خانه » بازیگران و هنرمندان » مصاحبه جنجالی یاسین رامین همسر مهناز افشار +عکس

مصاحبه جنجالی یاسین رامین همسر مهناز افشار +عکس

یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین و سوسن صفاوردی که هر دو در سیکل مدیریتی دولت احمدی نژاد قرار داشتند تقریبا از ابتدای امسال سوژه رسانه های مختلف بوده است. هرچند ریشه یابی این سوژه شدن به ماجرای ازدواج چند ماه قبلترش با مهناز افشار برمیگردد اما بارداری افشار و تولد فرزندشان “لیا” در آلمان نیز به شاخ و برگ پیدا کردن سوژه ها کمک فراوانی کرده است.

یاسین رامین اما در تمام مدتی که رسانه ها با آب و تاب درباره وی حرف می زدند کمترین واکنشی نشان نداد و حالا یک ماه بعد از تولد فرزندش با یکی از رسانه های معاند آن سوی آب ها به گفتگو نشسته است و در این گفتگو سعی کرده تا می تواند از خانواده اش دفاع کرده و شایعاتی که درباره اش وجود دارد را تکذیب کند.

بخش هایی از گفته های یاسین رامین را بخوانید:

مهریه همسرم

یاسین رامین با رد شایعات مهریه ۲۰ میلیاردی مهناز افشار بیان می دارد: مهریه همسرم ٥ شاخه گل نرگس، یک جلد کلام الله مجید و آینه و شمعدان بوده است.

از روزنامه نگارانی که بیکار شدند معذرت می خواهم

فرزند محمدعلی رامین درباره سختگیری های پدرش در زمان معاونت مطبوعاتی می گوید: زمانی که پدر من معاون مطبوعاتی شدند در ابتدای فعالیت شان، به دفتر تک تک روزنامه ها به ویژه روزنامه هاى جریان اصلاحات رفتند و شرایط ویژه بعد از انتخابات را برای روزنامه نگاران تشریح کردند که همان موقع مورد نقد قرار گرفتند که ایشان چرا به دیدن این روزنامه ها رفته اند. البته این را هم بگویم پدرم در آن ایام، خودش هم با پیگیری و جدیت تمام آن سیاست ها را به اجرا درآورد.

وی ادامه می دهد: مشخصا در جریان اعمال این سیاست ها در آن دوران بسیاری از روزنامه نگاران از کار بی کار شدند، خانواده های آنها متحمل رنج و زحمت شدند و این مسائل فراموش نشدنی است. من می خواهم بگویم به نوبه خودم از همه آن ها عذرخواهی می کنم اما درآن شرایط هر کس دیگری هم معاون مطبوعاتی می شد، مجبور به اجراى آن سیاست ها بود. من دل جویی از همه آن خانواده ها و روزنامه نگاران را وظیفه خودم می دانم با این که می دانم التیام زخم هاشان کار ساده ای نیست.

مصاحبه جنجالی یاسین رامین همسر مهناز افشار +عکس

یاسین رامین در کنار همسرش مهناز افشار

شغل من آقازادگی است!

وی در پاسخ به سوالی درباره شغلش با عباراتی مبهم گفت: شغل من آقازادگی است (می خندد) من فعالیت های بازرگانی داشته ام و کمی فرهنگی. تحصیلات من روابط و حقوق بین الملل است و به حوزه های فرهنگی و ورزشی علاقه مندم. مشغله ام هم بازرگانی است.

یاسین با هوشمندی تمام و برای طفره رفتن از افشای شغلش به ناگاه بحث را عوض کرده و سراغ ورزش رفته و می گوید: اتفاقا یکی از علاقه مندی های من دنبال کردن مسابقات ورزشی است. این روزها شاهد درخشش تیم ملی والیبال کشورمان هستیم که بر خلاف همین جریانی که می خواهد کام مردم را تلخ کند، مردم را خوشحال می کند. معتقدم زنان که نیمی از جامعه ما هستند نیز باید بتوانند در ورزشگاه ها حضور پیدا کنند و در این نشاط ملی شریک باشند.

انتخاب اسم دخترم موقتی است!

یاسین رامین درباره ماجرای نامگذاری بر فرزندش بیان می دارد: گذاشتن اسم یکی از بزرگترین مسئولیت های پدر و مادر است و در شکل گیری آینده فرزند هم تاثیر دارد. ما خیلی دوست داشتیم فرزندمان نقش داشته باشد در انتخاب اسم اش چون خیلی ها را می شناختیم که اسمی دارند و از آن راضی نیستند. ما مدتی فکر کردیم و به این نتیجه رسیدیم که این مسئولیت خیلی سنگین است. در پایان به دلیل مسایل اداری اسمی انتخاب کردیم اما این حق انتخاب برای او محفوظ است و با رسیدن به بلوغ فکری این حق انتخاب را به او می دهیم.

فعالیت کاری مشترک با مهناز افشار

همسر مهناز افشار درباره فعالیت کاری مشترک با مهناز افشار گفت: کارهایی قبلا کرده ایم و کارهایی هم در دست انجام است.

تنها تجارت شیرخشکی که کردم در همین هفته بود

یاسین رامین درباره شایعات مرتبط با اینکه وی در واردات شیرخشک به کشور نقش داشته اظهار می دارد: متاسفانه کار به جایى رسیده که هرکسى مى تواند هر ادعایى بکند و بدتر اینکه کسى مدعى را بازخواست نمى کند که بر اساس چه سند و مدرکى، نه تنها شرافت یک انسان را زیر سوال می برد بلکه ناجوانمردانه به همسر و فرزند تازه متولد شده اش هم مى تازد. من به خیلى چیزها متهم شده ام، موضوع شیر خشک جدیدترین آن هاست. براى من و همسرم که به تازگى پدر و مادر شده ایم وارد کردن شیرخشک فاسد و مرگ کودکان بى گناه به واسطه آن، یک جنایت غیرقابل گذشت است. بنده نه تنها طرح ادعاهاى کذب را محکوم مى کنم بلکه در این مورد خاص، اگر توسط هرکسى شیرخشک فاسد به کشور وارد شده، از تمام مسئولین تقاضاى رسیدگى فورى به موضوع را دارم…. وی در ادامه با بیانی طنزآلود می گوید: تنها تجارت شیرخشکی که من کردم درهمین هفته بوده که براى دختر خودم دو تا قوطى خریدم.

منبع: سینما ژورنال

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

بدون دیدگاه

  1. از حضرت امام صادق (ع) روایت داریم هر کسی بنده ای را به گناهی مذمت کند نمیرد تا به آن گناه مبتلا شود.
    دوستان بیایم به جای گیر دادن به زندگی آدم ها یا بایکوت کردن یا هر چیز دیگه سرمون به کار خودمون باشه که کل دنیا ما رو حاشیه ساز ندونه

  2. معصومه از طرف من هزارتا لایک داری .جالبه که به جای اینکه از افرادی مثل پروفسور میرزاخانی پست بگذارند .هرروز مهناز افشار فلان وبهمان.یه خانوم 38 ساله با ازهم پاشیدن زندگی زن دیگه بایه مرد متاهل روهم ریخته وزنش شده .شوهرش دوچرخه هم نداشت الان بنز میلیاردی وویلای شمال تهران دارن.ذوق زدگی افشار وافشای ریزتا درشت زندگیش الان شده آفت زندگیش

  3. لا اقل با مهناز افشار هماهنگ میکرد آخه مهناز افشار تو اینستاگرامش گفته مهریه اش 10 تا شاخه گل بوده ولی این آقازاده میگه 5 تا!!
    مدت زمان منصب ایشون در دولت مشخصه از مسئولین انتظار میره صحت اموال و پیشینه کاری این آقازاده رو بررسی کنند و در ضمن به خانم افشار هم تذکر بدن اینقده شلوغ بازی و غوغا راه نندازن .به اندازه کافی ازدواجشون پراز چرااست و به قول خود این آقازاده خط قرمزها رو رد کردن که مردم دوست ندارند ایشون از شهرتی که از ملت نصیبش شده برای ترویج هنجار شکنی بهره ببره.

  4. بنظرم این خانوم و آقا رو باید بایکوتشون بکنن . همه سایتها میزنن مهناز افشار ال کرد و بل کرد . بازیگری که اینقدر حاشیه سازه بهتره بایکوت بشه تا خودش بمونه و صفحه شخصیش و طرفدارانش !

  5. گفته از پدرم برائت نمیجویم اما تو حرفاش برائت جسته ! بیا بچه بزرگ کن آخرش قراره اینجوری بشه ؟ خدا عاقبتمون رو به خیر کنه ! راستی بچشون بزرگ بشه میخواد باهاشون چکار کنه ؟ خدا بهشون رحم کنه

  6. کاش کمی هم از همسر قبلیش صحبت می کرد!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *