خانه » دنیای مد » ست های تابستانی برای آقایان خوش تیپ +تصاویر

ست های تابستانی برای آقایان خوش تیپ +تصاویر

متفاوت بودن را خودتان باید تعریف كنید. هیچ وقت فراموش نكنید كه با داشتن نگاهی ویژه درباره لباس های كمدتان می توانید به ظاهری خاص برسید. هر فصلی ویژگی های خاص خودش را دارد و لباس های خاص خود را می طلبد. علاوه بر این باید یادتان باشد، ستی تهیه كنید كه توانایی همراهی با هوای همان فصل را داشته باشد. پیشنهادهای تابستانی ما در این مطلب می تواند حال شما آقایان خوش پوش را خوب كند.

خنكای لذت بخش

ست های تابستانی برای آقایان خوش تیپ +تصاویر

این بلوز زیبا در قسمت كمر تنگ می شود و مدل اسلیم فیت دارد. روی یقه و آستین های آن از رنگ طوسی استفاده شده كه با رنگ آبی هارمونی جالبی ایجاد می كند. این بلوز خنك با فرم ایستایی كه دارد، لباس مناسبی برای آقایان جوان در فصل تابستان است. برای خرید این مدل بلوز می توانید به یكی از نمایندگی های بنتون سر بزنید و 120هزار تومان هزینه كنید.

نماد آراستگی

ست های تابستانی برای آقایان خوش تیپ +تصاویر

كمربند را فراموش نكنید؛ حتی اگر اصلا به چشم نیاید! بستن یك كمربند ظریف، یكی از نكات ساده خوش پوشی است و نظم و آراستگی شما را نشان می دهد. در این طیف رنگی شما می توانید برای خاص بودن انتخاب تان سراغ رنگ خاكستری بروید.

حدود قیمت: 110هزار تومان

منحصربه فرد

ست های تابستانی برای آقایان خوش تیپ +تصاویر

در مورد ساعتی كه انتخاب می كنید فارغ از هر طرح و برندی باید یك نكته را در نظر بگیرید: رنگ بند آن سرمه ای باشد. این دقت نظر نشان می دهد كه حتی ساده ترین جزئیات پوشش هم از نگاه شما دور نمی ماند. مدل این ساعت اسپرت را در مركز خرید ونك پیدا خواهید كرد.

حدود قیمت: 500هزار تومان

به چشم بیایید

ست های تابستانی برای آقایان خوش تیپ +تصاویر

چنین ستی را می توانید با كفش كالج یا كفش های نیمه اسپرت بپوشید. بدون شك وقتی رنگ سرمه ای را به عنوان رنگ غالب انتخاب می كنید، برای كفشی كه انتخاب می كنید، اولین انتخاب این است كه رنگ آن سرمه ای باشد اما رنگ پیشنهادی ما خاكستری است! رنگ خاكستری كفش باعث می شود رنگ سرمه ای بیشتر به چشم بیاید. در انتخاب این كفش می توانید سراغ برند زارا بروید.

حدود قیمت: 300هزار تومان

انتخاب هوشمندانه

ست های تابستانی برای آقایان خوش تیپ +تصاویر

برای چنین ستی، شلوار كتان بهترین انتخاب است چون آنقدر اسپرت نیست كه بتوانید از شلوار جین استفاده كنید و پوشیدن آن با شلوار پارچه ای رسمی هم از خاص بودن و اسپرت بودن ست كم می كند. انتخاب رنگ سرمه ای هم برای شلوار این ست، انتخاب هوشمندانه ای است. تركیب قهوه ای، سفید و سرمه ای بسیار شیك است. برای این مدل شلوارها باید بین 150 تا 250 هزار تومان هزینه كنید.

ظاهرتان را تغییر دهید

ست های تابستانی برای آقایان خوش تیپ +تصاویر

به این عینك خوب دقت كنید. شك نكنید كه باید با چنین تركیبی دنبال عینكی با شیشه های آبی و طوسی كه مد امسال است باشید. این عینك آفتابی با تلفیق رنگی ست تان، مطمئنا می تواند ظاهرتان را بیش از پیش تغییر دهد. اگر طرفدار تنوع هستید، این عینك خواسته شما را برآورده می كند. این روزها برای داشتن چنین عینكی باید حدود 700 هزار تومان بودجه بگذارید.

خوش سلیقگی می بارد

ست های تابستانی برای آقایان خوش تیپ +تصاویر

آقایان خوش سلیقه كه حواس شان به همه چیز است برای این مجموعه هماهنگ، این كلاه سرمه ای را حتما در سبد خرید خود و در كنار این لباس ها قرار می دهند. با گذاشتن این كلاه در آینه خودتان را از بالا به پایین نگاه كنید؛ به غیراز خوش سلیقگی چه چیزی می توانید پیدا كنید؟ برای انتخاب این كلاه می توانید به نمایندگی های تامی مراجعه كنید و چیزی حدود 120هزار تومان بپردازید.

تكمیل كننده خوش پوشی شما

ست های تابستانی برای آقایان خوش تیپ +تصاویر

در یك ظاهر مناسب همیشه كفش حرف آخر را می زند و به اصطلاح تكمیل كننده مجموعه شماست و این كفش با طرح ساده و اسپرت خود می تواند این اطمینان را به شما بدهد كه در ظاهر خود چیزی كم ندارید. با به پاكردن این كفش، شك نكنید كه خوش پوشی شما چندین برابر شده است. این كتانی ظریف و ساده را می توانید در فروشگاه زارا با قیمتی حدود 300 هزار تومان پیدا كنید.

همراه همیشگی

ست های تابستانی برای آقایان خوش تیپ +تصاویر

جین، همراه همیشگی پسرهای جوان و اسپرت پوش است. این ست را هم می توانید با شلوارجین همراه كنید. تقریبا هر مدل و هر رنگ شلوار جینی برای این ست مناسب است. لازم نیست به بهانه این ست، سراغ خرید یك شلوار جین تازه بروید؛ با همان قدیمی ها می توانید صاحب یك تیپ تازه شوید. برای انتخاب این مدل می توانید به مركز خرید اندیشه مراجعه كنید.

حدود قیمت: 200هزار تومان

به روز باشید

ست های تابستانی برای آقایان خوش تیپ +تصاویر

انتخاب ساعتی كه بند آن زرشكی باشد، به روز بودن شما را نشان می دهد. برای چنین ستی ساعت با بند چرم مناسب است ولی بند ساعت های كربنی هم این روزها زیاد شده است. برای انتخاب این ساعت می توانید سری به مركز خرید ونك بزنید و نمونه دلخواه تان را با قیمتی حدود 700هزار تومان پیدا كنید.

روزهای شاد در تابستان

ست های تابستانی برای آقایان خوش تیپ +تصاویر

این پیراهن را كه بدون شك شما هم در مورد اسپرت بودن آن با ما هم عقیده اید به دلیل تركیب رنگ زرشكی و سرمه ای به شما پیشنهاد می كنیم. جنس این پیراهن از نخ است و می توانید آن را با شلوار جین تیره هم بپوشید. نخ بودن این پیراهن اهمیت زیادی دارد و آن را تبدیل به پوششی مناسب برای روزهای تابستانی می كند. می توانید مدل این پیراهن را در فروشگاه بنتون ببینید.

حدود قیمت: 250هزار تومان

منبع: مجله زندگی ایده آل

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ست لباس نقره ای

30 مورد مدلهای رنگ ست با نقره ای و ست لباس نقره ای

رنگ نقره ای یکی از رنگهایی است که اکثرا به آن علاقه دارند و واقعا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *