خانه » اخبار روز » اجتماعی » مکانی برای رابطه های پنهانی +عکس

مکانی برای رابطه های پنهانی +عکس

امروز اغلب کافی شاپ های شهر پاتوقی شده برای جوانانی که می خواهند بدون هیچ گونه قید و بندی در کنار یکدیگر باشند و با هم صحبت کنند.

وقتی از در برخی کافی شاپ ها داخل می شوید انبوهی از دختران و پسران جوان با ظاهر بسیار نامناسب و مغایر با شئونات جامعه اسلامی را مشاهده می کنید که گاه دسته جمعی و گاهی دو نفری با یکدیگر پشت میز نشسته و بدون توجه به اطراف خود غرق در یکدیگرند شال های عقب رفته، آرایش های تند، دست های گره خورده به هم و حتی روابط فراتر از آن را در این مکان به وضوح می توان مشاهده کرد.

مکانی برای رابطه های پنهانی +عکس

وقتی وارد کافی شاپ می شوید و در کناری می نشینید ناگهان جمله ای بر روی دیوارکافی شاپ توجهت را به خود جلب می کند «رعایت شئونات اسلامی در این مکان الزامی است» با دیدن این جمله مبهوت می شوید چون در این مکان تنها چیزی که نمی توان مشاهده کرد رعایت شئونات اسلامی است.

روابط نادرست دختر و پسر را در این مکان پشت اکثر میزها می توان مشاهده کرد گویی صاحب کافی شاپ از روی ناچاری مجبور شده است این جمله را بر روی دیوار نصب کند و خودش هم به آن هیچ اعتقادی ندارد.

صدای موسیقی غیرمجاز در فضای بعضی کافی شاپها کاملاً به گوش می رسد و روابط جوانان حاضر در این مکان را پررنگ تر می کند، شیشه های ماتی که مانع ازدیده شدن داخل کافی شاپ می شود فضای مناسبی را برای حرمت شکنی فراهم کرده است.

برخی کافی شاپ ها هم اکنون به مکان دنجی برای دختران و پسران جوان تبدیل شده اند که می توانند ساعت های طولانی در این مکان به گپ زدن های خارج از شرع و عرف بپردازند.

متأسفانه امروزه فضای داخل برخی کافی شاپ ها به گونه ای است که نمی توان از آن به عنوان محلی برای گذراندن لحظاتی خوش با خانواده استفاده کرد چرا که اگر فردی بخواهد باهمسر و فرزندان خود به کافی شاپ برود و دقایقی را با خانواده خود خوش بگذراند آنقدر حرمت شکنی و صحنه های زننده را مشاهده می کند که از آمدن به این محیط پشیمان شده و ترجیح می دهد سریعترآنجا را ترک کرده و دیگر هیچ وقت قدم به این فضا نگذارد.

حرمت شکنی و نابودی حیا در کافی شاپها

برخی کافی شاپ ها هم اکنون به مکان دنجی برای دختران و پسران جوان تبدیل شده اند که می توانند ساعت های طولانی در این مکان به گپ زدن های خارج از شرع و عرف بپردازند.

متأسفانه در اکثر نقاط شهر کافی شاپهایی وجود دارد که دختران و پسران جوان به آسانی در این فضا به انواع روابط نامناسب دست می زنند حتی سیگار مصرف می کنند و از آنجابه عنوان محلی برای گپ زدن و روابط نادرست استفاده می کنند.

این مسئله واقعاً نگران کننده است که چگونه حرمت شکنی و بدحجابی در فضای کافی شاپ ها از سوی مسئولان و افرادی که مسئول حفظ امنیت جامعه هستند نادیده گرفته می شود و عدم نظارت کافی از سوی مسئولان موجب شده است تا خانواده ها نسبت به اجتماع و خصوصا بعضی مکانهای تفریحی مانند کافی شاپ ها دید منفی پیدا کنند.

درحالیکه کافی شاپ ها می تواند مکانی برای حضور اعضای خانواده وتفریح آنها باشد اما هم اکنون صحنه های زننده ای در این فضا مشاهده می شودکه خانواده را نسبت به کافی شاپ بد بین کرده است.

کافی شاپها مکانی برای نابودی ارزش های معنوی و اخلاقی

فضای برخی کافی شاپها رنگ غرب زدگی شدید پیدا کرده است و به مکانی برای آسیب زایی میان دختران و پسران تبدیل شده است و باید کنترل و نظارت بیشتری بر این مکان ها از سوی پلیس و صاحبان کافی شاپ ها اعمال شود.

فضای برخی کافی شاپها رنگ غرب زدگی شدید پیدا کرده است و به مکانی برای آسیب زایی میان دختران و پسران تبدیل شده است و باید کنترل و نظارت بیشتری بر این مکان ها از سوی پلیس و صاحبان کافی شاپ ها اعمال شود

کافی شاپ ها مکانی برای دوستیابی و روابط نادرست دختران وپسران شده است و این دوستی ها موجب افزایش آسیب های اجتماعی، ازدواج های نادرست و رشد طلاق می شود.

متأسفانه امروزه در جای جای شهر شاهد کمرنگ شدن معنویات و ارزش های اخلاقی در جامعه شده ایم جوانانی که به ارتباط های ناسالم روی می آورند سایر همسالان خود را به سوی روابط نادرست می کشانند و شاهد شیوع رفتارهای نادرست در میان جوانان معصوم جامعه خواهیم بود.

امروزه دیگر اکثر محیط های تفریحی به مکانی برای اختلاط و دوستی های میان دختر وپسر تبدیل شده اند اما آنچه که در این میان به تاراج می رود حیا و عفت دختر ایرانی است.

باید پرده از بسیاری حقایق برداشت تا چه زمانی باید چشم خود را بر روی این صحنه ها بست و به گونه ای وانمود کرد که گویی همه چیز کاملاً طبیعی است.

آیا هر از چندگاهی برخورد با بدحجابان فقط در سطح خیابان های شهر راه حل معضل بدحجابی و روابط ناسالم و آشکار دختران و پسران در این روزهاست؟آیا مسئولان ذیربط در این قضیه نگاهی به اماکن تفریحی سطح شهر و کافی شاپ ها انداخته اند آیا نمی دانند در کافی شاپ ها چه می گذرد و چه فضای مناسبی برای ارتباط ناسالم دختران و پسران در این مکان ها فراهم شده است؟

گویی متولیانِ فرهنگی جامعه و مدیران نظارت بر اماکن عمومی صدای انتقاد و نارضایتی ها را نمی شنوند تا کمرهمت را برای فعالیتی اثر گذار و اقدامی مبتکرانه ببندند.

منبع: تبیان / دانا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. واقعا به نظرم عجیبه….واقعا فکر نمیکنید خدایی ان بالا بیننده اعمال ماست؟..سعی کنید از این فضاهای ناسالم دوری کنید..

  2. قبول دارم که شئونات اسلامی رعایت نمیشه
    ولی ….
    شما چرا قبول نمیکنید مردم دوست دارند اینگونه باشند
    نه در دوران رضا شاه کشف حجاب مردمو عوض کرد
    نه در این دوران حجاب اجباری ذهن مردمو مطیع خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *