خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » بازیگر ایرانی در فهرست 10 خوش پوش برتر دنیا +عکس

بازیگر ایرانی در فهرست 10 خوش پوش برتر دنیا +عکس

وب سایت تخصصی styllish که در حوزه مد فعالیت می کند، به تازگی در یک رده بندی باعنوان «خوش قیافه و خوش پوش ترین بازیگران مرد جهان» به صورت تخصصی به انتخاب بهترین ها پرداخته است. این رسانه لاکچری آمریکایی به صورت دقیق و با در نظر گرفتن بازیگران تمام دنیا پس از مدت ها پژوهش به انتخاب 10 نفر نهایی رسیده است. در لیست نهایی، نماینده ای از ایران دیده می شود که در نوع خود کم سابقه به نظر می رسد. بهرام رادان بازیگر سینمای ایران و برنده سیمرغ بلورین جشنواره فجر، در لیست نهایی 10 بازیگر خوش قیافه و خوش پو ش مرد جهان از نگاه این رسانه قرار گرفته است و از نگاه این سایت تخصصی به عنوان پنجمین بازیگر مرد جهان انتخاب شده است.

بازیگر ایرانی در فهرست 10 خوش پوش برتر دنیا +عکس

styllish در توصیف رادان نوشته است: «بهرام رادان بازیگر بین المللی ایرانی است. او هنگام تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی در دانشگاه به صورت هم زمان دوره های حرفه ای بازیگری را طی کرد و زمانی که بسیار جوان بود، اولین قرارداد رسمی اش در سینمای ایران را امضا کرد و به عنوان بازیگر نقش اصلی، در فیلم «شور عشق» بازی کرد؛ فیلمی که پس از اکرانش در سال 2000 میلادی به موفقیتی بزرگ دست پیدا کرد و تبدیل به یکی از پرفروش ترین آثار سینمای ایران شد.»

در لیست خوش قیافه و خوش پوش ترین بازیگران مرد جهان به انتخاب styllish، بازیگران مطرحی همچون هیو جکمن، آرجون رامپال، ویلیام لوی و جرارد باتلر در کنار بهرام رادان حضور دارند.

همچنین styllish در لیستی دیگر، پردرآمدترین بازیگران سینمای جهان را با ارقام رسمی معرفی کرده است. دواین جانسون بازیگر مطرح آمریکایی با دریافت 47 میلیون دلار برای یک فیلم و هیو جکمن با دریافت 55 میلیون در رتبه های پنجم و چهارم پردرآمدترین ستارگان سینما هستند و چنینگ تتوم با دریافتی 60 میلیون دلار سومین بازیگر پردرآمد جهان محسوب می شود. رابرت داونی جونیور نیز با دریافت 73 میلیون دلار دومین بازیگر پر درآمد دنیا بوده است و تام کروز ستاره صاحب نام هالیوود با دریافت 75 میلیون دلار پردرآمدترین بازیگر سینمای جهان محسوب می شود.

منبع: خبر آنلاین

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

بدون دیدگاه

  1. من چ میدونم بابا!!

  2. اره خوشتیپ هس ولی نه تا اون حدی که اسمش بره تو لیست 10 خوش پوش برتر دنیا

  3. اخه این کجاش خوش پوشه؟؟؟؟؟/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.