خانه » آرایش و زیبایی » آرایش مو » جدید ترین مدل های موی ۲۰۱۵ +تصاویر

جدید ترین مدل های موی ۲۰۱۵ +تصاویر

سال گذشته، بازار انواع بافت روی موی خانم ها حسابی گرم بود. آرایشگاه های زنانه در رقابت با یكدیگر انواع مدل های بافت را ابداع و روی سر خانم ها پیاده می كردند. كلاس های آموزش بافت هم بازار گرمی داشتند. جدید ترین مدل های مو

جدید ترین مدل های مو

كلاس های یكی، دو ساعته كه به شما یاد می دادند، چگونه چند مدل بافت را روی سر خود تان پیاده كنید و از آرایشگران بی نیاز شوید اما در سال جدید باید منتظر باشید از رونق انواع بافت كاسته شود و مدل های ساده تری باب شوند كه وابستگی شما را به آرایشگرها كمتر می كنند و می توانید در خانه با هنر خود تان آراسته شوید. آرایشگران این مدل ها را برای سالی كه پیش رو دارید، به شما پیشنهاد می كنند.

گل به سر شوید

جدید ترین مدل های موی 2015 +تصاویر

اگر قصد شركت در مراسمی را دارید، به هر شیوه ای كه دوست دارید، بافت، گوجه یا… موهای تان را ببندید؛ مهم این است كه تزئین موهای تان را با گل كامل كنید. می توانید از یك گل بزرگ مثل رز یا چند شاخه ظریف و كوچك گل استفاده كنید و لابه لای موهای تان گل ها را جا دهید؛ مدلی كه طراحان بی شك از زنان كولی و فرم سنتی زنان اسپانیایی الهام گرفته اند چون استفاده از گل به عنوان تزئین مو، اغلب با شیوه بستن شلخته مو كه در زنان كولی مرسوم بوده و مدل گوجه ساده كه در زنان اسپانیایی رایج بوده، دیده می شود.

سلام به آفریقا

جدید ترین مدل های موی 2015 +تصاویر

این مدل موی فرفری حجم دار نصیب هر كسی نمی شود و از نظر ژنتیك مخصوص خانم ها و آقایان سیاه پوست است اما امسال خانم های دیگر هم دست به تقلید از این گروه زده اند. شما هم اگر به این مدل موهای مجعد و حجیم علاقه دارید، می توانید امسال كه این مدل مو رایج شده، موهای فرفری به سبك زنان آفریقایی را تجربه كنید. برای این كار باید از آرایشگر تان كمك بگیرید. آنها با استفاده از تكنیك های فر و پوش دادن مو می توانند چنین مدلی را برای شما خلق كنند البته این نكته را بدانید كه برای درست کردن چنین مدل مویی آرایشگران مجبورند از مواد فر شیمیایی استفاده كنند كه به سلامت مو آسیب می زند.

گره در كار بزنید

جدید ترین مدل های موی 2015 +تصاویر

آرایشگران امسال به شدت تحت تاثیر مدل های موی آفریقایی بودند. یكی دیگر از مدل هایی كه امسال زیاد خواهید دید، گره هایی است كه زنان خلاق آفریقایی مبدع آن بوده اند. این هم شیوه ای از جمع كردن و بستن مو است كه با چند بار تمرین یاد خواهید گرفت چون اصلا كار سختی نیست. كافی است موهای تمام سطح سر را به چند دسته تقسیم كنید. هر دسته را بپیچانید، آنقدر كه رشته ای منسجم و پیچ خورده شود. این ساده ترین شیوه ایجاد گره در مو است اما آرایشگران می توانند مدل های متنوعی از این گره را روی سر ایجاد كنند.

یك رشته بر جای مانده

جدید ترین مدل های موی 2015 +تصاویر

از مدل موهای بافت كه سال گذشته روزهای داغی داشتند، یك مدل ساده برجای مانده است؛ یك رشته بافت ساده كه خیلی ساده پشت سر قرار می گیرد. در نمونه های مختلف توصیه شده توسط طراحان، این رشته بافت در بالای سر یا انتهای موها قرار گرفته است. این رشته بافت ساده را باید آخرین ردپای دوران محبوبیت بافت دانست.

دوران شلخته ها

جدید ترین مدل های موی 2015 +تصاویر

مهم ترین ویژگی مدل مویی كه امسال مد است، شلخته و شلوغ بودن است. جمع، گره، بافت یا. . . بودن موها اهمیتی ندارد ولی لازم نیست زمان زیادی جلوی آینه وقت تلف كنید تا با كمك انواع ژل، تافت و موس، موهای تان را كاملا صاف كنید كه هیچ خرده مویی وجود نداشته باشد. همین خرده موهایی كه اطراف موهای تان پراكنده است، بخشی از مد امسال هستند.

خود تان را درگیر نظم بیش از اندازه نكنید و از مدل های تنبلی و راحت امسال لذت ببرید.

موجی از دریا رسیده

جدید ترین مدل های موی 2015 +تصاویر

هرچند موهای صاف، شیكی و آراستگی همیشگی خودشان را دارند اما موهای موجدار توانسته اند محبوبیت خودشان را از سال های گذشته حفظ كنند و در سال جدید هم محبوبیت داشته باشند. موهایی با موج های باز می توانند در مراسم مختلف از مهمانی تا دور همی مناسب باشند. برای این كار ابزار و تكنیك های مختلفی وجود دارد كه در شماره های قبل آموزش داده ایم. موج دادن به موهای بلند از آن كارهایی است كه با تمرین می توانید یاد بگیرید اما اگر می خواهید مدل موی شما چند روزی دوام بیاورد، بهتر است این كار را به آرایشگر بسپارید.

منبع: مجله زندگی ایده آل

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

داشتن لب های سالم برای هر شخصی مهم است، هنگامی که شما لب های سالمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *