خانه » خوانندگان » اخبار خوانندگان » آشتی پیام صادقیان با تتلو +عکس

آشتی پیام صادقیان با تتلو +عکس

روز گذشته جشن گلریزانی برای زندانیان به همت فرهاد کاظمی برگزار شد که چند چهره شاخص از جمله پیام صادقیان و امیر تتلو نیز دعوت بودند. صادقیان که از مدت ها پیش اعلام کرده بود با تتلو قهر کرده است، با وساطت سرمربی راه آهن با وی آشتی کرده است. تتلو در این خصوص و اینکه ماجرای قهر و آشتی شان چه بوده است در صفحه اجتماعی خود نوشت:

«آقا فرهاد مرسى که منو پیامو رو هم آشتى دادى کارى که بزرگترا باید انجام بدن اما خوب بعضیاشون بر عکس عمل میکنن. الان با هم حرف زدیم!!! یه اعتراف: درسته من پیامو خراب کردم اما بعدش که اون دوست عزیز اون حرف دروغ رو زد و پیام هیچى نگفت. چون تا اون موقع من فقط باهاش صحبت می کردم و تمرین و نگرانش بودم!!

من پریدم بهش!! چون می خواستم همه انرژى هاى منفى بیاد سمتش و بفهمه که چقدر حرف نزدنش برام سخت بود و چقدر مردم فحشم دادن در صورتى که من واقعا نگرانش بودم و بفهمه خراب شدنش چقدر براى همه مهمه!! می خواستم به خودش بیاد!!

شما اصلا می دونید که پیام تو همه رده هاى سنیه تیم ملى کاپیتان بوده و این پیام بود که با بازیه قشنگش و روحیش پرسپولیسو برد آسیا اما داشتن خرابش می کردن!! من می خواستم نذارم اما منم خراب کردن و کارى کردن که ما همدیگرم خراب کنیم!!!

من همینجا از پیام معذرت می خوام و هنوزم معتقدم بهترین استعداد ایرانه و میتونه مارادوناى ما باشه و ایشالا بتونیم فصل بعد با هم تو یه تیم واسه آقا فرهاد که مربیه جفتمونم بوده بازى کنیم!! اگه بشه کى میاد استادیوم؟!!؟»

آشتی پیام صادقیان با تتلو +عکس

منبع: جام نیوز

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

کد آهنگ پیشواز همراه اول نظام شکارچیان

هر آهنگ پیشوازی که شخصی برای سیمکارت همراه اول خود انتخاب می کند نیازمند کد …

بدون دیدگاه

  1. چرا بازی نمیکنه fati655نکنه دوباره میخواد خوانندگی کنه دوباره

  2. از جفتشون خوشم میاد ولی فک نکنم فصل بعدی بتونن بازی کنن مخصوصا امیر

  3. رصثا خود شما جزئی از ارازل اوباشی آخه تربیتو نشون دادی. افاقا تتلو آدم هست چون بلد صحبت کنه اما توچی برو کنار بزار باد بیاد

  4. آقا رضا درست حرف بزن بتزدن این حرفا چی گیرت میاد ها ادب رو رعایت کن فهمیدی آفرین تتلو جان همیشه شخصیت خودتو نشون دادی دوست دارم راستی دیگه آهنگ نمیسازی؟!

  5. من خیلی از تتلو خوشم نمیاد ولی خوب هرچی بوده تموم شده …

  6. جفتتون ارازل و اوباشید

    تتلو که جزو آدمیزاد نیست

  7. من اصلا از پیام صادقيان خوشم نمياد ولی آفرین امیر جان که آشتی کردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *