خانه » اخبار روز » ماجرای شایعه به دنیا آمدن بچه خوک از زن داعشی (15+) +تصاویر

ماجرای شایعه به دنیا آمدن بچه خوک از زن داعشی (15+) +تصاویر

طی روزهای گذشته مطلبی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی موبایلی دست به دست گردیده که ادعا می کند یک زن داعشی فرزندی شبیه به خوک بدنیا آورده است.

متن شایعه اینگونه است : «خبر تازه، تازه…؛ معجزه ای که موصل را لرزاند. زنی از موصل یکی از شهرهای سنی نشین عراق که برای جهاد نکاح با حضرات ملعون داعش خدمت می کرد، بچه ای به دنیا آورد که شبیه خوک می باشد. سبحان الله، خداوند رویتان را سیاه کرد ای قاتلان وحشی و کفار …»

ماجرای شایعه به دنیا آمدن بچه خوک از زن داعشی (15+) +تصاویر

اما تصویر منتشر شده ، نوزاد یک زن داعشی نیست، بلکه یک بچه خوک است که به علت اختلالات ژنتیکی صورتی شبیه به انسان پیدا کرده است.

اگرچه بدعت جهاد نکاح یکی از منفورین بدعت های گروه تروریستی داعش است و با شرع و عقل منافات دارد، اما این تصویر ارتباطی با آن ندارد. یک خوک چینی پس از طی دوران بارداری سخت بچه ای را به دنیا آورد که شباهت بسیار زیادی به انسان داشته است که به همین دلیل تصاویر آن به سرعت در فضای مجازی منتشر شد.

اگر عنوان «بچه خوک با صورت انسان» را سرچ کنید ، تصاویر متعددی از این بچه خوک مشاهده مینمایید.

*آیا تولد بچه خوک با سر انسان سابقه دارد؟

ماجرای شایعه به دنیا آمدن بچه خوک از زن داعشی (15+) +تصاویر

2 سال گذشته نیز بچه خوکی در گوآتمالا با سر انسان متولد شد که این موضوع باعث ایجاد بحث پیرامون آن شده بود. لائورانو اسکوبار آریاس کشاورز منطقه مذکور گفته بود اشیای نورانی را در آسمان دیده و بعد این خوک بدنیا آمده و حدس می زد که این موجود فضایی باشد.

منبع: پرداد

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *