خانه » اخبار روز » فراخوان پارتی شبانه در یک سفره خانه +عکس

فراخوان پارتی شبانه در یک سفره خانه +عکس

بزرگترین باند برپایی پارتی های شبانه در شرق استان تهران متلاشی شد. ٤٢ مرد و ٤٧ زن در فراخوان شبکه های اجتماعی نظیر وایبر، واتس آپ، لاین، تانگو و اینستاگرام یکدیگر را برای پارتی های شبانه در شهرستان پردیس دعوت می کردند. خبری که روز سه شنبه روی سایت های خبری قرار گرفت کوتاه اما تکان دهنده بود. ۸۹ دختر و پسر جوان میهمان سفره خانه ای شده بودند تا پارتی شبانه شان را برگزار کنند.

فراخوان پارتی شبانه در یک سفره خانه +عکس

تحقیقات ماموران نشان می داد شخصی با اجاره سفره خانه سنتی در روستاهای اطراف شهرستان پردیس، به برگزاری پارتی شبانه اقدام می کند؛ در بررسی سوابق صاحب این سفره خانه نیز مشخص شد او سابقه خوبی در زمینه نگهداری سفره خانه نداشته است.

همین موضوع کافی بود تا ماموران پلیس برای متلاشی کردن این باند وارد عمل شوند. ماموران با حکم قضایی به محل برگزاری جشن اعزام شدند و در عملیاتی منسجم و هماهنگ در بن بست قانون قرار گرفتند.

در این عملیات که با حضور مأموران دستگاه قضا، فرماندهی انتظامی شهرستان پردیس، پلیس امنیت، کلانتری پردیس و بسیج انجام شد،٤٢ مرد و ٤٧ زن دستگیر شدند. هنگام دستگیری این افراد، چهار لیتر مشروبات الکلی کشف و ضبط شد و برحسب گزارش ها هنگام ورود مأموران نیز مشروبات الکلی توسط متهمان معدوم شده است.

اتهام متهمان رابطه نامشروع و شرب خمر بوده و برای دو متهم اصلی پرونده علاوه بر این اتهامات، برپایی مرکز فساد نیز تفهیم اتهام شده است.

در حالی که این روزها فعالیت در شبکه های اجتماعی مشتریان متفاوتی را در خود جای داده، پدیده های مختلفی نیز درحال فراگیر شدن هستند. یکی از این پدیده ها، دعوت نامه های وایبری و واتس آپی برای شرکت در میهمانی های شبانه است.

این پدیده که این بار سر از شهرستان پردیس درآورد باعث شد تا حیدر فتاحی دادستان شهرستان پردیس نیز واکنش نشان دهد. دادستان پردیس در رابطه با دستگیری اعضا و انهدام بزرگترین باند برگزاری پارتی های شبانه در شرق استان تهران گفت: «شهرستان پردیس با توجه به داشتن مناطق بکر و سرسبز و وجود باغ های زیاد در حومه آن شرایط ویژه ای دارد.

این امر باعث شده است برخی افراد با سوءاستفاده از این موقعیت به احداث باغ ها یا اجاره آنها به بهانه برگزاری جشن اقدام کرده و از این موقعیت به بدترین شکل ممکن بهره برداری کنند.

در رابطه با متلاشی شدن بزرگترین باند برگزاری پارتی های شبانه مشخص شد برپاکنندگان این مراسم از طریق شبکه های اجتماعی نظیر وایبر، واتس آپ، لاین، تانگو، اینستاگرام و… اقدام به دعوت از افراد مختلف برای حضور در این جشن می کردند و نیمه های شب دختران و پسران بدون هیچ گونه رابطه محرمیتی در محل حاضر می شدند و به رقص و پایکوبی می پرداختند.

کسی مخالف شادی جوانان نیست؛ اما این گونه شادی ها باعث به وجود آمدن جرایم دیگری مانند مصرف مشروبات الکلی، مواد مخدر، قرص های روان گردان و… می شود. خانواده ها باید تسلط بیشتری بر فرزندانشان داشته باشند تا در دام این گونه افراد نیفتند؛ این گونه ارتباطات پنهانی در فضای مجازی باید ریشه ای توسط خانواده رصد شود تا جوانانشان از این موارد دور بمانند.»

منبع: شهروند

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. کسی مخالف شادی جوانان نیستو خوب اومدیا…الکی مثلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *