خانه » سرگرمی » مردی که همزمان 17 دوست دختر داشت دستگیر شد +تصاویر

مردی که همزمان 17 دوست دختر داشت دستگیر شد +تصاویر

یک مرد چینی که همزمان ۱۷ دوست دختر داشته است و هیچ یک از وجود بقیه دوست دخترها خبر نداشتند، به اتهام کلاهبرداریدستگیر شده است.

هنگامیکه این مرد جوان چینی تصادف کرد و در بیمارستان بستری شد و هر ۱۷ دوست دخترش به بالین او شتافتند و به این ترتیب با یکدیگر آشنا شدند غوغای زیادی در رسانه های چین به پا شد. به نوشته یک روزنامه چینی، اتهام کلاهبرداری به این دلیل مطرح شده است که ظاهرا این مرد چینی از دوست دخترهای پرشمارش، به طور مرتب پول می گرفته است. در واکنش به این رفتار، زنان یک گروه اینترنتی درست کرده اند با نام “ائتلاف انتقام”.

مردی که همزمان 17 دوست دختر داشت دستگیر شد +تصاویر

ساوت چاینا مورنینگ پست نوشته است در همین گروه چت بود که معلوم شد این مرد، از بعضی دوست دخترهایش ماهانه پول می گرفته است. يوآن كه ازدواجش فقط با يكي از آنها ثبت شده و از زن ديگري بچه داشت با 40هزار دلاري كه از همسر واقعي اش سرقت كرده بود مشغول اغفال زنان بود.

او پس از شكايت زن هاي ياد شده راهي زندان شد.این مرد در رسانه ها فقط با نام آقای یوآن معرفی شده است. یوآن، واحد پولی چین است. گفته شده است که او از یکی از دوست دخترهایش بچه دار هم شده بوده و در همین حال داشته با یکی دیگر از آنان برای مراسم عروسی برنامه ریزی می کرده است!

مردی که همزمان 17 دوست دختر داشت دستگیر شد +تصاویر

شیائو لی، زنی که یک سال و نیم است با آقای یوآن رفت وآمد داشته، درباره روزی که این ۱۷ دوست دختر پی به وجود یکدیگر بردند، گفته است: “خیلی نگران و آشفته خودم را به بیمارستان بالای سرش رساندم. داشتم برایش اشک می ریختم. ولی وقتی دیدم دخترهای خوشگل یکی بعد از دیگری بالای سرش حاضر می شوند، دیگر اشکم بند آمد.” ماجرای این مرد پُر دوست دختر چینی در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفت

منبع: پرداد

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

بدون دیدگاه

 1. واقعا دمش گرم

 2. یه دور از جونی چیزی میگفتی…..
  همه ی دخترا مثل هم نیستن….
  همونطور ک همه ی پسرا مث هم نیستن

 3. دمش گرم خدایی…
  با بعضی از این دخترا به خدا باید از این بدتر رفتار کرد…..

  آخه بعضی هاشون خیال میکنن.. خیلی زرنگن…..
  قافل از این که فقط دارن ادای زرنگارو در میارن…….. آره این طوریاست…..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *