خانه » آرایش و زیبایی » آرایش صورت » نکته های‌ ریز آرایشی که خانم ها نادیده می گیرند +تصاویر

نکته های‌ ریز آرایشی که خانم ها نادیده می گیرند +تصاویر

لب ها تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارند و به راحتی می توان با گریم و آرایش درست، حالت لب ها را تغییر و به آنها فرمی شكیل داد. برای این كار تكنیك های استفاده از خط لب را بدانید.نکته های‌ ریز آرایشی  . البته این كار، كار ساده ای نیست و خیلی از خانم ها نمی دانند كه چگونه از خط لب استفاده كنند تا لب هایی زیبا داشته باشند. الهه حسینی، كارشناس آرایشگری در اینجا به شما راه های آسان و طلایی حجیم كردن لب با خط لب را آموزش می دهد. نکته های‌ ریز آرایشی 

نکته های‌ ریز آرایشی که خانم ها نادیده می گیرند

نکته های  ریز آرایشی که خانم ها نادیده می گیرند +تصاویر

لب باریك یا لب پهن

در مورد لب های پهن و درشت لازم نیست كه خط لب خارج از خط اصلی لب كشیده شود بلكه آن را در جای خود كشیده و رژ بزنید. فقط برای برجسته شدن آن خط سفید را با مداد سفیدتان تنها در زیر لب و فقط وسط آن بكشید. تفاوت كشیدن خط سفید لب های پهن با لب های باریك در این است كه در مورد لب های باریك خط سفید كاملی در زیر لب پایین كشیده خواهد شد اما در مورد لب های پهن تنها این خط سفید در وسط لب كشیده می شود و دو طرف آن به رنگ همان خط لب خواهد بود.

لب باریك ها خط سفید یادتان نرود

اگر دوست دارید هنگام آرایش برجستگی لب ها بیشتر شده و بزرگ تر دیده شوند، بهتر است برای لب های باریك حتما اول از یك مداد لبی كه كمی پررنگ تر از رژلب تان است استفاده كرده و خط لبی دور لب اما زیر خط اصلی و البته مماس با آن بكشید، سپس با انگشت رنگ مداد را روی كل لب پخش كنید و بعد رژلب تان را بزنید. این كار باعث می شود لب های شما پهن تر نشان داده شود. كاری كه برای برجسته دیده شدن آن در پایان انجام می دهید این است كه با یك مداد سفید خطی كامل و تنها زیر لب و پایین خط لب تان بكشید.

نکته های  ریز آرایشی که خانم ها نادیده می گیرند +تصاویر

چند نكته در استفاده از خط لب

*رایج ترین راهی كه برای بزرگ تر كردن لب با خط لب وجود دارد و بیشتر خانم ها از آن مطلع هستند، كشیدن خط لب یك اینچ بالای لب است كه البته باید با اصول كشیده شود.

*نكته دیگری كه باید رعایت كنید این است كه به هیچ عنوان رنگ خط لب تان با رنگ رژلبی كه استفاده می كنید تفاوت نداشته باشد. شما خط لب را برای برجسته كردن لب و بزرگ كردن آن استفاده می كنید، اگر رنگ مدادی كه استفاده می كنید با رنگ رژتان تفاوت داشته باشد، شما نمی توانید به این خواسته دست پیدا كنید.

*سعی كنید از مداد لب های نرم برای كشیدن خط لب استفاده كنید؛ مداد لب های مومی بهترین گزینه هستند چون به آرامی روی لب حركت می كنند و لب را زخم نمی كنند.

*بهتر است از مداد لب مات استفاده كنید تا اگر قسمتی را اشتباه كشیدید به راحتی بتوانید آن را پاك كنید.

* خط لب را به آرامی و ابتدا دور تا دور لب تان بكشید و سپس به قسمت های داخلی لب هم گسترش دهید. سعی كنید تمام لب تان را خط لب بكشید تا در صورت پاك شدن رژ از روی لب همچنان رنگ خط لب روی لب تان باقی مانده باشد.

منبع: مجله زندگی ایده آل

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

داشتن لب های سالم برای هر شخصی مهم است، هنگامی که شما لب های سالمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *