خانه » دنیای مد » شش مدل کیف برای ‌مهمانی های عصر و شب +تصاویر

شش مدل کیف برای ‌مهمانی های عصر و شب +تصاویر

كارشناسان مد، بهار و تابستان را روزهای سبكی می دانند. روزهایی كه نیازی به همراه بردن دستكش، چتر و. . . نیست و می توانید خیلی سبك حتی با یك كیف كوچك از خانه خارج شوید. از سوی دیگر عصرهای تابستان بلند است و جان می دهد برای دورهمی و كافه نشینی و خلاصه خوش گذرانی. برای خانم ها حضور در چنین برنامه هایی با دغدغه همیشگی «چی بپوشم» همراه است. سوالی كه ما سرسختانه می كوشیم جواب دهیم و حالا یك پیشنهاد ویژه برای خانم ها داریم. برای ستی فاخر و شیك در عصرهای تابستان امسال از كیف های دستی كه با عنوان «كلاچ » شناخته می شوند، استفاده كنید. كیف هایی كه در گروه كیف های كوچك قرار می گیرند و در دست حمل می شوند. با جدیدترین مدل های كلاچ آشنا شوید:

كیفی به اندازه كیف پول

شش مدل کیف برای  مهمانی های عصر و شب +تصاویر

این كیف كوچك كه در مجموعه تابستانه طراحانی چون شنل، ولنتینو، آرمانی و. . . به چشم می خورد، فضای كوچكی به اندازه مقداری پول، كارت بانك، موبایل و درنهایت یك رژلب دارد اما جلوه ای رسمی و خاص به ست تابستانی شما می دهد.

دكوری مدرن

شش مدل کیف برای  مهمانی های عصر و شب +تصاویر

طراحانی مانند ورساچه هم كیف های كوچك مناسب برای عصرانه های بهاری امسال به شما پیشنهاد می كنند اما به شیوه ای متفاوت. به نظر آنها بهتر است این كیف ها دكوری متفاوت داشته باشند و به جای قفل و زنجیرهای مرسوم از نگین های درشت، تكه های ریز یا درشت جواهرات، سنگ و. . . برای دكورشان استفاده شده باشد.

به نام كیف

شش مدل کیف برای  مهمانی های عصر و شب +تصاویر

خیلی سخت است كه اسم كیف را روی این شی كوچك بگذاریم؛ بیشتر شبیه یك اكسسوری تازه است كه به ست خانم ها اضافه شده است. نیناریچی به جای فرم رایج و همیشگی كیف های كوچك، این نمونه گرد را پیشنهاد می كند كه با اضافه كردن زنجیر كار حمل كردن آن آسان تر شده است.

در فصل گل ها

شش مدل کیف برای  مهمانی های عصر و شب +تصاویر

حالا دیگر همه می دانند كه طرح گل های درشت چقدر برای تابستان امسال مرسوم است و قطعا كیف های تابستانه هم از این قاعده مستثنا نیستند. این كیف نمونه كاملی برای تابستان امسال است؛ طرح گل، چرم پوست ماری و البته كیفی كوچك كه در دست جای می گیرد.

تنوع مهم است

شش مدل کیف برای  مهمانی های عصر و شب +تصاویر

چرم انتخابی كلاسیك برای كیف است و به جز خلاقیت در طراحی، تنوع جنس را به مشتریان خود عرضه می کند. در همین راستا، طراحانی مثل لانوین به شما پیشنهاد می كنند سراغ كیفی با نقش پوست حیوانات بروید؛ كیفی كه به خاطر ساده بودن، لوكس تر و تجملاتی تر به نظر می رسد.

كاربردی تر

شش مدل کیف برای  مهمانی های عصر و شب +تصاویر

كسانی كه هنگام خرید و انتخاب به كاربردی بودن كیف فكر می كنند دراین مدل كیف های كوچك سراغ نمونه های تاشو می روند چون فضای بیشتری نسبت به نمونه های دیگر دارد و یك نكته كلیدی و قابل تامل دیگر آن این است که با تیپ های نیمه رسمی و اسپرت هماهنگی بیشتری دارد.

منبع: مجله زندگی ایده آل

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ست لباس نقره ای

30 مورد مدلهای رنگ ست با نقره ای و ست لباس نقره ای

رنگ نقره ای یکی از رنگهایی است که اکثرا به آن علاقه دارند و واقعا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *