خانه » آرایش و زیبایی » آرایش مو » آموزش فر کردن مو با اسپری نمک +تصاویر

آموزش فر کردن مو با اسپری نمک +تصاویر

این روزها برای داشتن موهای فر، استفاده از اسپری های نمک خیلی بین آرایشگرها باب شده است. اگر بخواهید برای این کار به سالن های آرایش حرفه ای بروید، باید پول و وقت نسبتاً زیادی هزینه کنید اما با روش هایی که ما در اینجا به شما آموزش می دهیم می توانید به سادگی و در زمان کم موهایی مجعد داشته باشید و جذابیت یک زن در کنار ساحل یا استخر را به نظر برسانید. در زیر سه روش متفاوت را با کمک یک آرایشگر حرفه ای به شما آموزش می دهیم. آموزش فر کردن مو با اسپری نمک

آموزش فر کردن مو با اسپری نمک

در دریا

تار موهای سوزی کلفت و به طور طبیعی فر هستند. تنها کاری که او باید انجام دهد، سروسامان دادن به این فرهاست تا موهایش مثل یک پری دریایی زیبا شود. این روش حداکثر ۱۰ دقیقه زمان می برد.

قدم اول: موها را با اسپری آب خیس و آن را به چند بخش تقسیم کنید سپس به هر بخش اسپری نمک بزنید.

قدم دوم: کمی روی مو سشوار بگیرید سپس هر قسمت مو را به دور خودش بپیچانید و روی سر با سنجاق محکم کنید.

قدم سوم: وقتی همه مو را با سنجاق محکم کردید، روی همه آن ها سشوار بگیرید.

قدم چهارم: سنجاق ها را بازکنید و دوباره لابه لای مو از همان اسپری نمک بزنید.by the sea

(POST_TITLE_IMG)

حالا موهای شما طوری به نظر می رسد که انگار روز را کنار دریا گذرانده اید.

در ساحل

لوسی معمولاً موهایش را صاف می کند. چون خودش موهای فر دارد، سریع حالت موج های ساحلی را به خود می گیرد. این روش به ۱۵ دقیقه زمان نیاز دارد.

قدم اول: موها را بشویید و آن را حسابی خشک کنید و به چند قسمت بزرگ تقسیم کنید. لازم نیست که قسمت ها یک اندازه باشند، هرچقدر اندازه آن ها متفاوت باشد برای این مدل بهتر است.

قدم دوم: هر قسمت را با یک اتوی صاف کننده اما با حرکت زیگزاگی مجعد کنید.

قدم سوم: موها را با اسپری نمک مرطوب کنید. میزان استفاده از اسپری به خود شما بستگی دارد. سپس سر خود را خم کنید تا موها پایین بریزند و با یک سشوار با گرمای متوسط رطوبت اسپری را خشک کنید تا حالت موج دار مو تثبیت شود.

قدم چهارم: اگر موهای فری می خواهید که بیشتر پف داشته باشد، لابه لای آن شامپوی خشک اسپری کنید.on the beach

(POST_TITLE_IMG)

کنار استخر

اینجه موی نازک و مجعدی دارد. برای زیباتر کردن حالت موهای او باید از محصولاتی استفاده کنیم که حجم دهنده و تثبیت کننده حالت مو باشند؛ دقیقاً مثل کاری که بیگودی ها می کنند. این روش بین ۲۰ تا ۲۵ دقیقه زمان لازم دارد.

قدم اول: به اندازه یک نارنگی روی موهایتان موس بزنید و با سشوار خشک کنید. موقع انجام این کار ترجیحاً سر خود را خم کنید و مو را به دور انگشت خود بپیچید تا حجم دار شود.

قدم دوم: وقتی مو کامل خشک شد، آن را به چند قسمت تقسیم کنید و به صورت رندوم به دور یک اتوی فر کننده سایز متوسط بپیچانید. در این مدل، هدف بیشتر حجم دادن به مو است تا فر کردن.

قدم سوم: سر خود را تکان دهید و موها را پریشان کنید و با دست ریشه ها را به هم بریزید. در همین حال از زیر به مو اسپری نمک بزنید. دقت کنید که اسپری را بافاصله از مو نگه دارید.

قدم چهارم: موها را با باد خنک سشوار خشک کنید تا اسپری نمک در آن خشک بشود. فرهایتان را حالت دهید اما آن ها را شانه نکنید

(POST_TITLE_IMG)

در مورد اسپری های نمک باید بگوییم که مانند اسپری های حجم دهنده مو هستند اما میزان روغن و چربی آن ها بیشتر است. برای داشتن این مدل موها از هر نوع که دوست دارید یا بهتر در دسترس شماست استفاده کنید.

منبع: ایران مطلب

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

داشتن لب های سالم برای هر شخصی مهم است، هنگامی که شما لب های سالمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *