خانه » اخبار روز » انتقاد از آرایش تند گویندگان زن خبر تلویزیون ایران

انتقاد از آرایش تند گویندگان زن خبر تلویزیون ایران

مخاطبان اخبار صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در بخش های خبری ساعت ۱۴ و ۲۱ شبکه یک سیما در دوره جدید مدیریت رسانه ملی در روزهای اخیر شاهد تصاویر و شمایل جدیدی از گویندگان خبر هستند که با پوشش هایی غیر معمول و با رنگهای تند و به اصلاح جیغ اخبار را برای مخاطبان روایت می کنند.

اگرچه این نوع پوشش و حتی آرایش تند بانوان مجری و گویندگان خبر با کمال تأسف در شبکه های برون مرزی رسانه ملی امری جاری تلقی می شود، اما به طرز بی سابقه ای همان فرهنگ در حال سرایت به بخش های خبری داخلی است که تاکنون سابقه نداشته است.

در این میان اخبار ۱۴ و ۲۱ که به صورت سنتی و ساختاری به عنوان وزین ترین و رسمی ترین اخبار جمهوری اسلامی محسوب شده است در همه ادوار ساحتش از تغییرات بی منطق و غیر حساب شده مصون بوده و همواره تغییرات مورد نظر نیز با محاسبه جایگاه و طراز این بخش با اهمیت لحاظ میشده است.

به نظر می رسد با توجه به تسلط عناصر مرتبط با شبکه های برون مرزی صدا وسیما در دوره مدیریت جدید، همان فرهنگ در حال سرایت به بخشهای خبری و تولیدی داخلی است و به بهانه ایجاد تغییر و یا نشاط در بخشهای مختلف رسانه ملی در حال تغییر ذائقه عمومی جامعه می باشند که لازم قبل از تبدیل آنتن خبر رسانه ملی به سالن شوی لباس و بانوان بزک کرده، موضوع از سوی مسئولان امر مورد توجه جدی قرار گیرد.

منبع: جهان نیوز

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *