاقی زیبا و رها شدن در یک حیاط رو به ساحل هستید، ما بهترین ها را به شما پیشنهاد می کنیم. آنچه پیشنهاد می شود گشت دریایی و سیاحت صخره های دریایی است.

استراحتگاه پوزیدون، فیجی

با برترین هتل های زیر آب دنیا آشنا شوید +تصاویر

هنگامی که این زیردریایی در جزیره کوچک “North Male Atoll” قرار می گیرد، می توانید اولین زیردریایی مجهز به ماساژ درمانی را ببینید. از طرفی دیگر، اتاق هایی در این زیردریایی هستند که طراحی مدرن و سنتی را توأمان در خوددارند. «چیزهای لذت بخش اما انکارناپذیری در مورد دریا وجود دارند. رایحه و بوی نمکین اقیانوس، بالا و پایین شدن ریتم موج ها، منحنی ملایم بالا آمدن امواج که می توانیم آن را الهه ای در دریا و یا هدیه ای از جانب یک زیردریایی بنامیم. زیردریایی پرجاذبه “Fiji ” که خدای دریاهاست و با غرش خود تمام ساخته های زمین و دریا را تحقیرمی کند و به صورت مکانی برای غواصی و نمایشگاهی برای عرضه داشته های خود است. این زیردریایی تقریباً ۲۲۵ جریب و حدود ۱ مایل طول دارد و به وسیله ۵۰۰۰ جریب فضای تالاب احاطه شده است. آب این تالاب مملو از مواد طبیعی دست نخورده و مفید برای سلامتی است. ۹۰ فوت (۳۷.۴) عمق آن است. درصورتی که در بیرون تالاب، صخره هایی فرورفته در یک قلمرو ژرف و بکر وجود دارند که با زیردریایی شناور ما قابل مشاهده هستند.

با برترین هتل های زیر آب دنیا آشنا شوید +تصاویر

مکان های پیشنهادی زیادی بر روی زمین و بیرون آب وجود دارد که می توانید به صورت اختیاری آن ها را انتخاب کنید، اما با پرداخت ۳۰.۰۰۰ دلار در هفته، یک زوج می توانند یکی از ۲۴ الهه دریا را تجربه کنند، در زیر اقیانوس، سوئیت هایی مجهز به آسانسورهایی هستند که تا ۴۰۰ فوت زیردریا مسافران را جابجا می کنند.

منبع: فارنت

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

هانوفر

سفر به شهر زیبای هانوفر در آلمان

هانوفر یکی از مهم ترین شهر های آلمان است که در شمال این کشور و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *