خانه » خوانندگان » اخبار خوانندگان » دختر پورشه سوار در موزیک ویدئوی خواننده مشهور؟ +تصاویر

دختر پورشه سوار در موزیک ویدئوی خواننده مشهور؟ +تصاویر

روز 31 فروردین ماه بود که خبر تصادف یک دستگاه پورشه در خیابان شریعتی تهران منتشر شد؛ خبری که در ابتدا مورد توجه قرار نگرفت اما رفته رفته بازخوردهای گوناگونی در رسانه ها و بین مردم پیدا کرد.

در همان روز اعلام شد که یکی از سرنشینان پورشه که دختر جوانی بوده کشته شده است و سرنشین دیگر هم اوضاع وخیمی دارد اما این پایان ماجرا نبود. «پریوش اکبرزاده» همان دختری بود که جان خود را از دست داد و با اعلام نام او در فضای مجازی، خیلی ها در صفحات شخصی اش نظرات گوناگونی را مطرح کردند.

او در اینستاگرام و فیس بوک فعالیت می کرد و پس از مدتی صفحات شخصی اش به شکل سوال برانگیزی بسته شد. در پیگیری های ما این نتیجه به دست آمد که پریوش اکبرزاده سابقه حضور در یک موزیک ویدئو به عنوان مدل را هم داشته است.

«امیر پدارم» خواننده ای است که در ویدئوی «این روزا» با اکبرزاده همکاری داشت. این خواننده برای اولین بار در گفتگویی از جزییات این همکاری و همچنین نحوه بسته شدن صفحات شخصی پریوش اکبرزاده سخن گفت.

دختر پورشه سوار در موزیک ویدئوی خواننده مشهور؟ +تصاویر

از آن ویدئو برای ما بگویید و اینکه همکاری شما با مرحوم اکبرزاده چگونه شکل گرفت؟

– ساخت ویدئو به بهمن 1392 بازمی گردد. آشنایی من با ایشان از طریق کارگردان بود و ایشان به من معرفی شدند. آشنایی قبلی با ایشان نداشتیم. جلسه ای ترتیب دادیم و قرار شد که در ویدئو ایفای نقش داشته باشند. پس از هماهنگی با ایشان، در مورد سناریو و نحوه بازی صحبت کردیم و تایید را از او گرفتیم. مراحل تولید ویدئو در حدود یک ماه به طول انجامید واز حدودا دوازده فروردین سال 93 پخش کار از شبکه ها آغاز شد. برخی صحبت هایی مطرح شده مبنی بر اینکه دوستی یا رابطه احساسی بین من و ایشان وجود داشته اما من و پریوش اکبرزاده هیچ دوستی با هم نداشتیم. قبل از تولید ویدئو با ایشان جلسه ای گذاشتیم و آشنا شدیم و کار را پیش بردیم.

او قبلا هم در ویدئوهای دیگری بازی کرده بود؟

– ظاهرا یک ویدئوی دیگر ضبط کرده بودند که از شبکه ها پخش نشد. اولین کار جدی ایشان همین اثری بود که با همدیگر تولید کردیم و در همان زمان هم کار در بین مخاطبان دیده شد.

پس از ویدئوی شما در کار دیگری هم حضور پیدا کردند؟ و اینکه در زمینه موسیقی هم فعالیت داشتند؟

– خیر، من باز هم قصد تولید یک اثر تصویری دیگر را داشتم که به دلیل انجام مراحل اخذ مجوز، این تصمیم عملی نشد. قرار بود در ویدئوی بعدی من هم پریوش اکبرزاده حضور داشته باشد و جلسه ای هم برگزار کردیم اما همه چیز در مرحله پیش تولید متوقف شد. ایشان بیشتر در زمینه فشن و مدلینگ در استانبول فعالیت می کردند و به صورت حرفه ای در زمینه موزیک فعالیتی نداشتند.

خبر تصادف او را چگونه شنیدید؟

– من یک دوست مشترک با ایشان داشتم و او از قبل پریوش را می شناخت. دیدم که پستی درباره این حادثه در اینستاگرام خود قرار داده و برای تایید صحت ماجرا با او تماس گرفتم، دوست من هم تایید کرد که متاسفانه او در این تصادف جان خود را از دست داده است. از سوی دیگر پریوش قرار بود که بابت حضور در ویدئو دستمزدی را دریافت کند اما پس از ایفای نقش و اینکه کار را دوست داشتند، هیچ هزینه ای را نخواستند. لطف ایشان و اینکه در ویدئوی من بازی کردند را همیشه در ذهن دارم و به عنوان یک دوست و همکار از او یاد خواهم کرد. در مراسم های تشییع و یادبود او هم حضور پیدا کردم و بسیار ناراحت شدم.

برای ویدئوی دوم هم بحث مسائل مالی پیش آمد؟

– خیر. از طریق پروژه اول دوستی بین ما ایجاد شد و برای کار بعدی چنین مسائلی مطرح نشد. خیلی هم مشتاق بودند که باز هم همکاری داشته باشیم ولی قسمت نشد و روند کاری من به شکل دیگری پیش رفت و بر مبنای مجوز پیش رفتم.

پس از آن حادثه تصادف شایعاتی مبنی بر مصرف مواد مخدر و به روایت دیگری داروهای روانگردان توسط پریوش اکبرزاده مطرح شد؛ با توجه به آشنایی که از ایشان داشتید آیا آن زمان دارو یا ماده مخدر مصرف می کردند؟

– فکر نمی کنم اصلا این صحبت ها صحت داشته باشد. این یک اتفاق بود. با توجه به شناختی که در آن زمان از او داشتم اصلا اهل چنین مسائلی نبود. به هر حال کسی که آلوده باشد از لحاظ چهره و شخصیت و نوع برخورد مشخص است. نکته غیرعادی در ایشان نمی دیدم که متوجه شوم.

در مورد خودرو پورشه هم شایعات و صحبت های زیادی وجود داشت.

– من از همان دوست مشترکی که داشتیم شنیدم که این ماشین برای خودشان نبوده و به یکی از دوستانش تعلق داشته است؛ شخصی هم که همراه او در تصادف بوده هیچ آشنایی قبلی با پریوش نداشته است. آنها همان شب در یک ضیافتی حضور پیدا می کنند و آن شخص ماشین نداشته و پریوش تصمیم می گیرد که او را تا یک مسیری برساند. یعنی قرار بوده که او را برساند اما قسمت نبوده و این اتفاق رخ داده است.

دختر پورشه سوار در موزیک ویدئوی خواننده مشهور؟ +تصاویر

پس از آن اتفاق نظرات و مسائل گوناگونی خصوصا در فضای مجازی مطرح شد و هر کسی تحلیل متفاوتی نسبت به موضوع داشت؛ دوست دارم کمی در مورد این حجم بالای نظرات و قضاوت ها صحبت کنید.

– ایشان مثل خیلی ها در فضای مجازی فعالیت می کردند و صفحه اینستاگرام و فیس بوک داشتند و عکس های شخصی خود را قرار می دادند. متاسفانه این حواشی برای او ایجاد شد که چون با یک تیپ امروزی و آرایش چند عکس دارد حتما شخصیت و وجهه اجتماعی خوبی ندارد. متاسفانه همین مسائل به گسترده تر شدن حاشیه ها دامن زد. در آن زمان خودم چند تماس با اطرافیانش داشتم و همگی ناراحت بودند و دوست داشتند که آن صفحات زودتر بسته شود. خیلی ها با دیدگاه های منفی، نظرات بدی برای پست های ایشان قرار می دادند. متقاضیان صفحات او هم روز به روز افزایش پیدا می کرد و تعداد کامنت های منفی هم بیشتر می شد.

اگر یک لحظه هم خودمان را جای خانواده او قرار دهیم می بینیم که شنیدن حرف های مختلف پشت سر فرزند از دست رفته چقدر سخت است. بابت این داستان هم بسیار ناراحت بودم و به چند نفر سپردم که به هر صورتی آن صفحه را مسدود کنند زیرا آن صفحه یک آیدی و پسورد داشته که در اختیار پریوش بوده و کسی هم نمی دانست. برای مسدود شدن، آن صفحات باید هک می شدند و موفق شدند که صفحات او را هک و مسدود کنند. متاسفانه نظرات و پیام های زشتی که در صفحه شخصی ایشان قرار می دادند بسیار آزاردهنده بود و نباید با او این رفتار را می کردند.

و اینکه پروسه اخذ مجوز خودتان تاکنون چه نتیجه ای داشته است؟

– مجوز ترانه ها را از ارشاد اخذ کرده ام. آلبوم من یازده قطعه دارد که در مرحله صدور مجوز موسیقی هستیم و فکر می کنم تا حدود یک ماه و نیم آینده تمامی مجوزها را دریافت کنیم. امیدوارم تا اواسط تابستان بتوانم این مجموعه را به صورت رسمی در بازار موسیقی کشور منتشر کنم.

منبع: هفته نامه تماشاگران امروز

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

کد آهنگ پیشواز همراه اول نظام شکارچیان

هر آهنگ پیشوازی که شخصی برای سیمکارت همراه اول خود انتخاب می کند نیازمند کد …

بدون دیدگاه

  1. هوتن هم شاده واس خودش

  2. اینجا این شخص داره می گه این دختره رو پسره داشت می برد برسونه خونشون ولی هوتن قلعه نوعی تو مصاحبه گفته بود که این دختر با پسره ساعت 5 صبح داشتن می رفتن چیزی بخرن

  3. خدا رحمتش کنه
    من موزیک ویدیو این روزارو خیلی دوست داشتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *