خانه » دنیای مد » پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار +تصاویر

پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار +تصاویر

با فرارسیدن بهار هر خانمی به صرافت می افتد كه خودش را برای ورود به این فصل زیبا و پرجنب و جوش آماده كند. ما پیش از شما چرخی در بازار بهاری پوشاك زده ایم تا شما خرید راحت تری داشته باشید و برای كنار هم چیدن ستی شكیل و زیبا مجبور به درنوردیدن خیابان های شلوغ شهر نشوید.

چشم ها را خیره كنید

شاید تا امروز به گردنبند صورتی فكر نكرده بودید اما این گردنبند دقیقا همان اتفاقی است كه شما را به تركیب رنگ های متفاوت تشویق می كند. این مدل گردنبند حتی می تواند نقش یك یقه زیبا را برای تان بازی كند، البته در صورتی كه لباس شما كاملا ساده باشد. مركز خرید تندیس را برای پیدا كردن این گردنبند فراموش نکنید.

پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار

حدود قیمت: 50هزار تومان

ظاهرتان را تغییر دهید

پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار

شك نكنید با چنین تركیبی باید دنبال زیورآلات به رنگ صورتی باشید. این انگشتر، مطمئنا می تواند ظاهرتان را بیش از پیش تغییر دهد. اگر طرفدار زیورآلات بزرگ هستید، این انگشتر خواسته شما را برآورده می كند. این مدل انگشترها در مركز خرید تندیس به چشم می خورند.

حدود قیمت: 40هزار تومان

خوش رنگ بدرخشید

پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار

پیراهن انتخابی شما برای یك مهمانی دوستانه زنانه می تواند یك مدل صورتی ساده و در عین حال شیك باشد. از آنجا كه قرار است روی پیراهن تان چیزی نپوشید، بهتر است سراغ مدلی بروید كه طراحی متفاوتی داشته باشد. می توانید مدل این پیراهن شیك را در فروشگاه مانگو ببینید.

حدود قیمت: 250هزار تومان

بلندتر شوید

پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار

پوشیدن مانتوی مشكی به شما كمك می كند تا ظاهری كاملا رسمی داشته باشید. انتخاب رنگ مشكی برای این مانتوی بهاره، ترفندی ساده است برای تاكید بیشتر به رنگ صورتی لباس شما. انتخاب این مانتو شما را كشیده تر نشان می دهد. این مدل مانتوی بهاره را می توانید در مركز خرید اندیشه پیداكنید.

حدود قیمت: 150هزار تومان

جذاب باشید

پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار

بدون شك وقتی رنگ صورتی را به عنوان رنگ غالب ظاهرتان انتخاب می كنید، كفشی كه انتخاب می كنید نباید خارج از طیف رنگی صورتی باشد. رنگ صورتی به خصوص وقتی آن را با مانتوی مشكی می پوشید هارمونی ای كه با پیراهن شما برقرار می كند، باعث می شود، بیشتر به چشم بیاید. این كفش زیبا را می توانید از مركز خرید الهیه تهیه كنید.

حدود قیمت: 250هزار تومان

سلیقه تان را به تصویر بكشید

پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار

نوار صورتی كه روی این كیف راه راه بسته شده، یك ترفند ساده است كه با به كار گرفتن آن نه تنها هماهنگی بیشتری در ظاهرتان ایجاد می كنید بلكه ذوق و سلیقه تان را هم بیشتر به تصویر می كشید. دسترسی به این كیف كار سختی نیست. یك سر به مركز خرید الهیه بزنید، حتما آن را پیدا می كنید.

حدود قیمت: 120هزار تومان

انتخاب متفاوت

پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار

اگر می خواهید بر خاص بودن خود تاكید كنید، با این ست یك گوشواره مشكی بیندازید تا خوش پوشی ظاهرتان مشخص باشد. با انتخاب این اكسسوری، هم اعتماد به نفس پیدا می كنید و هم شیك می شوید. اگر دنبال این گوشواره ها هستید، وقت خود را تلف نكنید و به مركز خرید تندیس بروید.

حدود قیمت: 30هزار تومان

خاص باشید

پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار

خانم ها عجله كنید! این كفش نارنجی رنگ برای شما بسیار برازنده است. این كفش را می توانید با یك شلوار مشكی بپوشید تا مدل كفش كاملا مشخص باشد. هماهنگی عجیبی كه با كیف نارنجی دارد به خاص شدن شما، كمك زیادی می كند. این مدل كفش در مركز خرید الهیه وجود دارد.

حدود قیمت: 200هزار تومان

همان همیشگی

پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار

در مورد انتخاب شلوار اگر سراغ مدل های راسته می روید، خط اتو را فراموش نكنید چون همین خط اتوی به ظاهر ساده ظاهر شما را رسمی و در عین حال باوقارتر نشان می دهد. می توانید سراغ مدل های به اصطلاح، دمپا گشاد هم بروید اما یادتان باشد این شلوارها برای افراد قد بلند به مراتب انتخاب مناسب تری هستند. این مدل شلوار را از اغلب فروشگاه های زنانه می توانید تهیه كنید.

حدود قیمت: 90هزار تومان

آزاد بپوشید!

پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار

مدل پیشنهادی ما یك بلوز ساده نارنجی است اما خاكستری تیره و نواری كه در برش جلویش كار شده، آن را از نمونه های مشابهش متمایز كرده است. رنگ نارنجی شما را چاق تر از آنچه هستید نشان می دهد؛ بنابراین در مورد این رنگ بدون كوچك ترین وسواسی سراغ مدل های گشاد و آزاد مثل نمونه پیشنهادی ما بروید. این بلوز را می توانید در فروشگاه مانگو پیداكنید.

حدود قیمت: 80هزار تومان

راحت باشید

پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار

این ژاكت گشاد كه روی سرشانه می افتد، تن پوش نرم و لطیفی برای بهار است. رنگ این بلوز آرامش خوبی به شما القا می كند و برای یك مهمانی عصر بسیار مناسب است که می توانید آن را با یك شلوار مشكی هماهنگ كنید. این ژاكت ها در فروشگاه زارا زیاد به چشم می خورند.

حدود قیمت: 70هزار تومان

برای خانم های مشكل پسند

پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار

رنگ نارنجی این كیف با كفش این ست، ارتباط برقرار می كند و برای شما خانم های مشكل پسند، انتخاب بسیار مناسبی است. نوار طلایی روی این كیف به خاص بودن كیف كمك می كند و باعث می شود شما در مهمانی بدرخشید. این مدل كیف را در مركز خرید آسیا پیدامی كنید.

حدود قیمت: 80هزار تومان

منبع: مجله زندگی ایده آل

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ست لباس نقره ای

30 مورد مدلهای رنگ ست با نقره ای و ست لباس نقره ای

رنگ نقره ای یکی از رنگهایی است که اکثرا به آن علاقه دارند و واقعا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *