خانه » سرگرمی » سرنوشت غم انگیز ملکه زیبایی اسبق ونزوئلا +تصاویر

سرنوشت غم انگیز ملکه زیبایی اسبق ونزوئلا +تصاویر

ملکه زیبایی سابق ونزوئلا با مدرک وکالت، پس گذراندن 15 سال بی خانمانی ، در خیابان فوت کرد. داماریز رویز 68 ساله در سال 1973 پس از وارد شدن به رقابت های ملکه زیبایی ونزوئلا تبدیل به ستاره شد. ولی این هفته جسد او در یکی از پارک های پایتخت ونزوئلا یافت شد و هیچ یک از اعضای خانواده اش حتی تا بیمارستان برای شناسایی وی نیامدند.

او هنگام شرکت در رقابت های زیبایی 26 ساله بود و با اینکه قد او بیش از 1.57 سانتی متر نبود، توانست با داشتن چهره زیبا و هوش زیاد و همچنین هیکل زیبایش ، تحسین داوران را برانگیزد و برنده رقابت ها شود.

با وجود شهرت و محبوبیت ، خانم رویز نتوانست ستاره بودن را تا زمان زیادی نگاه دارد. او پس از آنکه از دنبال کردن حرفه وکالت صرف نظر کرد، به فروش صنایع دستی خانگی و بدلیجات بزرگ روی آورد.

سرنوشت غم انگیز ملکه زیبایی اسبق ونزوئلا +تصاویر

او هرگز نتوانست نامزد مناسبی داشته باشد، در عوض با برادرش زندگی می کرد، که به گفته دوستان، آنچنان به وی حسودی می کرد که هرگونه آزادی را از وی سلب کرده بود. در یک مصاحبه نادر در سال 2005 خانم رویز به رسانه های محلی درباره برادرش گفته بود:”او به من گرسنگی می داد. اغلب مرا تهدید می کرد و مرتب مرا کتک می زد. من مکررا با پلیس تماس می گرفتم ولی هرگز اقدامی صورت ندادند”

او که دیگر نمی توانست سوء رفتار برادرش را تحمل کند در سال 2000 فرار کرد و از آنجا که جایی برای رفتن نداشت، در خیابان به زندگی خود ادامه داد.

سرنوشت غم انگیز ملکه زیبایی اسبق ونزوئلا +تصاویر

رزابلا گومز که در دو سال آخر زندگی خانم رویز وی را می شناخت می گوید:”من او را دو تا سه بار در هفته می دیدم و با او ساعات زیادی حرف می زدم.”

“زندگی او در افسردگی شدیدی به انتها رسید، بدون آنکه هیچ گونه حمایتی از جانب خانواده یا دوستانش دریافت کند. او هیچ راهی برای خارج شدن از تله ای که در آن بود، نمی یافت” “او زن فوق العاده ای بود، تحصیل کرده و وکیل بود و سالهای زیادی را در دانشگاه سپری کرده و در مورد همه چیز نظرات مختلفی داشت. من گوش دادن به صحبت ها و داستان های وی را دوست داشتم، ما درباره همه چیز با هم حرف می زدیم.”

سخنگوی بیمارستان می گوید که هنوز جسد وی رسما توسط اعضای خانواده اش شناسایی نشده ، چرا که با وجود شهرت وی، هنوز کسی خود را برای شناسایی اش نشان نداده است.

سرنوشت غم انگیز ملکه زیبایی اسبق ونزوئلا +تصاویر

منبع: پرشین وی

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *