خانه » خوانندگان » اخبار خوانندگان » افتخاری عجیب برای خواننده گیاه خوار +تصاویر

افتخاری عجیب برای خواننده گیاه خوار +تصاویر

نشریه نیوزلند هرالد، ساعاتی پیش اعلام کرد، مایلی سایرس Miley Cyrus، برترین گیاه خوار معروف سال 2015 شد. این عنوانی است که موسسه PETA، اخیراً به خانم مایلی سایرس، بازیگر، خواننده و ترانه سرای شهیر و جوان آمریکایی داده است. عنوان برترین چهره گیاه خوار معروف دنیا PETA ‘s Vegetarian Celebrity of 2015 که توسط این موسسه به خانم مایلی داده شده است، به دلیل فعالیت های وی در حمایت از حقوق حیوانات و رژیم غذایی بدون گوشت وی در سال های اخیر می باشد که با تحسین فعالان صنعت مد و هنر غرب مواجه شد.

افتخاری عجیب برای خواننده گیاه خوار +تصاویر

موسسه پتا در اطلاعیه ای که بر روی پرتال خود منتشر کرده است و با بازتاب گسترده ای در رسانه های مد و سبک زندگی جهان داشته است، دلیل انتخاب خانم مایلی سایروس به این عنوان را، آهنگ جانسوز وی درباره ماهی های بادکنکی beloved blowfish و حمایت ایشان از حقوق حیوانات و پرهیز از خوردن گوشت حیوانات و علاقمندی به گیاه خواری اعلام کرده است. در این بیانیه ذکر شده است که موسسه پتا، خانم مایلی سایروس را تنها یک گیاه خوار معروف نمی داند. بلکه او را معروف ترین گیاهخوار مدل جهان در سال 2015 می داند. سبک زندگی بدون گوشت free-meat lifestyle این خواننده، با شهرت جهانی همراه شده است.

افتخاری عجیب برای خواننده گیاه خوار +تصاویر

(ایندکس صفحه معرفی برترین مدل گیاهخوار جهان در سال 2015 توسط موسسه پتا)

مایلی سایروس در اینستاگرام خود که میلیون ها فالوور دارد، بعضاً به انتشار تصاویر رژیم های غذایی خود و هم چنین تصاویر مربوط به ظرف غذای مملو از محصولات غذایی گیاهی می پردازد و از مخاطبانش درخواست می کند تا حتی الامکان از خوردن گوشت حیوانات که سبب مرگ بیش تران ها می شود، پرهیز کنند.

افتخاری عجیب برای خواننده گیاه خوار +تصاویر

(تصویر پست اینستاگرامی مایلی سایروس درباره پرهیز از خوردن غذای گوشتی که با 197 هزار لایک همراه شد)

موسسه حمایت اخلاقی از حقوق حیوانات Ethical Treatment of Animals (PETA)، یکی از بزرگ ترین سازمان های حمایت از حقوق حیوانات در جهان است که بیش از 3 میلیون عضو دارد. این سازمان در نشانی.peta.org فعالیت دارد و برای حمایت از حقوق حیوانات و ترویج گیاه خواری در دنیا، برنامه های مختلفی برگزار می کند. یکی از برنامه های سالانه این سازمان، انتخاب برترین چهره مشهور دنیا در عالم هنر و موسیقی است که برای حمایت از حیوانات، کارهای شایسته ای انجام داده است. امسال، مایلی سایروس به عنوان برترین چهره مشهور گیاه خوار دنیا انتخاب شد.

افتخاری عجیب برای خواننده گیاه خوار +تصاویر

(ایندکس سازمان پتا)

شعار این سازمانان است که حیوانات، متعلق به انسان ها نیستند و برای خوردن، پوشیدن، تفریح کردن و حتی بد رفتاری کردن، راه های دیگری باید انسان برگزینند!

مایلی سایروس، بخاطر نوشتن ترانه خود درباره گیاهخواری، با استقبال گسترده ای در میان طرفدارانش و حامیان حقوق حیوانات مواجه شد. وی در بخش هایی از ترانه خود می نویسد:

On Saturday night we all went out to eat/But I can never decide so someone chose sushi

I got soup and I ordered rice

But watching my friends eat my friend ruined my appetite

افتخاری عجیب برای خواننده گیاه خوار +تصاویر

صفحه اینستاگرام خانم سایروس در نشانی instagram.com/mileycyrus در دسترس است و 23 میلیون فاوور در اختیار دارد. وی تا کنون 3630 پست در داخل صفحه اینستاگرامش منتشر کرده که این صفحه را در زمره 100 صفحه پر مخاطب در شبکه 300 میلیونی اینستاگرام قرار داده است. توییتر وی نیز، twitter.com/mileycyrus می باشد و صدها هزار مخاطب در اختیار دارد.

افتخاری عجیب برای خواننده گیاه خوار +تصاویر

(تصویری از صفحه اینستاگرام خانم مایلی سایروس)

گفتنی است، مایلی رِی سایِرس، هنرپیشه، خوانندهٔ پاپ و ترانه سرای آمریکایی است. او پس از بازی در نقش مایلی استوارت/هانا مونتانا∗ در سریالی به نام هانا مونتانا∗ از تولیدات شبکه دیزنی به شهرت رسید. مایلی پس از آغاز هانا مونتانا در مارس ۲۰۰۶ بسیار تحت تأثیر قرار گرفته و به وجد آمد. به دنبال موفقیت های این برنامه تلویزیونی، در اکتبر ۲۰۰۶ یک سی دی شامل ۸ ترک که توسط مایلی سروده شده و مربوط به ترانه های این سریال می شد به بازار عرضه شد. او در دسامبر ۲۰۰۷ رتبهٔ هفدهم در رده بندی مربوط به ۲۰ پردرآمدترین تازه کاران∗ زیر ۲۵ سال را با درآمد سالیانه بالغ بر ۳/۵ میلیون دلار آمریکا به خود اختصاص داد.

مایلی، در سال ۲۰۰۸ در فهرست ۱۰۰ شخصیت تأثیرگذار جهان در سال ۲۰۰۸ از مجلهٔ تایم قرار گرفت. مجلهٔ فوربز او را در لیست ۱۰۰ هنرمندی که درآمدی بیش از ۲۵ میلیون دلار آمریکا را دارند به عنوان سی و پنجمین نفر نیز انتخاب کرده است.

منبع: برترین ها

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

کد آهنگ پیشواز همراه اول نظام شکارچیان

هر آهنگ پیشوازی که شخصی برای سیمکارت همراه اول خود انتخاب می کند نیازمند کد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *