خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » مادر شوهر و پدر شوهر مهناز افشار +تصاویر

مادر شوهر و پدر شوهر مهناز افشار +تصاویر

این فرزند دختر که “لیا” نام دارد، پنجم خرداد ماه فرسنگها دورتر از زادگاه مادرش در آلمان به دنیا آمد. اینکه چرا آلمان زادگاه لیا شده است به خاستگاه خانوادگی همسر مهناز افشار یعنی یاسین رامین بازمی گردد. یاسین رامین که پدر “لیا” است، فرزند پسر محمدعلی رامین و سوسن صفاوردی است. محمدعلی رامین که در دولت دهم مدتی را به عنوان معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت ارشاد فعالیت می کرد و از بانیان نفی ماهیت هولوکاست بود، علیرغم وضعیت اقتصادی نامناسب خانواده اش در کودکی، تحصیلاتش را در آلمان به انجام رسانید و هفده سال در این کشور زندگی کرد. مادرشوهری که سالها در آلمان زندگی کرده بود و مشاور احمدی نژاد بود

البته که سوسن صفاوردی مادرشوهر مهناز افشار نیز سالها در آلمان زندگی کرده است. سوسن صفاوردی که در دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد معاون هماهنگی و همکاری بین الملل مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری بود فعالیتهای سیاسی خود را نیز در آلمان آغاز کرد.

مادر شوهر و پدر شوهر مهناز افشار +تصاویر

سوسن صفاوردی؛ مادرشوهر مهناز افشار

او از ماه های اول انقلاب اسلامی از مسئولان انجمن اسلامی شهر کلاوستان در کشور آلمان بوده و مسئولیت فعالیت های مربوط به زنان، کودکان و خانواده در این انجمن را بر عهده داشت.

ترجمه کتب آلمانی توسط مادربزرگ لیا!

هرچند رامین و صفاوردی حدودا بیست سال قبل و بعد از بیشتر از یک دهه و نیم زندگی در آلمان به ایران بازگشتند اما همچنان میان آلمان و ایران در رفت و آمدند و به تبع آنها فرزندشان یاسین نیز تابعیت آلمانی دارد.

مادرشوهر مهناز افشار به هنگام حضور در ایران حتی ارتباط خود با زبان آلمانی را به عنوان زبان دوم خویش قطع نکرد و کتاب هایی از فارسی به آلمانی و از آلمانی به فارسی ترجمه کرد.

مادر شوهر و پدر شوهر مهناز افشار +تصاویر

محمدعلی رامین پدرشوهر مهناز افشار

آیا اولین فرزند مهناز افشار منطبق بر آموزه های ایرانی رشد خواهد کرد؟

هرچند با این اوصاف باید منتظر آن باشیم که لیا رامین نیز زودتر از حد تصور زبان آلمانی را فراگرفته و جای پای پدربزرگ و مادربزرگ خویش بگذارد اما در این بین از نقش مادر این دختر هم نباید ساده گذشت.

باید منتظر ماند و دید مهناز افشار که از ازدواج قبلی خود با سجاد رفیعی فرزندی نداشت و حالا در ازدواج دومش نخستین فرزند خویش را در آغوش می گیرد چگونه به پرورش فرزند خویش می پردازد.

آیا او فرزندی دوملیتی را رشد خواهد داد یا آن که سعی می کند لیا را منطبق با آموزه های سنتی ایرانیان بزرگ کند. صدالبته که در این بین نظرات یاسین رامین هم که مانند افشار ازدواج دومش را تجربه می کند حائز اهمیت است.

مادر شوهر و پدر شوهر مهناز افشار +تصاویر

لیا در آغوش مادرش مهناز افشار

منبع: سینما ژورنال

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

بدون دیدگاه

  1. دوستدار شما

    آخه من تو اکثر پیج ها میببنم تو کامنتت ازهمه انزجار ونفرت داری ک در نوع خودش جالبه و عجیب. خودمم موافقتم با بعضیشون .موفق باشی .

  2. ببخشید (در) منظورتون چیه راجع به کامنتتون؟

  3. بچش چ نازه ولی امیدوارم مثه مامانش نشه

  4. خیلی عجیبی بهنوش خانُم ،در واقع خیلی باحالی.

  5. اوهوووووووووع

  6. ازدواج قبلی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه افشار قبلا ازدواج کرده بود؟؟؟؟

  7. از همشون بدم میاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *