خانه » دنیای مد » پیشنهادهای طراحان زیورآلات برای بهار 94 +تصاویر

پیشنهادهای طراحان زیورآلات برای بهار 94 +تصاویر

این روزها دیگر همه خانم ها می دانند كه بدون داشتن زیورآلات، چیزی در ست لباس شان كم است و همه تلاشی كه برای یك انتخاب تمام و كمال كرده اند، بی نتیجه می ماند. دنیای زیورآلات بی تاثیر از دنیای مد نیست؛ این فصل دستبند تازه ای می آید و فصل بعد گردنبندی جای آن را می گیرد. به همین دلیل باید دیر یا زود نگاهی به جعبه زیورآلات خود بیندازید، قدیمی ترها را دور بریزید و تازه های بازار را جایگزین كنید. قبل از خرید نگاهی به پیشنهادهای طراحان برای این روزها و این فصل بیندازید.

خداحافظ فلز

پیشنهادهای طراحان زیورآلات برای بهار 94 +تصاویر

چیزی كه در تصویر می بینید بیشتر از دستبند به یك النگوی پهن شبیه است؛ النگوی مدرن شده ای كه به جای طلا و نقش و نگارهای زركوب شده از جنس لاكی است. النگوهای پهن لاكی بخشی از مد این فصل را تشكیل می دهند كه برخی از آنها با تركیب فلزات هستند و در طراحی و ساخت نمونه هایی فقط از مواد لاك الكل استفاده شده است. رنگ های متفاوت و تابستانی مثل نارنجی، سبز و. . . را می توانید در این محصولات بیابید كه با لباس های اسپرت و نیمه رسمی هماهنگی خوبی دارند.

پیوندهای ناگسستنی

پیشنهادهای طراحان زیورآلات برای بهار 94 +تصاویر

اگر شما از خانم هایی هستید كه استفاده از زیورآلات حجیم و بزرگ برای شما راحت نیست، باید سراغ نمونه های ظریف تر و ساده تری بروید كه برای سال جدید طراحی و تولید شده اند. النگوهای ساده امسال، نمونه هایی هستند كه با چند حلقه ساده به هم پیوند خورده اند. دستبندهای میخی سال پیش، جای خودشان را به این حلقه های در هم تنیده داده اند كه در كارهای طراحان مختلفی مثل گوچی و هرمس دیده می شوند.

ادامه راه زنجیری ها

پیشنهادهای طراحان زیورآلات برای بهار 94 +تصاویر

یادتان هست در یكی از شماره های سال گذشته از محبوبیت زیورآلات زنجیری حرف زدیم؛ بی شك با شروع سال جدید از رونق این زیورآلات كاسته می شود اما اگر گردنبندی با زنجیرهای پهن و درشت دارید، به جای دور انداختن آن را نگه دارید چون همچنان كاربرد دارد و می توانید بلوزهای یقه گرد ساده تان را با این مدل گردنبند متفاوت و خاص كنید.

یكی كمه

پیشنهادهای طراحان زیورآلات برای بهار 94 +تصاویر

پیشنهاد جذاب طراحان برای بهار و تابستان امسال این است كه به یك گردنبند اكتفا نكنید و چند گردنبند را همزمان ببندید. ریز یا درشت، ظریف یا حجیم بودن فرقی نمی كند. فقط كافی است با سلیقه خودتان چند گردنبند را كنار هم بیندازید. تركیب پیشنهادی طراحان برای انواع بلوزهای شومیز و حریری كه امسال بازار گرمی دارند، انتخاب خوب و قابل تحسینی است.

رنگ بازی كنید

پیشنهادهای طراحان زیورآلات برای بهار 94 +تصاویر

اگر در همین روزهای بهاری قصد شركت در یك مهمانی رسمی یا مجلس عروسی را دارید، باید به چنین گوشواره ای فكر كنید. گوشواره بزرگ با سنگ های رنگی كه دست شما را برای ست كردن با هر لباسی باز می گذارد. اگر نگاهی به نمایش مد طراحانی مثل دلچه اند گابانا و. . . بیندازید، هر جا لباس رسمی به میان آمده است، از این مدل گوشواره های بزرگ و چشمگیر استفاده شده است.

جفت بودن مهم نیست

پیشنهادهای طراحان زیورآلات برای بهار 94 +تصاویر

طبق اصول كلاسیك یاد گرفتیم كه گوشواره ها باید جفت باشند اما طراحان برای امسال به شما می گویند كه بی خیال این جفت بودن شوید و گوشواره های تابه تا استفاده كنید. یك گوشواره شما می تواند گرد و دیگری دراز باشد. مدل های تابه تا را می توانید در مغازه ها هم پیدا كنید ولی خودتان هم می توانید با موجودی كمدتان دست به تولید و خلاقیت بزنید.

بچه انگشترها را فراموش نكنید

پیشنهادهای طراحان زیورآلات برای بهار 94 +تصاویر

استفاده از چندین انگشتر ظریف و كوچك در انگشتان یك دست بخشی از مد امسال است. این تركیب با اضافه كردن نیم انگشت كامل می شود. نیم انگشت، انگشترهای كوچك تری هستند كه در نیمه انگشت قرار می گیرند. این تركیب را می توان تیپ خاص امسال معرفی كرد كه بهتر است فقط دخترهای جوان و نوجوان سراغش بروند و برای خانم های سن و سال دارتر انتخاب خوبی نیست چون با تیپ های اسپرت و امروزی هماهنگی دارد.

منبع: مجله زندگی ایده آل

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ست لباس نقره ای

30 مورد مدلهای رنگ ست با نقره ای و ست لباس نقره ای

رنگ نقره ای یکی از رنگهایی است که اکثرا به آن علاقه دارند و واقعا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *